Pan Dr Paweł Wojtyński to specjalista najwyższej klasy. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala czuć się osobie potrzebującej jego pomocy bardzo bezpiecznie. Jego niekwestionowana wiedza, zaangażowanie i empatia dla drugiej osoby budzi ogromny szacunek. To wspaniały i bardzo skromny człowiek. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam w ręce tego lekarza ponieważ nadal ma to bezpośredni wpływ na jakość mojego życia.

Wspaniały człowiek. Lekarz z powołania, znakomity specjalista, człowiek dusza, polecam z całego serca.

Wspaniały człowiek.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia, mam nadzieje ze bedzie dluzej kontynulowal moja chorobe, poniewaz bardzo. spodobalo mi sie jego podejscie,

Jeden z trzech lekarzy z "prawdziwym" powołaniem, jakich spotkałem.

Jeden z trzech lekarzy z "prawdziwym" powołaniem, jakich spotkałem.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Nasza córka miała dysplazję biodrową, już jest wyleczona. Spotkania z doktorem przebiegały w miłej atmosferze, czego nie można powiedzieć o innym chirurgu, który raz zastępował dr Wojtyńskiego.

świetny lekarz, doskonały kontakt z małym pacjentem, chętnie tłumaczy rodzicom wszystkie szczegóły.

Moje komentarze oparłem na moich doświadczeniach przy leczeniu długotrwałego schorzenia

Znakomity specjalista i miły człowiek. Rozmawia nie tylko z rodzicami, ale też z leczonym dzieckiem. Pierwszy ortopeda, który nie traktował nas jak głupków.

Uprzejmy, łagodnie odnosi się do dzieci. Angażuje się w leczenie. Kompetentny, udziela wszelkich wyjaśnień wyczerpująco i prosto.

polecam - profesjonalista;kompetentny,rzeczowy,uprzejmy.wyjasnia co potrzeba w sposób przejrzysty,zrozumiały.miły i kulturalny w obyciu co dla kobiety ma znaczenie.