mgr Paweł Wróblewski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Średnia ocen:5/5

Anonim

12.10.2015

Byłaby 6, ale nie ma. Świetny specjalista, wszystko dokladnie tlumaczy pacjentowi, a ponadto jest bardzo skuteczny.

Anna

26.03.2016

Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.

bosia47

18.12.2014

Mój syn ma przepukline bardzo wyraźną. Ten człowiek rozpoznał to zanim zrobiliśmy jakiekolwiek badania, które zresztą sam nam załatwił, wprowadzając już wcześniej odpowiedni leczenie i zabiegi przez co mój syn być może uniknie operacji. Doskonały fachowiec i troszczy się o pacjenta. Polecam

Ela

15.01.2014

Rewelacyjny efekt już po pierwszej wizycie.Gorąco polecam wszystkim, którym nie pomogli lekarze.Poza tym sposób odnoszenia się do pacjenta i skuteczność działania rewelacyjna.

Elcia

11.10.2013

Specjalista godny polecenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i sumiennie. Po 2 zabiegach dolegliwości minęły, podczas gdy inni lekarze wmawiali mi różne choroby! Pełen profesjonalizm a oprócz tego bardzo miły i kompetentny człowiek :) Gorąco polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Tarnów"?

Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta