mgr

Tarnów
50,018020821,0018453014 6271840

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
11 opinii

Rewelacyjny efekt już po pierwszej wizycie.Gorąco polecam wszystkim, którym nie pomogli lekarze.Poza tym sposób odnoszenia się do pacjenta i skuteczność działania rewelacyjna.

Specjalista godny polecenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i sumiennie. Po 2 zabiegach dolegliwości minęły, podczas gdy inni lekarze wmawiali mi różne choroby! Pełen profesjonalizm a oprócz tego bardzo miły i kompetentny człowiek :) Gorąco polecam.

Po trzech zabiegach terapi manualnej (z super rezultatem) - jestem pełna szacunku do wiedzy, podejścia do pacjenta i uprzejmości pana Pawła. Polecam - to naprawde dobry adres:)

zdecydowanie rewelacyjny fachowiec i cudotwórca :) ulga praktycznie natychmiastowa polecam w 100%, bardzo miły i uprzejmy

Jestem po wizycie i naprawdę polecam pana Pawła :) Bardzo miły i widać, że zna się na tym co robi :) Naprawdę polecam!

Jego metody są bardzo skuteczne, wzbudza bardzo duże zaufanie, jest kompetentny, miły i wszystko robi bez pośpiechu. Paulina

Polecam wszystkim którzy maja problemy z kregosłupem!!! Kompetentny, miły, uważny, tłumaczy każdą wykonywana czynność. Jestem po pierwszej wizycie i już czuję poprawę. na wizyte do Tarnowa pojechałam z Krakowa... "opłacało sie":) Ania

Naprawdę polecam. Pan Paweł to wspaniały człowiek, pasjonat swojego zawodu, bardzo zaangażowany w pacjenta, miły, kompetentny. Jest to człowiek-dusza, a do tego bardzo skuteczny. bardzo dziękuję za pomoc.

Bardzo kompetentny, ma podejscie do ludzi, wszystko tlumaczy i jest skuteczny. Polecam.

Bardzo rzetelny i skuteczny. Cierpiałam na rwę kulszową i byłam kierowana na operacje neurochirurgiczną. Ten rehabilitant wyleczył mnie z rwy w ciągu 4 spotkań. Bardzo polecam. Ewka

rewelacyjny!! fachowiec w 100% miły i sympatyczny,warto naprawde wyciągnie z każdego dołka;p jak i psychicznego tak fizycznego;)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny