lekarz Paweł Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,7
2,6

Lekarz absolutnie bez jakiegokolwiek szacunku do pacjenta, nie mówiąc o zwykłej ludzkiej uprzejmości. Zamiast pomóc i zająć się swoją pracą, zaczyna robić długie wykłady o tym czy starszy pan powinien pukać do gabinetu, czy czekać na zawołanie od lekarza. Wizyta koniec końców się nie odbyła (była prywatna!), bo lekarz nie wyrażał chęci do udzielania pomocy.

Czytając opinie o Doktorze sprzed 10-lat, doszedłem do wniosku,że wypalił się zawodowo, pacjenta traktuje bez szacunku,wyśmiewa zadane pytania...Nie polecam

Wyjątkowo chamski człowiek. Moja schorowana, 83letnia mama próbowała zasięgnąć jego porady w szpitalu MSW, pod nieobecność jej lekarza prowadzącego. Mama ma bardzo opuchnięte nogi (zaawansowana miażdżyca), ledwo chodzi. Pojechałyśmy taksówką z drugiego końca miasta, bo tak nam poradzono w rejestracji. Kolejki do lekarza nie było. Lekarz odmówił przyjęcia mamy - mimo, iż mama ma uprawnienia kombatanckie i lekarz ma obowiązek ją przyjąć. Powiedział że przepisy owszem są, ale jego nie obowiązują. Mama się popłakała z bezradności i upokorzenia, wróciłyśmy do domu z niczym. Nikomu nie życzę.

Nikomu nie życzę.

Nie polecam!! Wizyta krótka i stresująca. Lekarz oschły, bez współczucia. Zero kompetencji. Dodam ze była to wizyta prywatna. Doktor śni mi się po nocach. Odradzam!!!!

Nie polecam. Nie udziela żadnych rad. Szkoda czasu i pieniędzy. Jego metoda leczenia to można porównać do metody trzymania kciuków - może się uda. Lekarza z zaawansowną otyłością. Ma problemy ze wstawaniem.

Pand Doktor bardzo niemiły oschły .Nie udzielił żadnych konkretnych wyjaśnień,a pytania wręcz zbywał.Pan Doktor chyba musi zmienić profesje.Wizyta na NFZ.

Nie polecam, osoba oschła, nieprzyjemna, nie uzyskałam żadnej informacji... pytałam o stan moich żył podczas badania doplerowskiego usłyszałam, że wyglądają jak widać... na pytanie co mogę zrobić żeby sobie pomóc usłyszałam, że nie będzie udzielał informacji, bo to nie jego rola... serio- to jaka jest rola lekarza chirurga naczyniowego??? Zamurowało mnie... taki stosunek do pacjentów jest karygodny. Jak Pan się wypalił zawodowo to może pora pomyśleć o zmianie profesji... dodam, że wizyta na NFZ. Czekasz tygodniami na wizytę, badanie trwa trzy minuty i nic nie wnosi, bo nie uzyskałam żadnej informacji i pomocy - dramat, jeszcze raz powtórzę- NIE POLECAM!!!

Pierwsza wizyta była prywatną, Pan Doktor sympatyczny, dokładne badanie i informacje. Niestety, następne wizyty z tzw funduszu i całkowita zmiana, arogancja, opryskliwe traktowanie pacjenta, badanie USG nóg /stan po zakrzepicy żył głębokich/ trwało 15 sekund, odpowiedź na moje pytania: to pani nogi, a nie moje. Nie polecam!!! I oczywiście zmieniam lekarza

Polecam. Fachowiec. Poczucie humoru i spokój. Myślę, że nie ma w zwyczaju naciągać pacjentów na niepotrzebne koszty leczenia, nie jest marketingowcem ani irytującą gadułą. Rzeczowy. Szczególnie polecam operację - czarodziejska rączka!

Byłam u tego lekarza kilka lat temu prywatnie i byłam zachwycona jego profesjonalizmem i stosunkiem do pacjenta.Wtedy dowiedziałam się ,że moje żyły są w złym stanie i za 2-3 lata nie obędzie się bez operacji. Niedawno natomiast trafiłam do tego Pana ( po 2 zakrzepowych zapaleniach żył) przez NFZ i okazuje się ,że to nie ten sam człowiek i lekarz. Niesympatyczny, niezainteresowany pacjentem. Badał mnie wzrokiem poprzez swoje biurko i jedyną rzeczą którą mi zalecił to przeciwżylakowe kolanówki.Jestem zdegustowana a poza tym wystawił sobie FATALNE świadectwo lekarza zainteresowanego tylko i wyłącznie... kasą.