prof. dr hab. n. med.

Piotr Andziak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Nowogrodzka 84/86, II-gie piętro (winda)
52,22410620,99077+48 22 816 21 30; +48 22 629 59 07; 600 385 617
recepcja@przychodnia-prima.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak terminów w tym tygodniu. Zobacz cały terminarz
Zobacz wszystkie terminy arrow
place 22

ul. Wołoska 137
52,229675621,0122287Telefon do sekretariatu: (22) 508 12 59 / 508 12 78; Telefon centralny: 22 508 20 00; Rejestracja: 22 508 15 52
chirurgiaogolna@cskmswia.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, Kierownik Kliniki Ogólnej i Naczyniowej w CSK MSW w Warszawie.

Konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
17 opinii

100% pewności kunsztu ręki chirurga.Leczę się u prof.od 19 lat /miażdżyca tętnic/.Jestem po 2-ch operacjach naczyniowych, to szczęście mieć szansę być jego pacjentką.Polecam wszystkim, i tą drogą dziękuję bardzo za bezinteresowne leczenie mnie .Wdzięczna bardzo pacjentka.

Polecam Pana Profesora. Liczyłam wprawdzie na dłuższą wizytę, ale ilość osób pod gabinetem świadczyła, że Pan Profesor "ma wzięcie".

Nie polecam tego lekarza byłam u niego z zakrzepicą żylną nóg które były mocno obrzęknięte jak balony i leczył mnie pół roku a efektów nie było widać i w końcu stwierdził że trzeba amputować i straciłam na dodatek około 2.500.

Strata czasu i pieniędzy , a nie mało 300zł za wizytę.Nie akceptuje wyników badań które ma się ze sobą,tylko wysyła do swoich kolegów radiologów aby nabić im kieszeń.Na tym polega leczenie pana profesora.

Bardzo serdecznie polecam, wiedza,kompetencje i doswiadczenie pana profesora zasluguja na najwyzsza note. Uratowal mojego ojca przed smiercia,potrafil umiejetnie usunac tetniaka aorty brzusznej o wielkosci 9cm z przetoka do zyly dolnej.Panie profesorze jest pan wielki! Ludzie wokol pana niech czerpia z panskiej wiedzy i doswiadczenia.Bardzo serdecznie dziekuje.

Lekarz z powołania, fachowiec w swojej dziedzinie, przeprowadził operacje mojemu ojcu, uchronił przed amputacją nogi i może utratą życia. WIELKI CZŁOWIEK. Oby wszyscy tacy byli lekarze jak on. Dziękuje jeszcze raz Panie profesorze.

Pan profesor uratował życie mojemu mężowi w sierpniu 2012

Nie polecam, teściowej grozi amputacja nogi ledwo ją uratowali na Kasprzaka i nie wiadomo jak to się skończy, facet jest cienki.

Nie polecam nikomu zły lekarz.Nie potrafi wsłuchać pacjenta .

Wspaniały lekarz który uratował życie mojej Mamie. Przeprowadził operację wszczepienia protezy aortalno-dwuudowej, przed operacją Mama nie mogła przejść nawet 200 m, teraz 1,5 roku po operacji jest w pełni samodzielna. Specjalista wielkiej klasy.

Tu z tego miejsca pragnę podziękować Panu Profesorowi P.Andziakowi za wspaniale przeprowadzony zabieg.Jest to lekarz pełen wyjątkowej kultury osobistej, pełen ciepła, życzliwości i zrozumienia a przy tym wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam gorąco jako lekarza i człowieka. Dziękuję Panie Profesorze wdzięczna pacjentka Bogusława Sroczyńska

Mam 37 lat. Dwa lata temu prof. Andziak operował mi żylaki. Jak się dziś okazuje, po konsultacjach z 2 innymi lekarzami, operacja została przeprowadzona źle. Zamiast zrobić cięcia w pachwinie i przy kostce, zrobił tylko pod kolanem i przy kostce. Żylaki znów się pojawiły, ale byłoby mniejsze ryzyko gdyby było cięcie w pachwinie. Poza tym ostrzykiwał mi nogi, żeby zniknęły pajączki. Zapomniał jednak powiedzieć, że po takim zabiegu przez 3 dni trzeba nosić specjalne rajstopy. Brak słów.

prof. Andziak jest super!!! świetny specjalista, dobry, chętny do pomocy człowiek, lekarz z prawdziwego zdarzenia, uratował mi życie a było bardzo kiepsko.

Jestem po operacji plastyki tętnicy udowej, którą wykonał prof. Ten wspaniały człowiek, lekarz uratował mi nogę. Dzięki niemu dalej mogę żyć i normalnie funkcjonować tak jak przed zabiegiem. Renata R

zawiodlam sie, w moim mniemaniu moj problem zostal przez tego lekarza zlekcewazony, nie odpowiedzial na moje pytania, uwazam tez, ze niedokladnie zbadal chora konczyne

Jesli wiem ze to moj doktor z przez 20 lat to swierdzam ze wykonal swoja prace nalezycie. Zawsze bede pamietac tamta pierwsza operacje na zylakach w moich nogach pomogl mi .Noga tak mnie nie boli jak bolala wczesniej.Teraz mieszkam w londynie i staram sie o to by zoperowac noge tutaj ale przewidywania Doktora Andziaka i ocena mojej choroby sie nie zmienila Licze tylko ze metody sa inne i moze sie uda bo mam przetoki tetniczo zylne i operacja nie nalezy do nalatwiejszych.Chialam dodac ze pozwolilam sobie na ciaze i w wieku 37 lat urodzilam zdrowa coreczke i moje zyly wyrzymaly 5 miesieczny bol. Anna Dabrowska

Wspaniały człowiek i lekarz. Wdzięczna pacjentka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny