prof. dr hab. n. med. Piotr Andziak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Opinii18
3,9
3,5

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, Kierownik Kliniki Ogólnej i Naczyniowej w CSK MSW w Warszawie.

Konsultant krajowy w dziedzinie ...

Konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Zenon

03.02.2016

Pragnę podziękować panu profesorowi Piotrowi Andziakowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu CSKMSW za udanie przeprowadzoną operację usunięcia tętniaka aorty brzusznej. Trafiłem w bardzo dobre ręce i bardzo dziękuję. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie szybki termin zabiegu - niespełna miesiąc od konsultacji moich wyników. W innym szpitalu przez ponad rok odbywały się konsultacje i badania i niestety nie było określonej daty operacji. Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.
Z wyrazami ogromnego szacunku pacjent Zenon Kurek

Elżbieta Błocka

01.07.2014

100% pewności kunsztu ręki chirurga.Leczę się u prof.od 19 lat /miażdżyca tętnic/.Jestem po 2-ch operacjach naczyniowych, to szczęście mieć szansę być jego pacjentką.Polecam wszystkim, i tą drogą dziękuję bardzo za bezinteresowne leczenie mnie .Wdzięczna bardzo pacjentka.

30.10.2013

Polecam Pana Profesora. Liczyłam wprawdzie na dłuższą wizytę, ale ilość osób pod gabinetem świadczyła, że Pan Profesor "ma wzięcie".

01.09.2013

Nie polecam tego lekarza byłam u niego z zakrzepicą żylną nóg które były mocno obrzęknięte jak balony i leczył mnie pół roku a efektów nie było widać i w końcu stwierdził że trzeba amputować i straciłam na dodatek około 2.500.

27.08.2013

Strata czasu i pieniędzy , a nie mało 300zł za wizytę.Nie akceptuje wyników badań które ma się ze sobą,tylko wysyła do swoich kolegów radiologów aby nabić im kieszeń.Na tym polega leczenie pana profesora.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Sutherland Medical Center
Al Stanów Zjednoczonych 32 / 14
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
ul. Konarskiego 13