lekarz Piotr Bałdyga

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM

Pełny profesjonalizm od pierszej wizyty do zakończenia leczenia konkretnie i rzeczowo. Przez cały okres leczenia wiedziałem czego się spodziewać i co będzie robione, nic ponadto co było potrzebne - BEZ ZBĘDNEGO NACIĄGANIA. Suma sumarum okolo 40% taniej niż w innej placówce, gdzie podobno możnabylo tylko laserowo operować moje żylaki a okazało się , że można też inaczej - równie skutecznie i taniej.

Wielki szacunek za to co Pan Doktor zrobił dla mojej babci, od dwóch lat nie mogła chodzić z powodu owrzodzeń po żylakach na nogach, wielu lekarzy nie ptrafiło jej pomóc, a tu po czterech miesiącach udało się i może wrescie swobodnie chodzić, stała się bardziej samodzielna i nabrała chęci do życia.

Polecam!!! Doktor potrafi robić cuda z nogami, wreszcie mogę iść na basen i plażę bez wstydu i skrępowania - jest SUPER !!!!

Rewelacja w mojej garderobie nie było do tej pory nawet jednej spódnicy,bo bardzo się wstydziłam ogromnych żylaków na obu nogach, teraz po trzech miesiącach od rozpoczęcia leczenia po żylakach nie ma praktycznie śladu ... no zostało jeszcze kilka pajączków ale doktor obiecał , że niedługo i po nich nie będzie śladu. Tak więc idę zaszaleć i kupić miniówki na wiosnę i lato, nie mogę się już doczekać :) PANA DOKTORA POLECAM WSZYSTKIM MARZĄCYM O NOGACH BEZ ŻYLAKÓW

Długo się zastanawiałam czy zdecydować się na operację żylaków, czy też na metodę skleroterapii proponowaną przez doktora. Jedną nogę miałam już operowaną klasycznie dlatego pamiętając miesiąc bólu i trudności w poruszaniu się, nie mówiąc o pracy zdecydowałam się jednak na skleroterapię. No i przemiła niespodzianka - zabieg praktycznie bezbolesny a po zabiegu zamiast bólu - ulga i natychmiastowe ustąpienie dolegliwości. Jedyna niedogodność to chodzenie w ścisłej pończosze uciskowej ale to jednak nic w porównaniu z poprzednią operacją. Doktora wcześniej nie znałam ale poleciła mi go koleżanka, która wcześniej leczyła się u niego w poradni chirurgicznej. Obecnie ja również polecam -miło ,profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. ...no i dużo taniej niż w Warszawie :) Pozdrowienia dla P. Doktora

Rewelacyjne podejście do pacjenta i intuicja, wizyta przeszła moje oczekiwania (oczywiście na plus). POLECAM

Zrozumienie, ciepło i troska o pacjenta, to jest to co odczuwa się w kontakcie z Panem Doktorem, zawsze się czuję jakbym była Jego najważniejszym pacjentem, ale niestety :) nie tylko ja mam takie odczucie. P.S. I nawet długie kolejki przed gabinetem P.Dr-a nie denerwują bo potrafi to zrekompensować uśmiechem i miłą atmosferą w trakcie wizyty. Szczerze POLECAM !!!

Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia! Pozdrawiam i polecam!!!

Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia! Pozdrawiam i polecam!!!

Chciałoby się więcej takich doktorów. POLECAM

Chciałoby się więcej takich doktorów. POLECAM