dr hab. n. med. Piotr Bażowski

Neurochirurg

05.08.2012

Pan Profesor uratował moją mamę. Zrobił najlepszą robotę na świecie. Jest miłym, spokojnym człowiekiem i najlepszym na świecie fachowcem. Brak mi słów, żeby wyrazić mu moją wdzięczność i szacunek.

14.01.2012

Byłam u p.Prof raz jak na razie i jestem bardzo zadowolona, dokładnie przejrzał mój przypadek i mimo że nie mógł mi pomóc bo sprawa jednak jest definitywnie endokrynologiczna to załatwił mi żebym była przebadana w klinice. Do tego bardzo miły człowiek, wydaje się być naprawdę kompetentny. Godny polecenia, ja jestem bardzo zadowolona, uspokoił mnie i dał nadzieje że już niedługo wszystko zmieni sie na lepsze.

06.09.2011

szczerze polecam dr hab. nauk med. Piotra Bażowskiego

szczerze polecam dr hab. nauk med. Piotra Bażowskiego

22.03.2011

Pan Prof.uratowal mi zycie.Nie ma takich slow ktore oddalyby wiedze i kompetencje Pana Prof.Mialam oponiaka miedzy c-2,c-3 wielkosci 3cm srednicy.Pan Prof.dal mu rade i nie mam nic ubocznych skutkow.To cudowny czlowiek.Nadmienic musze,ze 2 osrodki w Polsce i w Londynie nie widzialy mozliwosci usuniecia tego guza by nie nastapil paraliz,Pan Prof.tego dokonal.Kazdemu w takiej sytuacji zycze aby mial szczescie byc pod opieka Pana Prof.

10.01.2011

doskonały fachowiec profesjonalista.operował mi odcinek lędzwiowy .efekt znakomity . Dziękuję Panie Profesorze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Zabrze"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów

Bytom

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euroklinika - Szpital