dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
26 opinii

Pan Profesor uratował moją mamę. Zrobił najlepszą robotę na świecie. Jest miłym, spokojnym człowiekiem i najlepszym na świecie fachowcem. Brak mi słów, żeby wyrazić mu moją wdzięczność i szacunek.

Byłam u p.Prof raz jak na razie i jestem bardzo zadowolona, dokładnie przejrzał mój przypadek i mimo że nie mógł mi pomóc bo sprawa jednak jest definitywnie endokrynologiczna to załatwił mi żebym była przebadana w klinice. Do tego bardzo miły człowiek, wydaje się być naprawdę kompetentny. Godny polecenia, ja jestem bardzo zadowolona, uspokoił mnie i dał nadzieje że już niedługo wszystko zmieni sie na lepsze.

szczerze polecam dr hab. nauk med. Piotra Bażowskiego

Pan Prof.uratowal mi zycie.Nie ma takich slow ktore oddalyby wiedze i kompetencje Pana Prof.Mialam oponiaka miedzy c-2,c-3 wielkosci 3cm srednicy.Pan Prof.dal mu rade i nie mam nic ubocznych skutkow.To cudowny czlowiek.Nadmienic musze,ze 2 osrodki w Polsce i w Londynie nie widzialy mozliwosci usuniecia tego guza by nie nastapil paraliz,Pan Prof.tego dokonal.Kazdemu w takiej sytuacji zycze aby mial szczescie byc pod opieka Pana Prof.

doskonały fachowiec profesjonalista.operował mi odcinek lędzwiowy .efekt znakomity . Dziękuję Panie Profesorze.

Polecam P.profesora , fantastyczny człowiek , cudowny lekarz , to on uratował mi zycie a potem wzrok , nikt nie chciał sie podjąć operacji.o przebiegu zabiegu i ewentualnych niepowodzeniach rozmawiał ze mną po wieczornym obchodzie (pózno )w swoim pokoju z wieloma pomocami naukowymi , wszystko dokładnie tłumacząc ludzkim językiem .TO MISTRZ I WIRTUOZ !POLECAM .

Jeden z najlepszych neurochirurgów w kraju, dziękuję i polecam szczególnie tym, którzy mają guza kąta mostowo-móżdżkowego

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek operował mi oponiaka.Jestem zdrowa.Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.W życiu osobistym samych radości z każdego dnia,dużo zdrowia i cierpliwości.

Polecam! bo jestem sprawny po olbrzymim oponiaku

Super specjalista naprawdę można z zamkniętymi oczami polecić profesora Piotra Bażowskiego ja miałem usuwanego nerwiaka przy pniu mózgu jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy. Ja naprawdę bardzo dziękuję i gratuluję tak sprawnych rąk, wytrwałości i sumienności z poważaniem Hubert Ponto

Wspaniały lekarz.Mnie zoperował r e w e l a c y j nie. Bylo to poważne grzebanie w mózgu.Operacja bez żadnych komplikacji i niemiłych pozostałości pooperacyjnych /krzywa twarz, niedomykanie oka itp/.Bezinteresowny, prawdziwy "Judym".

ZAUFAŁAM I SIĘ ZAWIODŁAM. NIE POLECAM

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz, starający się o wybór optymalnej metody leczenia pacjentów.

Dziękuję Panie Profesorze za profesjonalizm cierpliwość i ogromne doświadczenie powiedziano mi nawet że mam guza nieoperacyjnego a Pan go wyciął w całości i nic nie zostało uszkodzone!!!

fachowiec, rowne 5 lat temu operowal mezowi tetniaka...efekt super

bardzo dobry lekarz gdybym mial jeszcze raz się leczyć to nie zmieniłbym na żadnego innego lekarza

Człowiek w każdym calu!Poświęca pacjentowi nawet prywatny czas.

ratował mi życie, jest sper profesjonalny

Bardzo dobry specjalista o dużymzupelnie bezinteresownie. WSPANIALY OPERATOR, który jest /wg. mnie/ mistrzem i wirtuozem w swoim zawodzie. Mnie postawil na nogi w b. ciężkiej sytuacji życiowej.

Wspaniały lekarz, który uratował mi życie wiele, wiele lat temu... Byłem wówczas małym dzieckiem, teraz mam już prawie 40 lat, ale ciągle wspominam tamte trudne chwile i pragnę powiedzieć Panu "DZIĘKUJĘ". Życzę Panu Wszystkiego Dobrego!

Zdecydowanie nie.... bardzo mnie to boli, bo dał nadzieje 15 i 12 letnim dzieciom,że ich mama wyzdrowieje ..ale się nie powiodło, a operacja była za późno ..

Zawiedziony i rozczarowany

Wspaniały lekarz....... Mariola

cudowny lekarz, operowal meza na tetniaka, zrobil to wspaniale....wirtuoz..jestem temu Czlowiekowi dozgonnie wdzieczna

Wszyscy byli negatywnie nastawieni do mojego przypadku. Ten Pan Uczynił cud, wirtuoz wśród neurochirurgów.

Lekarz, który ulżył w cierpieniach mojej mamy. Bardzo bardzo jestem wdzięczna.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny