dr hab. n. med. Piotr Bażowski

Neurochirurg

Pan Profesor uratował moją mamę. Zrobił najlepszą robotę na świecie. Jest miłym, spokojnym człowiekiem i najlepszym na świecie fachowcem. Brak mi słów, żeby wyrazić mu moją wdzięczność i szacunek.

Byłam u p.Prof raz jak na razie i jestem bardzo zadowolona, dokładnie przejrzał mój przypadek i mimo że nie mógł mi pomóc bo sprawa jednak jest definitywnie endokrynologiczna to załatwił mi żebym była przebadana w klinice. Do tego bardzo miły człowiek, wydaje się być naprawdę kompetentny. Godny polecenia, ja jestem bardzo zadowolona, uspokoił mnie i dał nadzieje że już niedługo wszystko zmieni sie na lepsze.

szczerze polecam dr hab. nauk med. Piotra Bażowskiego

szczerze polecam dr hab. nauk med. Piotra Bażowskiego

Pan Prof.uratowal mi zycie.Nie ma takich slow ktore oddalyby wiedze i kompetencje Pana Prof.Mialam oponiaka miedzy c-2,c-3 wielkosci 3cm srednicy.Pan Prof.dal mu rade i nie mam nic ubocznych skutkow.To cudowny czlowiek.Nadmienic musze,ze 2 osrodki w Polsce i w Londynie nie widzialy mozliwosci usuniecia tego guza by nie nastapil paraliz,Pan Prof.tego dokonal.Kazdemu w takiej sytuacji zycze aby mial szczescie byc pod opieka Pana Prof.

doskonały fachowiec profesjonalista.operował mi odcinek lędzwiowy .efekt znakomity . Dziękuję Panie Profesorze.

Polecam P.profesora , fantastyczny człowiek , cudowny lekarz , to on uratował mi zycie a potem wzrok , nikt nie chciał sie podjąć operacji.o przebiegu zabiegu i ewentualnych niepowodzeniach rozmawiał ze mną po wieczornym obchodzie (pózno )w swoim pokoju z wieloma pomocami naukowymi , wszystko dokładnie tłumacząc ludzkim językiem .TO MISTRZ I WIRTUOZ !POLECAM .

Jeden z najlepszych neurochirurgów w kraju, dziękuję i polecam szczególnie tym, którzy mają guza kąta mostowo-móżdżkowego

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek operował mi oponiaka.Jestem zdrowa.Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.W życiu osobistym samych radości z każdego dnia,dużo zdrowia i cierpliwości.

Polecam! bo jestem sprawny po olbrzymim oponiaku

Polecam! bo jestem sprawny po olbrzymim oponiaku

Super specjalista naprawdę można z zamkniętymi oczami polecić profesora Piotra Bażowskiego ja miałem usuwanego nerwiaka przy pniu mózgu jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy. Ja naprawdę bardzo dziękuję i gratuluję tak sprawnych rąk, wytrwałości i sumienności z poważaniem Hubert Ponto

z poważaniem Hubert Ponto