mgr Piotr Bednarczyk

Psychoterapeuta

Bardzo dobry specjalista, ukończył wiele kursów psychoterapeutycznych oraz terapii somatycznych, które bardzo skutecznie potrafi ze sobą łączyć. To co najważniejsze - podczas sesji terapeutycznej ma się poczucie, że kontakt jest szczery i swobodny, a Pan Piotr wkłada w swą pracę całe serce. Miałem również okazję uczestniczyć w ustawieniach, podejście Pana Piotra łączy ustawienia systemowe oraz ustawienia intencji prof. Franza Rupperta wraz z wiedzą o podłożu somatycznym. Nie widziałem wcześniej ani później tak wielowarstwowego podejścia u żadnego innego terapeuty. Polecam Piotra Bednarczyka, potwierdzam rzetelność jego pracy własnym doświadczeniem kilku lat terapii grupowej jak i indywidualnej.

po pierwsze pan Piotr B. nie jest psychoterapeutą po drugie nie jest psychologiem, jest katechetą i pedagogiem po trzecie sam jest źle skompensowanym panem w krótkich spodenkach (kompleks wzrostu) . . . Uprzejmość: 0 Godny polecenia: NIE Sięga głęboko do kieszeni klientów/pacjentów. Kompetencje: kursy i szkolenia - nieznane, mierne.

po pierwsze pan Piotr B. nie jest psychoterapeutą
po drugie nie jest psychologiem, jest katechetą i pedagogiem
Uprzejmość: 0
Godny polecenia: NIE

Sięga głęboko do kieszeni klientów/pacjentów.

Kompetencje: kursy i szkolenia - nieznane, mierne.

To specjalista, który z pasją wykonuje swój zawód. Ekspert w pracy z traumą. Bardzo rzeczowy i kompetentny.

Duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z taktem, serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem. Szeroki wachlarz technik jakimi operuje umożliwia indywidualne podejście do każdego pacjenta - wniosek udziale w pracy grupowej. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecami.

zdecydowanie nie polecam tego terapeuty. od poczatku próbuje szukać rozwiązania kłopotów nie w zyciu codziennym tylko w powiazaniach rodzinnych

Jeśli ktoś jest bardzo wierzący znajdzie zrozumienie, jeśli ktoś zupełnie ma te sprawy gdzieś również otrzyma profesjonalną pomoc. Znam takich co się u niego rozwinęli w "duchowości chrześcijańskiej" zupełnie przy okazji załatwiania innych spraw.

Korzystałem przez dłuższy czas z usług Pana Bednarczyka i muszę przyznać, że ogromnie pomógł mi zmienić moje życie. Jest bardzo rzeczowy i nastawiony na to by pomóc pacjentowi. Potrafi fajnie dotrzeć do człowieka, co wydaje mi się kluczowe w tym zawodzie. Ma dobrą opinię wśród ludzi, na prowadzonych przez niego szkoleniach spotykałem ludzi z całej Polski, co też o czymś świadczy. Bardzo polecam!

Działa zgodnie z etyką i każdemu poświęca czas. Jest świetnym terapeutą , empatyczny . Polecam