dr n. med.Piotr Bednarski

Chirurg ogólny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
10 opinii

• 5

Z całym przekonaniem polecam Pana dr Piotra Bednarskiego. Pan dr Piotr Bednarski jest wspaniałym specjalistą, dobrym i życzliwym człowiekiem. Ma złote serce dla pacjentów. Poświęca maksimum uwagi, wszystko co mówi i robi jest przemyślane i omówione z pacjentem. Jest miły, sympatyczny, ciepły. Cierpliwie słucha i zarazem tłumaczy. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Nie zbywa, nie ucina pytań, nie uspokaja pusto, nie pospiesza, nie jest obojętny wobec nawet małych czy wydawałoby się śmiesznych problemów, a każda wizyta przestaje być intymnie-stresująca. Nie jeden raz zaufałam Panu doktor Piotrowi Bednarskiemu. Leczenie było zupełnie bezbolesne i dzięki trafnej diagnozie już na pierwszej wizycie, zostałam wyleczona po kilku spotkaniach z Panem doktorem. Leczenie odbyło się szybko, sprawnie, a paraliżujący strach bardzo szybko minął dzięki miłej, swobodnej atmosferze podczas wizyt oraz Panu doktorowi, która ma pogodne podejście do pacjentów. Jestem wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzone leczenie, cierpliwość z jaką tłumaczył, mi że wszystko będzie w porządku oraz każdą uważnie przeprowadzoną kontrolę. Dziękuję za to, że jest i zajmuje się pracą, która widać, jest jego pasją. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Pana dr Piotra Bednarskiego na swojej drodze. Jako pacjentka czuję się teraz bezpieczna.

• 5

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

• 5

Pierwszy raz przyjechałam do dr Bednarskiego do Katowic ok.5 lat temu.To niesamowity człowiek!!!Jest wspaniałym lekarzem,nazywam go "cudotwórcą", bo uratował mi życie i dał nadzieję.Dziękuję mu za to z całego serca.Co pół roku przyjeżdżam na kontrolę i stosuję się do jego zaleceń.Polecam wszystkim dr Bednarskiego!Jestem szczęśliwa,że właśnie do niego trafiłam.Krystyna

• 5

trudno w skrócie napisać coś o doktorze Bednarskim bo to wspaniały lekarz z powołania. Jego podejście do problemu z którym się zgłosiłam było zupełnie inne niż innych lekarzy, nie straszył, wszystko wytłumaczył. Zrobił mi usg, wykonałam w Sanivitasie mammografię na super sprzęcie i okazało się, że operacja, którą mi proponowali inni chirurdzy jest niepotrzebna. Wystarczy jedynie kontrola. Dziękuję Doktorze. Kobiety, jak macie problem z piersią to zgłaszajcie się do doktora Bednarskiego!

• 4
  • 3

Oczywscie Pan doktor wzbudza zaufanie i bardzo indywidualnie tarktuje pacjentow. Wg mnie zbyt mily i za bardzo starajacy sie zabiegac o pacjentow - z oczywistych przyczyn. Wydaje sie byc kompetentnym specjalista -w moim jednak przypadku sposob leczenia zastal zakwestionowany przez 3 innych lekarzy. Ale sa przypadki i przypadki. Mam nadzieje, ze byłam wyjatkiem.

• 5

niesamowity specjalista od piersi, kompetentny i miły, wszystko wytłumaczy, zawsze zrobi potrzebne badania. Miałam robioną biopsję mammotomiczną bo powstał guzek prawie 1,5cm, uniknęłam w ten sposób operacji, blizny, pobytu w szpitalu a najważniejsze ogromnego stresu. Guzek okazał się łagodny (fibroadenoma), jestem szczęśliwa i zdrowa, polecam wszystkim doktora Bednarskiego

• 5

bardzo dobry lekarz i świetny specjalista, dziś takich lekarzy specjalistów jest niewiele, spokojny, kompetentny. Po badaniu wszystko wytłumaczył, odpowiedział na moje pytania, podziałał na mnie jak balsam ponieważ byłam przerażona a wyszłam z gabinetu uśmiechnięta. Wszystko jest tam na miejscu usg, mammografia a jak trzeba biopsja. Polecam szczerze doktora Bednarskiego

• 5

Ja również polecam dr Bednarskiego chodziłam do dr z NFZ ale przy kolejnej chęci zapisania się do dr pani w okienku powiedziała że nie ma terminów więc udałam się prywatnie i powiem wam z NFZ czy prywatnie doktor jest tak samo miły, uśmiechnięty i kompetentny. Koszt nie tak duży jak na specjalistę przez duże S. Ja chodzę do przychodni SANIVITAS bez kolejek i długiego czekania w poczekalni. Gorąco polecam

• 5

Pierwszy lekarz w moim 35-letnim życiu, o którym mogę powiedzieć z całą stanowczością SPECJALISTA, CZŁOWIEK. Wizyta publiczna, a czułam się jak ktoś wyjątkowy, to taki ciepły człowiek. Prawdopodobnie uratował mi życie. Poprzedni lekarze, których odwiedzałam nie zauważali nic niepokojącego. Pan Piotr natychmiast po USG robił biopsje, skierował na mammografię i w końcu na biopsję mammotomiczną. Namawiam wszystkie moje znajome do odwiedzenia jego gabinetu. POLECAM!!! Jola

• 5

Wszystkim gorąco polecam pana doktora Bednarskiego! Bardzo dobry specjalista i człowiek. Przede wszystkim ma doskonałe kwalifikacje, ale również wzbudza zaufanie i jest bardzo miły dla pacjentek. Długo szukałam takiego lekarza.

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat