dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny

Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista chirurg z 23 letnią praktyką. Specjalizuje się w diagnostyce i chorobach piersi. Autor 37 publikacji naukowych, wieloletni nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu leczenia raka piersi zdobywał w wielu osrodkach w Polsce i za granicą m.in. Nicei, Hadze, Hamburgu i w Berlinie. Członek Ogólnopolskiego Zespołu Ekspertów ds. ustalenia standardów biopsji mammotomicznej i diagnostyki chorób piersi. Szkoli wielu lekarzy w Polsce w zakresie biopsji mammotomicznej. Pomysłodawca i przewodniczący zespołu ds. Wczesnej Diagnostyki Raka Piersi w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Członek wielu towarzystw naukowych i zawodowych m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society of Surgical Oncology (ESSO), posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań USG. W swojej pracy zawodowej szczególnie zainteresowany małoinwazyjnymi metodami diagnostyki i leczenia raka piersi.

16.10.2016

Jestem akurat po biopsji mammotomicznej , którą wykonywał mi Pan dr Bednarski w Katowicach przy ul. Dębowej . Biopsję robiłam prywatnie , ponieważ z NFZ musiałabym czekać na termin co najmniej pół roku , nie wytrzymałabym w stresie tyle czasu ! Na Usg piersi wykryto mi guzek ok. 14 mm , zabieg biopsji okazał się bardzo krótki i praktycznie bezbolesny , trwał zaledwie 20 min. Dr Bednarski bardzo profesjonalnie wykonał zabieg , nic nie czułam , Dr wszystko dokładnie wytłumaczył , wyjaśnił , wspierał mnie i był bardzo miły  Pielęgniarka, która asystowała od samego początku wspierała mnie na duchu W trakcie zabiegu Dr stwierdził , że wyniki będą dobre , bo to łagodna zmiana , więc teraz czekam 2 tyg. i mam nadzieję , że to się spełni W Przychodni panuje wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm Gorąco polecam Wszystkim ! Badajcie się dziewczyny ! Bea

14.06.2016

Gorąco polecam doktora Bednarskiego. Regularnie odbywam wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera wizyty.

Beata Zaniecka

18.12.2015

Drogie Panie, gorąco polecam doktora Bednarskiego, rzeczowy i konkretny chirurg. Wykonał USG, wszystko wytłumaczył, przedstawił dokładnie co dalej, bez straszenia jak zrobił to poprzedni lekarz. Nawet nie przypuszczałam, że z moim charakterem wyjdę z gabinetu spokojna. Gdyby nie doktor Bednarski miałabym niepotrzebnie zabieg chirurgiczny piersi ...

Wykonał USG, wszystko wytłumaczył, przedstawił dokładnie co dalej,
bez straszenia jak zrobił to poprzedni lekarz.
Nawet nie przypuszczałam, że z moim charakterem wyjdę z gabinetu spokojna.
Gdyby nie doktor Bednarski miałabym niepotrzebnie zabieg chirurgiczny piersi czyli standardowe wycięcie,
pewnie nawet w ramach NFZ bo to jedyna forma na, która nie trzeba długo czekać.
Niestety na biopsje mammotomiczną na NFZ czeka się około 8 miesięcy
bo ten akurat zabieg jest niechętnie refundowany. Zdecydowałam się go zrobić prywatnie,
nie żałuje ani przez chwilę. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam na takiego specjalistę od chorób piersi.
Serdecznie polecam z czystym sumieniem.

12.05.2011

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

krysia lubkry

11.03.2011

Pierwszy raz przyjechałam do dr Bednarskiego do Katowic ok.5 lat temu.To niesamowity człowiek!!!Jest wspaniałym lekarzem,nazywam go "cudotwórcą", bo uratował mi życie i dał nadzieję.Dziękuję mu za to z całego serca.Co pół roku przyjeżdżam na kontrolę i stosuję się do jego zaleceń.Polecam wszystkim dr Bednarskiego!Jestem szczęśliwa,że właśnie do niego trafiłam.Krystyna

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii