dr n. med.Piotr Bednarski

KingaBukowiec, 31 lat

05.12.2013
14:33
  • 5

Z całym przekonaniem polecam Pana dr Piotra Bednarskiego. Pan dr Piotr Bednarski jest wspaniałym specjalistą, dobrym i życzliwym człowiekiem. Ma złote serce dla pacjentów. Poświęca maksimum uwagi, wszystko co mówi i robi jest przemyślane i omówione z pacjentem. Jest miły, sympatyczny, ciepły. Cierpliwie słucha i zarazem tłumaczy. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Nie zbywa, nie ucina pytań, nie uspokaja pusto, nie pospiesza, nie jest obojętny wobec nawet małych czy wydawałoby się śmiesznych problemów, a każda wizyta przestaje być intymnie-stresująca. Nie jeden raz zaufałam Panu doktor Piotrowi Bednarskiemu. Leczenie było zupełnie bezbolesne i dzięki trafnej diagnozie już na pierwszej wizycie, zostałam wyleczona po kilku spotkaniach z Panem doktorem. Leczenie odbyło się szybko, sprawnie, a paraliżujący strach bardzo szybko minął dzięki miłej, swobodnej atmosferze podczas wizyt oraz Panu doktorowi, która ma pogodne podejście do pacjentów. Jestem wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzone leczenie, cierpliwość z jaką tłumaczył, mi że wszystko będzie w porządku oraz każdą uważnie przeprowadzoną kontrolę. Dziękuję za to, że jest i zajmuje się pracą, która widać, jest jego pasją. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Pana dr Piotra Bednarskiego na swojej drodze. Jako pacjentka czuję się teraz bezpieczna.

Anonim

12.05.2011
18:24
  • 5

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

krysia, 58 lat

11.03.2011
22:53
  • 5

Pierwszy raz przyjechałam do dr Bednarskiego do Katowic ok.5 lat temu.To niesamowity człowiek!!!Jest wspaniałym lekarzem,nazywam go "cudotwórcą", bo uratował mi życie i dał nadzieję.Dziękuję mu za to z całego serca.Co pół roku przyjeżdżam na kontrolę i stosuję się do jego zaleceń.Polecam wszystkim dr Bednarskiego!Jestem szczęśliwa,że właśnie do niego trafiłam.Krystyna

gosiadf, 38 lat

05.03.2011
06:49
  • 5

trudno w skrócie napisać coś o doktorze Bednarskim bo to wspaniały lekarz z powołania. Jego podejście do problemu z którym się zgłosiłam było zupełnie inne niż innych lekarzy, nie straszył, wszystko wytłumaczył. Zrobił mi usg, wykonałam w Sanivitasie mammografię na super sprzęcie i okazało się, że operacja, którą mi proponowali inni chirurdzy jest niepotrzebna. Wystarczy jedynie kontrola. Dziękuję Doktorze. Kobiety, jak macie problem z piersią to zgłaszajcie się do doktora Bednarskiego!

Anonim

17.01.2011
18:12
  • 4
  • 3

Oczywscie Pan doktor wzbudza zaufanie i bardzo indywidualnie tarktuje pacjentow. Wg mnie zbyt mily i za bardzo starajacy sie zabiegac o pacjentow - z oczywistych przyczyn. Wydaje sie byc kompetentnym specjalista -w moim jednak przypadku sposob leczenia zastal zakwestionowany przez 3 innych lekarzy. Ale sa przypadki i przypadki. Mam nadzieje, ze byłam wyjatkiem.

display statlastseen stat