lekarzPiotr Białecki

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
16 opinii

• 5

ceny wizyt prywatnych: 100zł ogolna wizyta, 120zł z cytologią, 150zł z USG. Lekarz godny polecenia.

• 5

Prawdziwy lekarz. Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny.

• 5

Jak najbardziej polecam tego lekarza, szczególnie tym kobietą które maja problemy z zajściem w ciąże. Ja sama miałam taki problem długo nie mogłam zajść w ciążę, a jak w nią zaszłam, to poroniłam i wtedy trafiłam do dr Białeckiego.Zaczął działać od razu, szereg badań,tabletki. I to zaowocowało ciążą i piękną zdrową córką. która w tej chwili ma 2,5 roku.Także dzięki temu lekarzowi mogę cieszyć sie z bycia mama:)

• 3
  • 1

Wizytę przeżyłam baaardzo negatywnie. Z podejrzeniem nowotworu trafiłam, więc może to spotęgowało moje uczucie poniżenia, które zaczęło się już od poczeklani: ohydnie. Czuje się tam człowiek jak na zapleczu czegoś brudnego, tak nie godnie. w gabinecie też pożal się panie komfort dla nas, kobiet. Poza tym mało sympatycznie, mrukliwie, burkliwie, nie polecam

• 5

Bardzo dobry lekarz. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Na podstawie tego co słyszę od koleżanek o innych lekarzach to chyba jeden z nielicznych ginekologów w Płocku, który przed podjęciem leczenia zleca badania takie jak posiew czy poziom poszczególnych hormonów, nie leczy w ciemno. W miarę możliwości pomaga to załatwić bezpłatnie, "na fundusz". Pilnuje terminowości takich badań jak cytologia czy mammografia. Podczas badania bardzo delikatny. Minus daję za kwestię finansową, tzn. za każdą dodatkową usługę pan doktor każe sobie dopłacać, np. za cytologię, za usg. Zwolnienie w ciąży wystawia max na 3 tyg a z tego co słyszę o innych lekarzach to wystawiają na 4 tyg, cytologia jest w cenie wizyty, usg często też a u tego pana niestety nie.

• 1

NIE POLECAM TEGO LEKARZA PROWADZIL MOJE 2 CIAZE KTORE PORONILAM NIESTETY NIE DAWAL MI ZADNYCH LEKOW I NIE POLOZYL DO SZPITALA A ZA WIZYTY BRAL 150 ZŁ TYGODNIOWO. TERAZ CHODZE DO KOGO INNEGO I NIEDLUGO BEDE MIALA DZIDZIUSIA.

• 1

sądzę, że właśnie z powodu wizyty publicznej w dodatku w szpitalu zostałam tak źle potraktowana przez Pana doktora

• 5

Nigdy nie narzekałam na Pana doktora a i teraz po mojej dłuższej nieobecności u niego jestem baardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi moją dolegliwość, wykonywał wszystkie niezbędne badania aby tylko na pewno potwierdziły się jego przypuszczenia, a no i sprzęt do USG w końcu nowocześniejszy.

• 1

NIESTETY JA NIE POLECAM TEGO LEKARZA, WYKONAŁ MI OPERACJĘ PO KTÓREJ MOJE MACIERZYŃSTWO ZOSTAŁO PRZEKREŚLONE. POMIMO, ŻE PO OPERACJI LECZYŁAM SIE U NIEGO DŁUGI CZAS PRYWATNIE TWIERDZIŁ ZE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU A WCZORAJ OD INNEGO LEKARZA DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE NIE MAM SZANS NA NATURALNE ZAPŁODNIENIE. NIE TŁUMACZYŁ NICZEGO, BADAŁ I BRAŁ NALEŻNĄ MU ZAPŁATĘ.

• 5

Zdecydowanie polecam Nie ma lepszego lekarza niż dr. Białecki. Prowadził moją ciążę, zawsze odpowiadał na wszystkie pytania, kiedy coś się działo zawsze można było na niego liczyć. Nadal jestem jego pacjentką, każdemu polecam :)

• 5

Ogólnie rzecz biorąc lekarz bardzo dobry. Mam tylko jedno zastrzeżenie - koszt wizyty jest baaardzo wygórowany w porównaniu do tego co lekraz oferuje w swoim gabinecie. Chodzi mi mianowicie min. o aparat usg - bez możliwości robienia zdjęć czy nagrywania na dvd (co najwyżej VHS!!!!) a wiadomo, każda kobieta w ciąży chce mieć jak najwięcej pamiątek tego typu. Niestety pomimo iż lekarz dolicza 50 zł za badanie usg (czyli razem 150 zł) ciężarna nie może liczyć na żadną formę uwiecznienia tak ważnej i pięknej chwili. Poza tym ogólnie cały gabinet jest dość "biedny", tzn. kiepska poczekalnia jak również cała lokalizacja gabinetu. Fotel to chyba pamięta czasy Gierka albo i jeszcze starsze. Naprawdę uważam, że przed wystawieniem tak wysokiej ceny za wizytę należałoby wziąc pod uwagę również ten aspekt. Płacę - wymagam.

• 5

Prawdziwy lekarz z powołania!!! Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny. Jak dla mnie to pełen profesjonalizm!!! Dzięki Niemu mam zdrowego synka!!!

• 5

Dr Białecki prowadzi moją drugą ciąże, wszystko dokładnie tłumaczy , jest bardzo miły, zawsze można do niego dzwonić z pytaniami polecam.

• 5

Lekarz na piątke. Więcej nie trzeba mówić. :)

• 5

jak dotychczas jestem baardzo zadowolona z doktora białeckiego :) zaczęłam chodzić do niego od początku ciąży, którą prowadził od początku do końca. Zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i poradę! jeśli tylko cokolwiek się działo co mnie niepokoiło, wystarczył jeden telefon, żeby pan doktor rozwiał moje wątpliwości, bądź mówił, co robić. Jak byłam w szpitalu, zawsze czułam, że o mnie dba. po ciąży nadal do niego chodzę i jestem zadowolona. W porównaniu do innych lekarzy nie naciąga na dodatkowe i niepotrzebne koszty, cena wizyty nie jest wygórowana. wcześniej trafiałam na ginekologów palantów, mam nadzieję, że tym razem trafiłam na tego jednego najlepszego :) poleciłam tego lekarza kilku kobietom i jak dotychczas żadna się na niego nie skarżyła i nadal jest jego pacjentką :) P.S. z tego co wiem, przyjmuje w saba - medzie na kasę chorych (a na pewno przyjmował jeszcze 3 miesiące temu). POLECAM!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz. Konkretny. Specjalizuje się w trudniejszych przypadkach, np. kłopoty z zajściem w ciążę. Kompleksowo podchodzi do problemu. Szczegółowo omawia planowany przebieg leczenia. Nie wyciąga pieniędzy. Dzięki niemu wiele kobiet ma dzieciaczki :-)POLECAM GORĄCO! Przyjmuje też w ORLEN Medica i w szpitalu na Winiarach.

Gdzie przyjmuję

place 11

ul. Tysiąclecia 10
    Płock
    52,553599819,6885876602 681 004

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat