lekarzPiotr Bijak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
24 opinie

• 5

Jestem zadowolona. Prowadził moje 2 ciąże. Uważam ze jest bardzo kompetentny. Wszystko tłumaczy o wszystkim mówi w sposób zrozumiały. W ramach wizyty robione jest USG gdzie u innych lekarzy trzeba za nie dodatkowo płacić. Jestem bardzo zadowolona. I oczywiści ma dobrą asystentkę, odbierała mój 1 poród i uważam ze jest znakomitą położną. Wszystko odbyło się naturalnie. (Niestety niektórzy by chcieli żeby jeszcze doktor urodził - stąd te negatywne opinie ).

• 5

jest dobrym lekarzem polecam go każdej kobiecie

• 4

powiem tyle jestem bardzo i to bardzo zadowolona z wizyty jeszcze nikt w przychodni nie poswiecil mi tyle czasu co doktor b wczesniej nikt nie tlumaczyl mi co i jak wchodzilam do gabinetu jak na przeglad i wychodzilam a tu bylo inaczej :)gdy lezalam w szpitalu widzialam jak odwiedza swoje pacjetki pozytywny czlowiek

• 1

W gabinecie wszystko było poprawnie, badanie USG na każdej wizycie w cenie wizyty, dość uprzejmy choć trochę arogancki. Jednak w chełmskim szpitalu, w którym pracuje ów "doktor", a w którym miała rodzić moja żona i jego pacjentka to był koszmar. Była pozostawiona sama sobie. Dwa tygodnie po terminie zapewniał że wszystko będzie ok. Mogę się tylko domyślać na co czekał... Minęło 3 tygodnie po terminie, chciano wypisać żonę do domu! Na szczęście rozpoczął się poród w przeddzień wypisu. Podczas porodu dziecko utknęło owinięte pępowiną. Jeden z lekarzy stwierdził że tak się nie robi ale on pomoże urodzić i położył się na brzuch wyciskając dziecko. W tym czasie stwierdzono zanik tętna u dziecka. Zrobiono cesarskie cięcie. Dziecko wyjęto, wody płodowe ciemnozielone, poddano reanimacji, masaż serca, adrenalina itp. Skóra ewidentnie przenoszonego dziecka. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, dziecko rozwija się dobrze, przechodzi w miarę pozytywnie kolejne badania kontrolne. Pana doktora nie było przy porodzie ale jego brak odpowiedzialności, kompetencji i zwykłej przyzwoitości do tego doprowadził. W wypisie napisano ze było 2 tyg. po terminie a faktycznie do momentu porodu było 3. Doktor miły za kasę, biznesmen nie doktor. Nie potrafi doprowadzić sprawy do końca. Serdecznie odradzam prowadzenie ciąży.

• 1

nie polecam, a jego asystentka jest bardzo prymitywna i nie wzbudza zaufania tylko mówi ze jest profesjonalną położną

• 5

Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to każden lekarz jest dobry.Dopiero gdy jest coś nie tak można się przekonać o jego kompetencjach.Ja miałam wielkie szczęście że trafiłam do doktora Bijaka.Moja ciąża była zagrożona.Każdego dnia bałam się o los swojego dziecka.Doktor Bijak okazał się być niezawodny.Podczas ciąży i pobytu w szpitalu otoczył mnie profesjonalną opieką.

• 4

Leczę się u tego lekarza od 6 lat. Operował mnie i prowadził ciążę z rozwiązaniem przez cesarskie cięcie.Jestem z niego zadowolona, choć jest problem gdy nie ma go akurat na dyżurze, wtedy to tylko konsultacje telefoniczne wchodzą w grę.Mimo wszystko co jakiś czas idę do innego ginekologa na konsultacje, bo co dwie głowy to nie jedna. Polecam Pana Bijaka bo to jeden z lepszych ginekologów w Chełmie!!!

• 5

Trafiłam do tego lekarza raczej z przypadku, nie miałam jakichś specjalnych oczekiwań czy też wymagań. Zależało mi na ciąży. Zawsze uważałam, że lekarze nie różnią się od siebie zasobami wiedzy czy też kompetencji, pacjentkom przeważnie zależy na indywidualnym traktowaniu oraz na tym żeby lekarz był dla nich miły.Jednak tutaj pan doktor mnie mile zaskoczył :) Chodząc dla niego na kolejne wizyty czułam się nie jak kolejna pacjentka, numerek czy też przypadek. Odpowiadał na każde pytanie, nie bagatelizował najmniejszych podejrzeń itp, czułam się ... "szczególna". Świetne porównanie miałam będąc w szpitalu na podtrzymaniu ciąży, gdzie wielu innych lekarzy podchodziło do pacjentów jak do "kolejnego przypadku". Po kilku latach znów jestem pacjentką dr. Bijaka i szczerze mogę go polecić-mam do niego pełne zaufanie :)

• 1

trafiłam do tego lekarza będąc w mojej pierwszej ciąży ufałam mu i wierzyłam w każde słowo ukrył przed nami dość istotną rzecz uważam że nie powinien tego robić bo pacjentka ma prawo wiedzieć szczególnie kiedy sie jej doszukuje...nasze dziecko było mocno oplątane pępowiną a ten lekarz twierdziła że mam "predyspozycje do porodu"... przenosiłam moje dziecko prawie 2 tyg kiedy łaskawie doktor B.położył mnie do szpitala miał dyżur nony robił jakiś badanie nie powpisywal nic w karty i bezkarnie poszedł sobie do domu dzieki mojej czujności i łasce innych lekarzy mój synek urodziła sie w zielonych wodach miał podniesione crp bo zaczeła rozijać się infekcja dostał antybiotyk nie zmieniało mu sie zabarwienie skóry...na szczęście jest zdrowy lekarz który robił cesarskie cięcie powiedział że na pewno nie urodziłam bym sama...więc radzę wszystkim które ubóstwiają(ja tez tak robiłam...)nie wierzcie...po trzech latach spotkałam doktora B.będąc w drugiej ciąży zapytała mnie czy moje dziecko jest "zdrowe" i powiedział że tym razem mnie nie zostawi ale tym razem nie mialam zamiaru korzystać z usług tego lekarza kiedy odeszły mi wody modliłam się aby dojechać do lublina i nie udalo się nie chcę mieć jużnic wspólnego z lekarzem B.i chełmskim szpitalem...

• 5

Właśnie urodziłam u doktora drugie dziecko. Przez 9 m-cy otrzymywałam fachową poradę , taką ilość czasu jakiej potrzebowałam, tyle odp. na pytania ile ich zadawałam.Nigdy doktor nie zignorował moich obaw.A przede wszystkim zainteresowanie po porodzie w szpitalu- gdzie inni lekarze nawet nie zajrzą do swoich pacjentek. Wiadomo, że co pacjentka to opinia ale ja myślę,że lekarz to taki sam człowiek jak my wszyscy i ma prawo jedne pacjentki tolerować czy lubić bardziej inne mniej. Stąd różne sądy o nim. Ja nie mogę złego słowa powiedzieć o doktorze Bijaku i bardzo chętnie polecam go swoim koleżankom. Aga

• 1

Lekarz ten nie ujawnił prawdy o moim dziecku jak było jeszcze w brzuchu chodz dobrze wiedział, że ma wadę VSD (czyli potocznie dziurkę w sercu). Owszem jest miły ale nie do końca jestem przekonana do kompetencji lekarza.

• 2

Przez 9 misięcy prowadził moją ciążę. Wszystko dobrze się skończyło. Nawet dokłądnie wyliczył mi datę porodu ;). Niestety nie ma go przy porodzie jak nie ma dyżuru ;( ...na co pacjentka nie jest przygotowana, gdyż lecząc się u niego liczy na to,że zakończy sprawę przy rozwiązaniu. Jak mam jakieś pytania to oczywiście odpowiada na nie ale z takim "o jejku kolejna ciężarna z głupimi pytaniami". W sumie jest miły, ale nie wiem coś mi nie pasowało, ale dalej się będę u niego leczyć.

• 3

na picciu ginekologow z Chelma jako jedyny rozpoznal u mnie ciaze pozamaciczna (szyjkowa)bardzo niebezpieczna dla zycia.i za to moge mu podziekowac.bylam raz bylam wiec nie wiele moge powiedziec.

• 1

nie rozumiem wogole dlaczego na tym swiecie sa lekarze krorzy tylko ogladaja sie na pieniadze to nie jest lekarz z powołania

• 5

To dzięki temu lekarzowi moja córeczka przyjdzie na świat o czasie,to on tak poprowadził moją ciążę,że bede mogła cieszyć się moim maleństwem już niedługo, gdyz moja ciąża była zagrożona przedwczesnym porodem.dr Bijak jest godny polecenia,a wizyta trwa tyle ile tego potrzebuję.jasno i klarownie wyjaśnia wszystko i odpowiada na moje pytania.serdecznie polecam!!!!

• 1

Człowiek nawet nie zdąży zdjąć bielizny a już praktycznie po wizycie. Kolejka na korytarzy aż do drzwi. Widać, że panu tylko na pieniążkach zależy.

• 1

Pan dr Bijak jest mily ale na pewno niekompetentny. Wizyta jest krótka i nie wyjasnia wszystkiego dokladnie. Pozatym wysyla na dodatkowe badania, ktore nie sa potrzebne przez co wydluza sie czas leczenia a pan dr ma wiecej pieniedzy za wizyty. Zreszta w Chelmie nie ma dobrych lekarzy. Jednego jakiego moge polecic to prof. Baranowski z Warszawy, przyjmuje w Chelmie na Siedleckiej.

• 5

Pomimo tego, że byłam u niego publicznie to podszedł do moich problemów osobiście i dawał mi rady, które daje swoim prywatnym pacjentkom. Ma bardzo dobry sposób tłumaczenia i nie wyolbrzymia choroby, żeby zmusic do celibatu.

• 5

Najlepszy ginekolg,położnik w Chełmie,to właśnie on powiedział mi,że jestem w ciąży i to właśnie ten wspaniały człowiek zadecydował o cesarskim cięciu które uratowało,żecie mojej córki,po porodzie jako jedyny lekarz był zainetesowany stanem zdrowia mojego dziecka i moim.ważne jest również to iż nigdy niebyłam u dr.Bijaka na wizycie prywatnej. Dziękuję i polecam.

• 5

polecam, po raz pierwszy byłam u ginekologa i poszzłam własnie do dr bijaka, wzdudza zaufanie, jest sympatyczny, delikatny, odpowie na każde pytanie

• 5

Świetny, kompetentny lekarz. Dzięki niemu moja ciąża przebiegła bez komplikacji, nie bagatelizował moich obaw, poleciłam go wielu koleżankom.Poza tym bardzo pogodny, ciepły człowiek. Tylko ostatnio dość szybko przebiega cała wizyta, za szybko jak dla mnie..

• 5

Dzięki tamu panu jeszcze chodze po tym świecie więc bardzo go polecam wszystkim pacjentkom, naprawde uratował mi zycie.

• 5

Jestem pacjęntką dr Bijaka od 5 lat, zawsze fachowo i miło mnie przyjmował, wiem że są różne opinie na jego temat ale mnie nigdy nie zawiódł i jestem zadowolona z jego opieki. Poleciłam go wielu koleżankom.

Gdzie przyjmuję

place 11

Kolejowa
    Chełm
    51,139864423,49280390 82 564 39 11

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat