dr n. med. Piotr Bruszewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Cudowny lekarz, pełen empatii, cierpliwości, słuchający. Prowadzę u Pana doktora ciąże i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że czuje się bardzo zaopiekowana i bezpieczna. Badanie zawsze wykonywane bardzo delikatnie, dokładnie. Pan doktor poświęca tyle czasu ile potrzeba, wizyta odbywa się bez zbędnego pośpiechu. Na wszystkie pytania zawsze uzyskuje się odpowiedź. Polecam wszystkim Paniom.

Dr Bruszewski to profesjonalista i doskonały fachowiec. Bardzo dba o pacjentki. Byłam operowana przez doktora. Od ponad piętnastu lat jestem zdrowa. POLECAM

Kompletny brak wiedzy. Usg w ciąży - tylko powiem , że jeszcze w 32 tygodniu błędnie określił płeć naszego dziecka. Straciliśmy czas i pieniądze.

Do dr chodzę od ponad 7 lat. Dzięki jego opiece ponad 5 lat termu urodziłam zdrową i cudowną córeczkę. Podczas ciąży co miesią kontrolował mój stan, a kiedy uznał, że muszę zwolnić tryb życia zalecił odpoczynek. Ponadto to chyba jedyny lekarz, który przy wizycie dokonuje usg (również piersi) wraz z pełnym badaniem i tak bardzo dba o pacjenta. Pan doktor jest miły i rzeczowy.

Od 8 lat jestem pacjentka dr.i nie zmieniłabym na innego...dr.Bruszewski jest kompetentny,uprzejmy,zna się na swoim fachu i z czystym sumieniem mogę Go polecić.Prowadził moją ciążę i odbierał poród jestem bardzo a to bardzo zadowolona..

dr Bruszewski prowadził moją ciążę. Szukałam dobrego lekarza ponieważ miałam wysokie ciśnienie krwi, a lekarz rodzinny nie potrafił zdiagnozować dlaczego, bo wszystkie badania wychodziły prawidłowe. Dr. Bruszewski zapisał mi tylko Dopegyt, przez całą ciążę nie zlecił żadnych dodatkowych badań. Pierwsze tygodnie ciąży musiałam się oszczędzać. II trymestr był ok., ostatnie 3-4 miesiące brałam leki na podtrzymanie ciąży. Córeczka urodziła się przed terminem, ale zdrowa. Aktualnie leczę się u endokrynologa. Okazało się, ze w ciąży znacząco spadło TSH tarczycy i to było przyczyną wysokiego ciśnienia. Nieleczona tarczyca prowadzi do uszkodzeń płodu i wad genetycznych.. miałam szczęście, ze córeczka jest zdrowa.. dr Bruszewski nie zlecił zbadania TSH mimo że od tego powinien zacząć..

profesjonalista doskonały fachowiec miły sympatyczny

profesjonalista doskonały fachowiec miły sympatyczny

Lekarz bardzo dobry, profesjonalne podejście, można u niego czuć się bezpiecznie.

Mam 22 lata i p. doktor prowadził moją ciążę. Na pierwszą wizytę udałam się właśnie do niego i do dziś dziękuję opatrzności, że właśnie w tym gabinecie się znalazłam! Otwartość p. doktora, ciepło, czas i spokój oraz tłumaczenie dokładne tego co robi zasługują na pochwałę. Wizyta nie należy do najtańszych, ale jest warta swojej ceny!

Lekarz konkretny, miły i spokojny, zero stresu podczas badania

Lekarz konkretny, miły i spokojny, zero stresu podczas badania