lekarz Piotr Cwenar

Urolog

Nie dziękuję. Nie mam za co. Nie polecam nikomu. Nie mam teraźniejszości. Nie mam przyszłości. Nie polecam nikomu. Nie zaoszczędzono mi problemów. Wprost przeciwnie.

Dziękuję za wszystko Panu Doktorowi i całemu personelowi Odziału Urologii za opiekę i szybkie dojście do zdrowia. Dzięki Państwu mogę dziś planiwać przyszłość. Pan Doktor oszczędził mi i mojej rodzinie duzo problemów dzięki szybkiej diagnozie i podjęciu dalszego leczenia za co mu bardzo dziękuję.

Zgodnie z regulaminem należy wpisać opinię składającej się przynajmniej 100 znaków. No to: ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM ... 100-krotnie ODRADZAM!!!

Panie Doktorze, przepraszam, że nie przyjdę w sobotę na urodynamike, spadłam ze schodów i nie dam rady się położyć na plecach. Proszę w moje miejsce wpisać mojego męża, to jest ważniejsze. Wiem, że mogę na Pana Doktora liczyć. Śmiał się Pan gdy zapytał kto przyszedł a ja powiedziałam, że Małgosia. Cudowny,wspanialy Lekarzu. POMÓŻ mi.

Moim skromnym zdaniem, to po 1 podejścia do pacjentów mogą uczyć się od p.dr.Cwenara wszyscy lekarze. Co do kompetencji, myślę, że wie co robi. Piszę tak, ponieważ przede mną badanie przed operacją. Nie mogę zrozumieć jednego, jak można pisać, że p.dr.jest gburem.Totalny absurd.

Lepszego nie ma. Jest znakomitym specjalistą i wspaniałym lekarzem. Ma bogatą wiedzę i doświadczenie, jest młody, konkretny,

Nie chciałam być anonimowa, ale kursor nie wpuścił mnie w pole imienia. Nieważne. Piszę, bo chcę, żeby kaźde wiedział

BJWL. To wspaniały specjalista. Uratował mi życie. Od operacji opiekuje się mną troskliwie już kilka lat. Wybrał skuteczną metodę leczenia i