dr n. med. Piotr Czarnecki

Wielki szacunek i wdzięczność za pomoc. Jest to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. . .

Nawet komercyjna wizyta nic mnie nie dała i nie wyjaśniła w sense medycznym ,żadnej rady-wyrzucone pieniądze,a uprzejmość polegała na podaniu ręki przez lekarza na powitanie.Uważam to nie tylko za brak dobrego tonu(kobieta podaje rękę pierwsza,tym bardziej starsza kobieta)a do tego wszystkie zarazki poprzednich pacjentów przekazują się następnemu pacjentowi,i to w "sezonie"grypy.Zawiodłam się .Nie polecam tego lekarza.

Składam najserdeczniejsze podziękowania, szczególnie za ostatni zabieg operacyjny, który pozwolił na odzyskanie zrostu kości, a przecież nikt już takiej szansy nie dawał i nic dziwnego ponieważ ta walka trwała aż 8 lat.

Kompetentny, sympatyczny … co tu wielce się rozpisywać – polecam

Kompetentny, sympatyczny … co tu wielce się rozpisywać – polecam

bardzo dobry specjalista poświeca dużo czsu swoim pacjentom ortopeda godny polecenia lekarz z powołania

Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ ja byłam operowana już któryś raz w tym szpitalu m.in. przez P. Piotra Czarneckiego i naprawdę się spisał. Za co bardzo mu dziękuję.

Nie polecam tego lekarza innym pacjentom,gdyż nie wykonał należycie artroskopii mojego barku-chodzi konkretnie o uszkodzenie stożka rotatorów-i nie przyznał się do tego po zabiegu,mówiąc że nastąpiło samoistne "zrośnięcie się" wymienionego pierścienia w miejscu uszkodzenia!(sic!) Wykonane po zabiegu kontrolne usg jest dowodem,że p.dr tak naprawdę niewiele zrobił,co świadczy o braku kompetencji! Zostałam przez to narażona na jeszcze bardziej dotkliwą bolesność oraz znacznie ograniczony zakres ruchu, mimo wielomiesięcznej intensywnej rehabilitacji.