lek. dent. Piotr Czarnek

Najlepszy lekarz jakiego znam. Pelen profesjonalizm, lekarz bardzo uprzejmy. Kazda wizyta na wysokim poziomie. Polecam!!

Niestety NIE polecam tego stomatologa. Doktor wykonał zabieg leczenia kanałowego, gdy wróciłam do gabinetu z ciągle bolacym zębem dowiedziałam się że mam niski próg tolerancji na ból i kazał czekać, czekałam a efektem tego jest obecnie zapalenie sięgające kości a ząb nadaje się do wyrwania.

Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga do usuwania ósemek to tylko ten lekarz!!! Bardzo polecam! Lekarz bardzo doświadczony, prawdziwy fachowiec, ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w chirurgii , stąd tylko do niego chodzę i szczerze polecam!

Absolutnie najlepszy stomatolog u ktorego bylam. Chodze do niego od lat. Przesympatyczny czlowiek, kompetentny, wizyty u niego sa calkowicie bezstresowe, traktuje pacjenta z ogromna zyczliwoscia i powaznie podchodzi do pracy. Nigdy nie zmienie pana Piotra na innego dentyste. Polecam calym sercem zwlaszcza ludziom u ktorych wizyta u dentysty zawsze powoduje stres, strach i nerwy.

Świetny fachowiec, sympatyczny człowiek. Wiele razy ratował z opresji. Zawsze niezwykle skutecznie, całkowicie bezbolesnie.

Zdecydowanie najlepszy! Pełen profesjonalizm!

Zdecydowanie najlepszy! Pełen profesjonalizm!

leczyłem się u Pana Piotra kilkanaście lat temu (16 ? ) .Było miło i profesjonalnie ,a trwałość wykonanych mostów przekroczyła zarówno moje jak i Jego oczekiwanie Roman

Roman

Dawno nikt nie potraktował mnie z takim profesjonalizmem! POLECAM!

Dawno nikt nie potraktował mnie z takim profesjonalizmem! POLECAM!

Pan doktor to prawdziwy profesjonalista i ma pełne podejście do rzeczy! WIdać, że zna si na tym, co robi! Osobiście , razem z mężem i dziećmi chodzę do niego od bardzo wielu lat, jeszcze jak przyjmował na Siemaszki. Pan doktor nigdy nie przyjmował na smoleńsk, więc osoba wypowiadająca się pode mną nie wie o kim w ogóle pisze! Po prostu pomówienia. Pan doktor wyrwał mojej 20sto letniej córce ósemke i zrobił to wyjątkowo delikatnie, a mój mąż miał niezwykle trudny zabieg, którego nikt nie chciał sie podjąć, Panu doktorowi się ...

Pan doktor wyrwał mojej 20sto letniej córce ósemke i zrobił to wyjątkowo delikatnie, a mój mąż miał niezwykle trudny zabieg, którego nikt nie chciał sie podjąć, Panu doktorowi się udało! Dziękujemy i polecamy!

Zgadzam się z przedmówcą który mówi że lekarz najlepsze czasy ma za sobą. Ide do niego 2 razy z tym samym zębem, wypadają plomby przez niego robione po niedługim czasie. Do tego NIE UŻYWA RĘKAWICZEK ( nie wiem czy tylko w stosunku do mnie, ale nie używa)