Piotr Czyrski

2,7

Pan Doktor Piotr Czyrski jest bardzo dobrym stomatologiem chirurgiem. Wiedza Pana Doktora i praktyka jest godna polecenia.Uzasadniam to swoimi doświadczeniami w gabinecie.Wyrywanie nawet trudnego zęba jest bardzo komfortowe i bez bólu.Pan Doktor zawsze utrafia ze znieczuleniem w odpowiedni nerw.Naprawy zębów są bardzo trwałe. Trudniejsze zęby gdy nie można zwykłą plombą to na wkładzie koronowo-korzennym co daje ładny wygląd.Uzupełnienie na zasadzie mostu to doskonały projekt zapewniający piękny wygląd a co najważniejsze dopasowanie w zgryzie jest rewelacyjne.Polecam Doktora Piotra Czyrskiego szukającym dobrego dentysty.

Na początku zaznaczę, iż nie oceniam działalności dr jako stomatologa, gdyż podczas 15 min, jakie mi poświęcił, nie zrobił dosłownie NIC z niniejszego zakresu. Moja ocena będzie wyjaśniała dlaczego nie wrócę do tego gabinetu i ma stanowić ostrzeżenie dla innych potencjalnych pacjentów. Do gab. p.Czyrskiego udałam się z problemem ze zgryzem co skutkuje cofaniem się jedynek. Pan dr na początku zadał mi pytanie "z czym przychodzę?" i niestety jest to jedyny moment kiedy słucha pacjenta. Mianowicie dr mówiąc kolokwialnie „podpiął” pod moje „cofające się jedynki” swoją teorie, którą sam nazywa "trendem postrzegania pacjenta jako całość", warunkując tym samym leczenie ortodontyczne z koniecznością udania się do fizjoterapeuty, rehabilitanta, dietetyka itp. W moim przypadku jednak do wspomnianej teorii nie wiele pasuje, mnie akurat nie boli głowa czy kręgosłup, nie mam również problemów z ukł. pokarmowym. Moimi zaprzeczeniami dr się jednak nie przejął, stwierdził jedynie, że „być może nie wiem na co zwrócić uwagę”. I gdyby teorie pana doktora stanowiły jedynie dobrą radę (zakładając, że ktoś w to wierzy) a nie warunek konieczny przy podjęciu leczenia ortodontycznego - tej opinii by nie było. Ponadto pan dr zajmuje się lokowaniem usług swoich kolegów. Nie zdążyłam usiąść na fotel dent. a przygotowane były już dla mnie 4 ulotki reklamujące gab. rehab., rtg zębów itp. I gdybym była zainteresowana rzekomo mi potrzebną rehabilitacją i poprosiła o polecenie – to tej opinii by nie było. Ostatni temat dot. braku poszanowania czasu i pieniędzy pacjentów. Czekając 2 m na wizytę, następnie 45 min w poczekalni, uświadomiłam sobie co jest przyczyną „tłumów” w tym gabinecie. Okazuje się, że dr zamiast poświęcić czas na leczenie woli go poświęcić na zapełnianie swojego kalendarza. Byłam świadkiem takiej właśnie praktyki w stosunku do pacjentów, którzy byli przede mną w kolejce. Pan przede mną przyjechał do dr z 2 drobnymi ubytkami, dr na diagnozę stracił 5 min, drugie 5 min trwało leczenie jednej „dziurki” a resztę czasu poświęcił na umówienie kolejnego terminu, który wypadł za 1m. Gdyby dr poświęcił ostatnie 5 min na leczenie drugiej małej „dziurki”, a nie na bezsensowne zapełnienia kalendarza, pacjent zaoszczędziłby czas i pieniądze – pytanie komu to się opłaca? Mi również dr zdążył wspomnieć o wizytach co tydzień (każda 200 zł), o zakładaniu aparatu częściami, nie wspominając o innych opłatach (np. opis zdjęcia – 150 zł). Restytuując moja wizyta trwała 15 min, za co zapłaciłam 200 zł, wyszłam z gabinetu z poczuciem straty czasu i pieniędzy, właściwie bez perspektyw leczenia ortodon. Dlatego też drogi potencjalny Pacjencie dr Czyrskiego- jeżeli masz ochotę usłyszeć, że jesteś „w rozsypce”, masz „jedno oko i ucho niżej bądź wyżej”, chcesz podyskutować sobie (tu do kobiet) o swoim porodzie (bo i to pana dr interesuje) oraz co najistotniejsze wydać majątek na multum wizyt w niniejszym gabinecie i gabinetach wszystkich kolegów pana dr – to polecam.

Szczerze nie polecam pana Doktora. Ceny usług bardzo wysokie i nieadekwatne do ich jakości wykonywanych. Stosuje metody leczenia, które po skonsultowaniu z innymi specjalistami są zbędne, a często doprowadzają pacjenta do niepotrzebnego cierpienia oraz spustoszenia portfela. Doktor nie ma absolutnie podejścia również do dzieci. Nikomu nie polecam!!!!!!