Doktor bardzo nieuprzejmy. Brak udzielenia żadnych informacji dotyczącej profilaktyki. Pacjent traktowany jest jak przedmiot i tylko kolejny przypadek. Bardzo odradzam wizytę u tego "specjalisty", ponieważ jest to temat drażliwy a od doktora bije brak profesjonalizmu.

Nie wiem czy te opinie tutaj to jakis zart, kupione komentarze czy moze trafilem na zlego blizniaka.

2 lat leczenia zabieg co 2 3 miesiące słabe efekty wizyty umawiane co 5 minut nie dodzwonisz się nigdy na rejestrację

2 lat leczenia zabieg co 2 3 miesiące słabe efekty wizyty umawiane co 5 minut
nie dodzwonisz się nigdy na rejestrację

Pan doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej, wspaniały lekarz i praktyk.. z problemami, które miałem wiele lat lekarz poradził sobie bez problemu.. POLECAM!!!

POLECAM!!!

dr Piotr Demut to doskonały proktolog. Ma podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i uprzejmy. POLECAM.

Utrudnienia w rejestracji konieczność wydzwaniania w kwestii kolejnych terminów, długie przerwy pomiędzy zabiegami do pół roku

Taktowny, kompetentny, delikatny- polecam , naprawdę LEKARZ godny zaufania.

Taktowny, kompetentny, delikatny- polecam , naprawdę LEKARZ godny zaufania.

bardzo miły lekarz, pacjent nie czuje się aż tak bardzo skrepowany pomimo bardzo wstydliwego badania

Dr Piotr Demut to bardzo dobry lekarz. Leczę się u tego lekarza. Nie miałam i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam Pana Doktora.