dr hab. n. med. Piotr Dobrońskidr hab. n. med. Piotr Dobroński - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Androlog, Urolog

Doświadczony specjalista, szkoleniowiec, wykładowca. Od lat interesuje go niepłodność męska, stąd stale poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie. Uczestniczy w wielu szkoleniach zagranicą i stamtąd często przywozi do Polski nowości, które wprowadza do swoich terapii. Jednocześnie czerpie dużą satysfakcję z pracy naukowej i dydaktycznej.

Posiada polską i europejską (Fellow of the European Board of Urology) specjalizację z urologii, jest specjalistą Io z chirurgii ogólnej. W 2019 uzyskał certyfikat androloga klinicznego Polskiego Towarzystwa Andrologii

1998 r. - specjalizacja II stopnia z urologii, jednocześnie specjalizacja europejska z urologii (Fellow of European Board of urology)
2003 r. - dyplom doktora z wyróżnieniem nadany uchwała Rady II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
2013 r. - stopień dr habilitowanego nadany przez Radę II Wydziału Lekarskiego WUM.

Bardzo kompetentny lekarz. Widać dużo empatii . Rozmowa prowadzona aby cała wizyta przebierała bezstresowo . Zaproponowana terapia - pełny sukces

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego. Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku. Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko ...

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zabieg stulejki przebiegł bardzo szybko bez żadnych przykrych incydentów. Polecam jak najbardziej wszystkim, super kontakt i profesjonalizm