dr Piotr Drela

Okulista

Piotr

14.12.2014

Chyba jedyny lekarz jakiego mogę polecić bo do tych nie mam szczęścia. 3 lata temu wylądowałem w szpitalu z ostrym wysiękowym zapaleniem spojówki, leczyli mnie 3 tygodnie nie wiedzieli co mi jest a mój stan to się polepszał i zaraz mocno pogarszał. Po wypisaniu na żądanie leczyłem się u dr. Dreli. Co prawda i on nie wiedział co jest przyczyną (możliwych chorób jest mnóstwo) a leczenie trwało długo ale mój stan się nie pogarszał i z czasem wszystko wróciło do normy. Jako jedyny lekarz też znając mój wywiad rodzinny skłaniał się ku temu że zapalenie mogło być przez chorobę autoimmunologiczną (min. reumatyczne) 3 lata upierałem się przy tym gdy lekarze mówili że moje objawy to tylko zbieg okoliczności i w końcu 3 tyg temu zdiagnozowano mi ZZSK (po ok 8 latach chorowania). W dużej mierze zawdzięczam mu to że w końcu wiem na co choruje i jak chorobę hamować przez co mam dużą szanse dożyć starych lat we w miarę dobrym zdrowiu.

Anonim

30.01.2016

tak jak juz ktos tu napisał: dobry na podstawowe schorzenia. Dobrac okularki, popatrzeć w dno oka, uprzejmie pogadac..jak coś poważnego, niestandardowego to zalecam Łódź, Poznań lub Bydgoszcz.

G.

29.03.2014

POLECAM ! Rozpoznał zaawansowaną zaćmę z którą dr Nowojewska sobie nie poradziła. Nie tylko szybko dał zlecenie na operację, ale także podpowiedział jakie badania należy wykonać i skierował do odpowiednich specjalistów. Przyjął na wizytę pomimo braku terminu ! POLECAM !

zbulwersowana

21.10.2013

cała moja rodzina leczyła się u tego lekarza przez wiele lat... nigdy więcej! obyście nigdy nie musieli do niego iść, bo jedyne co potrafi to pogarszać sprawę! po pierwsze: bardzo wysoka cena konsultacji, a i wybitnie często zdarza się że ma "gorszy dzień" i jest ...

po pierwsze: bardzo wysoka cena konsultacji, a i wybitnie często zdarza się że ma "gorszy dzień" i jest naprawdę nieprzyjemny...
moją ciocię leczył przez kilka lat na rogówkę podając jej lekarstwa które koniec końców doszczętnie ją zniszczyły zamiast wyleczyć! mojej kuzynce podał tak silne leki sterydowe, że jedno oko jest teraz w opłakanym stanie. mnie pan doktor potrafił przepisywać tylko coraz większe dioptrie w okularach, a potem leczył na zapalenie rogówki, którego w ogóle nie było (a ból oczu spowodowany był za dużą wadą w soczewkach!)
myślę, że jednak najgorszy z tego wszystkiego jest fakt, że ani u mojej cioci, ani u mnie nie zdiagnozował jaskry, która jest przecież straszną chorobą, którą trzeba wykryć jak najszybciej aby zapobiec zmianom w oku. dopiero wizyta u innego specjalisty pozwoliła nam dostrzec, jak wiele błędów popełnił ten lekarz, dlatego też nie polecam go nikomu.

Anonim

19.03.2012

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie można polecić. Tylko bardzo ciężko się do niego dostać. Leczy mnie już od kilkunastu lat i od paru lat wada wzroku się nie pogarsza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Konin"?

Centrum Okulistyczno - Optyczne Elżbieta Radziszewska-Kotlewska'
Aleje 1 Maja 15