Gdzie przyjmuję
place 11

WIOSNY LUDÓW 5
Konin
52,211169318,255328763 242 80 69

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.2/5
Kompleksowość podejścia
4.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.1/5
Ilość poświęconego czasu
4.1/5
Uprzejmość
4.5/5
Godny polecenia
4.1/5
Średnia:
4.25
15 opinii
Opinie pacjentów
2,7/5

tak jak juz ktos tu napisał: dobry na podstawowe schorzenia. Dobrac okularki, popatrzeć w dno oka, uprzejmie pogadac..jak coś poważnego, niestandardowego to zalecam Łódź, Poznań lub Bydgoszcz.

5,0/5

Chyba jedyny lekarz jakiego mogę polecić bo do tych nie mam szczęścia. 3 lata temu wylądowałem w szpitalu z ostrym wysiękowym zapaleniem spojówki, leczyli mnie 3 tygodnie nie wiedzieli co mi jest a mój stan to się polepszał i zaraz mocno pogarszał. Po wypisaniu na żądanie leczyłem się u dr. Dreli. Co prawda i on nie wiedział co jest przyczyną (możliwych chorób jest mnóstwo) a leczenie trwało długo ale mój stan się nie pogarszał i z czasem wszystko wróciło do normy. Jako jedyny lekarz też znając mój wywiad rodzinny skłaniał się ku temu że zapalenie mogło być przez chorobę autoimmunologiczną (min. reumatyczne) 3 lata upierałem się przy tym gdy lekarze mówili że moje objawy to tylko zbieg okoliczności i w końcu 3 tyg temu zdiagnozowano mi ZZSK (po ok 8 latach chorowania). W dużej mierze zawdzięczam mu to że w końcu wiem na co choruje i jak chorobę hamować przez co mam dużą szanse dożyć starych lat we w miarę dobrym zdrowiu.

4,7/5

POLECAM ! Rozpoznał zaawansowaną zaćmę z którą dr Nowojewska sobie nie poradziła. Nie tylko szybko dał zlecenie na operację, ale także podpowiedział jakie badania należy wykonać i skierował do odpowiednich specjalistów. Przyjął na wizytę pomimo braku terminu ! POLECAM !

1,7/5

cała moja rodzina leczyła się u tego lekarza przez wiele lat... nigdy więcej! obyście nigdy nie musieli do niego iść, bo jedyne co potrafi to pogarszać sprawę! po pierwsze: bardzo wysoka cena konsultacji, a i wybitnie często zdarza się że ma "gorszy dzień" i jest naprawdę nieprzyjemny... moją ciocię leczył przez kilka lat na rogówkę podając jej lekarstwa które koniec końców doszczętnie ją zniszczyły zamiast wyleczyć! mojej kuzynce podał tak silne leki sterydowe, że jedno oko jest teraz w opłakanym stanie. mnie pan doktor potrafił przepisywać tylko coraz większe dioptrie w okularach, a potem leczył na zapalenie rogówki, którego w ogóle nie było (a ból oczu spowodowany był za dużą wadą w soczewkach!) myślę, że jednak najgorszy z tego wszystkiego jest fakt, że ani u mojej cioci, ani u mnie nie zdiagnozował jaskry, która jest przecież straszną chorobą, którą trzeba wykryć jak najszybciej aby zapobiec zmianom w oku. dopiero wizyta u innego specjalisty pozwoliła nam dostrzec, jak wiele błędów popełnił ten lekarz, dlatego też nie polecam go nikomu.

4,8/5

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie można polecić. Tylko bardzo ciężko się do niego dostać. Leczy mnie już od kilkunastu lat i od paru lat wada wzroku się nie pogarsza.

5,0/5

JEST TO ŚWIETNY LEKARZ!!!PONIEWAŻ JEST KOMPETENTNY I UMIE WYTŁUMACZY W MAŁO BOLESNY SPOSÓB CHROBE !!

3,0/5

Lekarz i owszem uprzejmy, aczkolwiek nadający się do podstawowych chorób oczu. Mój przypadek, który 2 poprzednich dr rozpoznało tak samo skwitował zdaniem ,,nie wiem co to jest...". Cały czas mylił, które z moich oczu ma jaką wadę...!!! Lekarz nadający się do ,,obsługi" podstawowych schorzeń, aczkolwiek należy się zastanowić, czy warto za to płacić 100 zł... Do udania się do niego skusiły mnie opinie na forach... Okazały się niestety mylne...

4,8/5

polecam , szczególnie mamom maluchów z niedrożnym kanalikiem łzowym, mojemu synkowi pół roku ropiało oczko, krople, masaże polecone przez innego okulistę i co? NIC!!!! Już mieliśmy umówiony zabieg na oddziale w szpitalu i koleżanka poleciła P. Drelę... jedna wizyta u P. Dreli podczas której zrobił synowi masaż wystarczyła, żeby raz na zawsze problem zniknął, dlatego serdecznie polecam, uniknęłam pełnej narkozy, strachu i bólu dziecka.

5,0/5

Jest super warto wydać te pieniadze na ta wizytę.

1,0/5

nie polecam nikomu prez niego na oczy nie widze

5,0/5

powiem tak jedyny człowiek, który pomoże, a nie wyciąga kasy z kieszeni, leczyłem się ponad dwa lata na zapalenie spojówek, dopiero pan doktor Drela doszedł do tego, że mam nużeńca, dodam, że doktora polecił mi kolega. Jest miłym fajnym człowiekiem. POLECAM -Marcin Ś.-

5,0/5

Bardzo pozytywnie oceniam tego pana, ponieważ jest bardzo kompetentny i szczegółowy w badaniach. Trudno powiedzieć, czy jest miły i uprzejmy bo rozmowa ogranicza się do choroby ale szanuje pacjenta. A u optyka (przy jego gabinecie) można zamówić naprawdę świetne oprawki. Polecam

5,0/5

Jest lekarzem b. kompetentnym, cierpliwy w stosunku do dzieci i starszych ludzi, budzi zaufanie, bardzo miły i uprzejmy, jest b. dobrym fachowcem.

5,0/5

Jest na pewno dobrym fachowcem, podejście do pacjenta uprzejme i z zrozumieniem nie skupia się na obecną dolegliwością ,badania przeprowadza dokładnie tłumacząc wszystkie możliwości leczenia zrozumiale ,zdecydowane działania lekarza wzbudzają u pacjenta zaufanie i pewność o powodzeniu leczenia.Jestem stałym pacjentem doktora Dreli cała moja rodzina chętnie polecam gabinet doktora Dreli wszystkim znajomym , ale i znam wielu ludzi którzy potwierdzają moją opinię.

5,0/5

fachowiec w każdym calu, jego diagnoza mojej choroby była w 100% trafna, mimo iż z początku jej nie wierzyłem

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat