dr Piotr Drela

Jedyny lekarz który wyjaśnił mi cały dotychczasowy przebieg choroby i rokowanie. Zbadał mój wzrok pod każdym chyba możliwym względem. Bardzo uprzejmy, poświęcił mi niemal całą godzinę. Jeśli na badanie wzroku to tylko do dr Dreli.

Byłem u niego trzy razy na: N.F.Z. z dzieckiem - wszystko w porządku! - mówił. Nauczyciele zasugerowali mi zmianę lekarza, bo to niemożliwe! - mówili! Nic mu nie mówiąc poszedłem do niego prywatnie - wynik: P-1.25 , L-1.25 poważna wada wzroku pogłębiająca się wraz ze wzrostem!!! Szkoda, że pan wcześniej do mnie mnie przyszedł - powiedział!!! TO JEST LEKARZ??? DORABIA SIĘ NA NIESZCZĘŚCIU INNYCH???

tak jak juz ktos tu napisał: dobry na podstawowe schorzenia. Dobrac okularki, popatrzeć w dno oka, uprzejmie pogadac..jak coś poważnego, niestandardowego to zalecam Łódź, Poznań lub Bydgoszcz.

Chyba jedyny lekarz jakiego mogę polecić bo do tych nie mam szczęścia. 3 lata temu wylądowałem w szpitalu z ostrym wysiękowym zapaleniem spojówki, leczyli mnie 3 tygodnie nie wiedzieli co mi jest a mój stan to się polepszał i zaraz mocno pogarszał. Po wypisaniu na żądanie leczyłem się u dr. Dreli. Co prawda i on nie wiedział co jest przyczyną (możliwych chorób jest mnóstwo) a leczenie trwało długo ale mój stan się nie pogarszał i z czasem wszystko wróciło do normy. Jako jedyny lekarz też znając mój wywiad rodzinny skłaniał się ku temu że zapalenie mogło być przez chorobę autoimmunologiczną (min. reumatyczne) 3 lata upierałem się przy tym gdy lekarze mówili że moje objawy to tylko zbieg okoliczności i w końcu 3 tyg temu zdiagnozowano mi ZZSK (po ok 8 latach chorowania). W dużej mierze zawdzięczam mu to że w końcu wiem na co choruje i jak chorobę hamować przez co mam dużą szanse dożyć starych lat we w miarę dobrym zdrowiu.

POLECAM ! Rozpoznał zaawansowaną zaćmę z którą dr Nowojewska sobie nie poradziła. Nie tylko szybko dał zlecenie na operację, ale także podpowiedział jakie badania należy wykonać i skierował do odpowiednich specjalistów. Przyjął na wizytę pomimo braku terminu ! POLECAM !

cała moja rodzina leczyła się u tego lekarza przez wiele lat... nigdy więcej! obyście nigdy nie musieli do niego iść, bo jedyne co potrafi to pogarszać sprawę! po pierwsze: bardzo wysoka cena konsultacji, a i wybitnie często zdarza się że ma "gorszy dzień" i jest naprawdę nieprzyjemny... moją ciocię leczył przez kilka lat na rogówkę podając jej lekarstwa które koniec końców doszczętnie ją zniszczyły zamiast wyleczyć! mojej kuzynce podał tak silne leki sterydowe, że jedno oko jest teraz w opłakanym stanie. mnie pan doktor potrafił przepisywać tylko coraz większe dioptrie ...

moją ciocię leczył przez kilka lat na rogówkę podając jej lekarstwa które koniec końców doszczętnie ją zniszczyły zamiast wyleczyć! mojej kuzynce podał tak silne leki sterydowe, że jedno oko jest teraz w opłakanym stanie. mnie pan doktor potrafił przepisywać tylko coraz większe dioptrie w okularach, a potem leczył na zapalenie rogówki, którego w ogóle nie było (a ból oczu spowodowany był za dużą wadą w soczewkach!)
myślę, że jednak najgorszy z tego wszystkiego jest fakt, że ani u mojej cioci, ani u mnie nie zdiagnozował jaskry, która jest przecież straszną chorobą, którą trzeba wykryć jak najszybciej aby zapobiec zmianom w oku. dopiero wizyta u innego specjalisty pozwoliła nam dostrzec, jak wiele błędów popełnił ten lekarz, dlatego też nie polecam go nikomu.

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie można polecić. Tylko bardzo ciężko się do niego dostać. Leczy mnie już od kilkunastu lat i od paru lat wada wzroku się nie pogarsza.

JEST TO ŚWIETNY LEKARZ!!!PONIEWAŻ JEST KOMPETENTNY I UMIE WYTŁUMACZY W MAŁO BOLESNY SPOSÓB CHROBE !!

Lekarz i owszem uprzejmy, aczkolwiek nadający się do podstawowych chorób oczu. Mój przypadek, który 2 poprzednich dr rozpoznało tak samo skwitował zdaniem ,,nie wiem co to jest...". Cały czas mylił, które z moich oczu ma jaką wadę...!!! Lekarz nadający się do ,,obsługi" podstawowych schorzeń, aczkolwiek należy się zastanowić, czy warto za to płacić 100 zł... Do udania się do niego skusiły mnie opinie na forach... Okazały się niestety mylne...

polecam , szczególnie mamom maluchów z niedrożnym kanalikiem łzowym, mojemu synkowi pół roku ropiało oczko, krople, masaże polecone przez innego okulistę i co? NIC!!!! Już mieliśmy umówiony zabieg na oddziale w szpitalu i koleżanka poleciła P. Drelę... jedna wizyta u P. Dreli podczas której zrobił synowi masaż wystarczyła, żeby raz na zawsze problem zniknął, dlatego serdecznie polecam, uniknęłam pełnej narkozy, strachu i bólu dziecka.