dr n. med. Piotr Drenda

Świetny, kompetentny lekarz. Bardzo sprawny chirurg. Można mu zaufać jako lekarzowi. Zawsze grzeczny i uprzejmy, podchodzi z dużym szacunkiem do pacjenta. Polecam!

Jest naprawdę dobrym chirurgiem. Wiele mu zawdzięczam ja , moi rodzice i moi znajomi . Z całego serca polecam.

Mnie osobiscie ten lekarz tez bardzo pomogl,i wybieram sie do niego ponownie,gdyz nie mam zaufania do innych lekarzy. Polecam Go wszystkim w 100%.

takich lekarzy jest teraz zdecydowanie zbyt mało... podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, spokojnie tłumaczy.. wiele mu zawdzięczam

takich lekarzy jest teraz zdecydowanie zbyt mało...
podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, spokojnie tłumaczy..
wiele mu zawdzięczam

Wie jak leczyć i jak rozmawiać z pacjentem. Polecam.

Wie jak leczyć i jak rozmawiać z pacjentem. Polecam.

Rzeczowy, kompetentny, świetny chirurg.Widać, że jest lekarzem z powołania,a nie karierowiczem. Polecam z całego serca, bo sam zawdzięczam mu zdrowie, a może i życie.

Dla mnie to dziwak, faktycznie głupio się uśmiecha - można pomyśleć, że się po prostu zaleca. Fachowcem na pewno nie jest, a człowiek przez niego to się prędzej wykończy. Nieuprzejmy opryskliwy. Byłam przez niego operowana, rana pooperacyjna się nie goiła. Lekarze z Katowic wyśmiewają się z niego. Zachowuje się jak rzeźnik.

świetny specjalista, wspaniały człowiek, nie obiecuje cudów jest po prostu człowiekiem który wie co to ból i cierpienie. Gdyby nie On nie było by mnie wśród żywych. Naprawił błedy swoich kolegów. Dziekuję Panie Doktorze bo tylko to mogę Panu ofiarować. To jedne jedyne słowo dziękuję.