lekarz Piotr Drozdowski

Medycyna estetyczna

Pobyt w Szpitalu na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdrój oceniam na najwyższym poziomie. Pan Dr.n.med. Piotr Drozdowski- cudowny i przesympatyczny, osoba której można w 100% zaufać "dusza czlowiek" :) Pani Dr. Mart Handziak- troskliwa, cierpliwa, znajdująca czas na rozmowę z pacjentem i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Panie Pielęgniarki bardzo życzliwe i pomocne, a Panie Salowe przychodzące do pacjentów z uśmiechem i ciepłą strawą ;) To nie jest opis filmu, to rzeczywistość. Wszystko co mnie spotkało podczas pobytu jest na Wielki Plus, nigdy nie spodziewałabym się, że operacja i czas rekonwalescencji będę ...

Panie Pielęgniarki bardzo życzliwe i pomocne,
a Panie Salowe przychodzące do pacjentów z uśmiechem i ciepłą strawą ;) To nie jest opis filmu, to rzeczywistość. Wszystko co mnie spotkało podczas pobytu jest na Wielki Plus, nigdy nie spodziewałabym się, że operacja i czas rekonwalescencji będę tak dobrze wspominała. Raz jeszcze serdecznie dziękuję Wszystkim Pracownikom Odziału Chirurgii Plastycznej :)

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi Piotrowi Drozdowskiemu za przeprowadzony w dniu 01.01.2019 zabieg redukcji biustu. Rozmiar przed zabiegiem to 80 J, obecnie 80 C. Biust jest ładny, kształtny, dostosowany do sylwetki. Ustąpiły bóle kręgosłupa. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona z efektu operacji. Pan Doktor, to nie tylko doświadczony chirurg ale także wspaniały człowiek, który wyjaśnił wszelkie kwestie związane z zabiegiem oraz okresem rekonwalescencji. Serdecznie polecam : )) Iwona

Serdecznie polecam : ))
Iwona

Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty lekarz .Wrażliwy w stosunku do pacjenta ( dzwonił do mnie z sali operacyjnej z informacją o stanie zdrowia córki Anny).Cierpliwy, umiejętnie słucha ,rzeczowo udziela porad .Po wypisaniu z szpitala ,jechałyśmy do domu Pan Doktor dzwonił jeszcze z dodatkowymi inforamacjami i koleżanka ,która woziła mnie do mnie do córki do Polanicy Zdrój : stwierdziła , że jak jeszcze raz zadzwoni to jesteśmy w "Leśnej górze"( zadzwonił ).Mama Ani.

u Pana Piotra moja mama robiła botox (prezent na tegoroczny dzień Matki) to co mogę powiedzieć to na dzien dobry współczułam mu jak diabli, bo mam nie przekonana do zabiegu wzięła go w ogień pytań i wątpliwości. Pan Piotr cierpliwie na wszystko odpowiadał, tłumaczył jak będzie wyglądał cały zabieg - a wyszedł jeszcze lepiej :) mama wciąż się śmieje z tamtej konsultacji, a Pana doktora wspomina z uśmiechem na twarzy :)

Pan doktor robił mi botox - przyznam, ze na początku miałam spore wahania jak się później okazało niepotrzebnie - wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji - szczerze polecam :)

bardzo polecam pana doktora - jestem bardzo zadowolona z ust, które mi zrobił - efekt zaskoczył nawet mnie samą - nie wspominając już o moim mężu smile polecam!

Szerze polecam - profesjonalista z dobrym podejściem do pacjenta, a przy tym cierpliwy -> mieszanka unikatowa.

doktor operowl mnie kilka lat temu w szpitalu ,jestem bardzo zadowolona ,dziekuje.

Witam, u dr byłam na zabiegu Vaser-liposukcji.Dr wykazał się dużym profesjonalizmem i całkowicie zyskał moje zaufania. Jestem już miesiąc po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam go innym pacjentką,które jeszcze się wahają nad tego typu zabiegiem.

Jestem już miesiąc po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Polecam go innym pacjentką,które jeszcze się wahają nad tego typu zabiegiem.