lekarz Piotr Du Chateaulekarz Piotr Du Chateau - zdjęcie profilowe

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Lek. Piotr du Château zlecił MR, na kolejnej wizycie nie zaproponował (mimo pytań) innych badań i odesłał do domu z absurdalną diagnozą - że problem jest natury psychicznej, a nie neurologicznej - i receptą na antydepresant. Objawy stopniowo się nasilały, i jakiś czas później trafiłam na SOR z zagrożeniem życia. Dopiero wtedy zajęto się mną odpowiednio, trafiłam na oddział neurologii, przeprowadzono szereg badań i otrzymałam diagnozę rzadkiej choroby nerwowo-mięśniowej o podłożu autoimmunologicznym (miastenia). Mój obecny neurolog z Banacha wyśmiał i wykpił diagnozę tego lekarza, cytat: "no to miał Pan Doktor ...

Objawy stopniowo się nasilały, i jakiś czas później trafiłam na SOR z zagrożeniem życia. Dopiero wtedy zajęto się mną odpowiednio, trafiłam na oddział neurologii, przeprowadzono szereg badań i otrzymałam diagnozę rzadkiej choroby nerwowo-mięśniowej o podłożu autoimmunologicznym (miastenia). Mój obecny neurolog z Banacha wyśmiał i wykpił diagnozę tego lekarza, cytat: "no to miał Pan Doktor wyobraźnię". Natomiast z mojej perspektywy, to zupełnie nie miał wyobraźni, ponieważ zbagatelizował moje objawy i mnie jako pacjentkę. To doprowadziło do przykrych konsekwencji (zaniki mięśni nad którymi trzeba było pracować), a ten kryzys zdrowotny to był najtrudniejszy czas w moim życiu. W szpitalu, a później w poradni na Banacha trafiłam na świetnych neurologów i to na NFZ a nie w prywatnym CMP.

Doktor Piotr-neurolog to fachowiec! Miałem chyba szczęście, że akurat do Niego trafiłem. Doktorze Piotrze du Chateau, życzę Ci długiej kolejki przed Twoim gabinetem, a Twoim pacjentom wyzdrowienia dzięki Tobie.

Kompetentny, niezwykle skrupulatny, słuchający i patrzący na pacjenta w sposób holistyczny. Polecam!

Bardzo polecam Pana doktora. Zawsze miły i pomocny. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy.

bardzo dobry lekarz, z dużą empatią i ogromną wiedzą. pomógł wrócić do "siebie". polecam naprawdę..

Wspanialy lekarz, duze doswiadczenie, bardzo dobre podejscie do pacjeta, ogromna wiedza specjalistyczna, wsaniala opieka nad chorym i pomoc emocjonalna rodzinie. Polecam kazdemu kto szuka wyjatkowego lekarza neurologa. Bozena

Bardzo kompetetentny, miły i wrażliwy.

Bardzo kompetetentny, miły i wrażliwy.

Miałam wypadek samochodowy, byłam w bardzo ciężkim stanie, dr Du Chateau rozpoznał u mnie rozwartstwienie tętnic szyjnych, czego konsekwencją był udar mózgu. Miałam operacje i m.in dzięki niemu żyję! to naprawdę świetny specjalista i bardzo miły lekarz. Magda K.