lekarz Piotr Dudkowski

1,7
1,6
1,5

Miałam styczność z tym lekarzem to jest tragedia w jakiś sposób odnosi się do ludzi, pacjentów, rodziny. On minął się z powołaniem i zdecydowanie nie powinien pracować z ludźmi brak empatii. Nie spotkałam gorszego lekarza.

Czytając wszystkie opinie o tym "lekarzu", nie mogę uwierzyć, że ktoś powołał go na stanowisko ordynatora. Ten "człowiek" powinien już dawno zostać pozbawiony uprawnien do wykonywania zawodu. Oba hasła: lekarz i człowiek celowo napisałam w cudzysłowie, bo temu panu daleko od człowieka współczującego i empatycznego, a co dopiero lekarza, który takimi cechami powinien wyjątkowo się charakteryzować. Ten ktoś nie ma żadnego podejścia do pacjenta i jego rodziny. Jest arogancki i opryskliwy. Uważa się za kogoś lepszego, bo jakimś cudem udało mu się skończyć medycynę. Nie potrafi współpracować z personelem medycznym. Wszyscy podwładni się go boją. Natomiast lekarze, z którymi pracował na Oddziale Wewnętrznym w Nowogardzie zwolnili się tylko i wyłącznie z jego powodu, co poskutkowało zamknięciem wcześniej wspomnianego oddziału.

Ciężko taką osobę nazwać "lekarzem" tylko jest posiadaczem uprawnień, brak wiedzy, empatii i współczucia do osoby chorej, jak i odwiedzającej. Potrafi tylko latać z telefonem i nagrywać jak ktoś się mu przeciwstawi. Wypisał mojego dziadka ze szpitala z ostrą biegunką i zakażeniem dróg moczowych i dodatkowo ze złymi wynikami. Natomiast na wypisie potrafił napisać, że pacjent, mając 88 lat jest agresywny i wypisany w dobrym stanie. Gdybym nie wszedł do dziadka pomimo zakazu odwiedzin, jakie sam narzucił nie wiedziałbym, że jest traktowany z obojętnością. Wołając, że go coś boli, nikt do niego nie zaglądał, przechodząc obojętnie koło sali. Gdy telefonicznie próbowano się dowiedzieć o stan zdrowia unikał rozmów. Po 3 dniach od wypisu ze szpitala dziadek zmarł w cierpieniu i w bólu, z którym go wypuszczono ze szpitala. Czy taką osobę można nazwać lekarzem, czy mordercą w białych rękawiczkach?

Szkoda, że oceniając nie można wybrać opcji „zero gwiazdek” bo już jedna zdecydowanie zawyża ocenę osoby. Wielokrotnie złamał prawa pacjentki: do leczenia, do informacji, do prywatności i wiele innych. Trudno ocenić kompetencje, sposób bycia na to nie pozwala. Czas poświęcony liczony w kilku minutach. Osoba niegodna polecenia i niegodna zawodu. Tłumaczenie leczenia i choroby krzykiem przy innych pacjentach lub na korytarzu. O kompleksowym podejściu trudno powiedzieć. Za grosz uprzejmości, empatii, zrozumienia. Stanowczo nie polecam, odradzam i jeżeli to możliwe, lepiej unikać. Niestety jest ordynatorem oddziału wewnętrznego w Nowogardzie.

Trudno ocenić kompetencje, sposób bycia na to nie pozwala.
Czas poświęcony liczony w kilku minutach.
Osoba niegodna polecenia i niegodna zawodu.
O kompleksowym podejściu trudno powiedzieć.
Za grosz uprzejmości, empatii, zrozumienia.
Stanowczo nie polecam, odradzam i jeżeli to możliwe, lepiej unikać.
Niestety jest ordynatorem oddziału wewnętrznego w Nowogardzie.

Człowiek który pomylił się chyba z wyborem zawodu. Krzyczący na wszystkich począwszy od pacjentów a skończywszy na personelu.

Lekarz bardzo arogancki,nie uprzejmy wręcz ch...i. opiekował się 5 tygodni moją mamą,jesli tak to można nazwać.Wypisał do domu z silną biegunką,po dwóch tygodniach męczarni znów trafiła na oddział ale kto inny na szczęście się opiekował.Nie można było wchodzić do niej na dłużej niż na 5 minut,w dniu śmierci nie wpuścił mnie do niej,zmarła w samotności i bólu,do dziś cierpięna depresje.potrafił zajrzeć do torby co jej przyniosłam,tam było jedno kiwi,awantura na całego.Bardzo nie uprzejmie odnosi się do osób pytających o najbliższych,nic nie można było się dowiedzieć..Kiedyś przyjdzie czas że p.Dutkowski też będzie potrzebował pomocy i aby ktoś w ostatnim dniu zamknął mu drzwi tak jak mnie zrobiono.

Katastrofa, chamski, opryskliwy brak empatii nie polecam i nikomu nie życzę, żeby ktoś musiał miał z nim styczność

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek mialam kontakt. Mam ochotę opisać jego przypadek szerzej w mediach,żeby ludzie go omijali szerokim łukiem. Hamski,opryskliwy,zero empatii. Pomyłka na stanowisku lekarskim. Mam nadzieję,że nijt z Was nie trafi w ręce tego człowieka bo nawet schorowanych,starszych pacjentów,którzy potrzebują troski nie ma empatii. Trudne czasy w dobie covidu,że nie można odwiedzać pacjentów w szpitalu a on się uważa,że kogos lepszego od innych.

Doktor jest bardzo nieuprzejmy, brak współpracy oraz wulgarny i podniesiony ton. Lekarz to jest zawód w którym trzeba trzymać dobre związki między-ludzkie. Niestety pan nie jest tego świadomy, nie chcę udzielać informacyji przyjętej rodzinie. Wini każdego dokoła a pielęgniarki odchodzą z jego powodu. Współczuję każdemu kto ma z nim do czynienia i nie polecam zostawiać z nim bliskich .

Lekarz arogancki, obrazliwy i bezczelny... Przyjechal pogotowiem do naszej dwuletniej coreczki, ktora miala dusznosci, swiszczacy oddech, temperature i wymioty. Dziecko caly czas plakalo przerazwie sygnalizujac ze cos ja boli. Bezczelny internista po osluchaniu jej stwierdzil ze nic nie slyszy, wymioty slina to nie wymioty i wezwalismy tylko pogotowie bo nie potrafie uspokoic placzacego dziecka i ze widocznie z niczym sobie nie radze.... Oczywiscie nie chcial nas zabrac za izbe, dzieki mojej upatrosci wreszcie rzucil zebym ubrala dziecko i pojechala... Dziecko zostalo przyjete na oddzial z podejrzeniem zapalenia pluc co pozniej zostalo potwierdzone rtg! Cala sprawa zostala przez nas opisana i wyslana poczta do szczecinskiego nfz i wojewodzkiej stacji pogotowia. Czekamy na rozstrzygniecie sprawy!