dr n. med. Piotr Gajewski

Chirurg dziecięcy

2,9

Nie polecam tego lekarza. Brak kultury osobistej i bezczelność. Diagnoza Wystawiona na podstawie wyników sprzed kilku lat. Wizyta na NFZ.

Nie polecam tego lekarza. Brak kultury osobistej i bezczelność. Diagnoza
Wystawiona na podstawie wyników sprzed kilku lat. Wizyta na NFZ.

Syn ma obecnie 3,5 roku lekarz jak dotychczas dobrze go leczył nie biorąc przy tym ani złotówki, niestety sprawy troszkę wyszly spod kontroli i Dr odmówił dalszego leczenia naszego synka w szpitalu. Co sprawiło nam wielka przykrość

Lekarz: - 0 kompetencji urologicznej - podejście do pacjenta nijakie Ciekawe, kto Panu ,,doktorowi'' dał dyplom Lekarz zniszczył zdrowie mojej mamie, dziewczynce która mając 9 lat została zoperowana przez owego Pana doktora i której wszył nerw razem z nerką i przez którego owa dziewczynka męczyła się i dorastała w męczarniach, obecnie przez Pana doktora mama nie ma nerki, musieli usunąć bo ze względu na popełniony błąd lekarski przez Dr. Gajewskiego nie było już nawet nadziei na uratowanie tej nerki . Jeżeli chodzi o mnie natomiast, będąc dzieckiem trafiłam na oddział ...

Lekarz:
- 0 kompetencji urologicznej
- podejście do pacjenta nijakie
Ciekawe, kto Panu ,,doktorowi'' dał dyplom
Jeżeli chodzi o mnie natomiast, będąc dzieckiem trafiłam na oddział chirurgii dziecięcej gdzie owy Dr był ordynatorem, miałam podejrzenie wyrostka a Pan Doktor badał mi nogi , więc po prostu super ,
Każdemu odradzałam tego lekarza

Wizyta urologiczna w poradni, ponieważ córka 2 lata od pół roku zmaga się prawdopodobnie z infekcjami układu moczowego. Leczona przez pediatrę antybiotykiem ponieważ leukocyty w moczu były na wysokim poziomie, Stwierdził że była leczona nie potrzebnie a mocz pobrany do pojemnika bezpośrednio( bo córka już siusia do nocnika) był nie prawidłowo pobrany;/ A skargi dziecka na ból przy siusianiu - zbagatelizowany. Przy wizycie córka zmagała się ( po kuracji antybiotykowej ) z zapaleniem warg sromowych. Lekarz kazał smarować maślanką....;/ Od kiedy drożdżyce leczy się maślanką? Na szczęście lekarz rodziny polecił wyleczyć srom smarując clorotimazolem- po prostu....

Może i chirurgiem jest dobrym ale urologiem żadnym "nie znam się, ale się wypowiem". Zła diagnoza, skierowanie naszego 3 m synka na zabieg po pełną narkozą. 5 min badania i na tej podstawie dziecko miało iść "pod nóż", żeby żółtodzioby miały "na czym się uczyć. Nikt nie sprawdził czy dziecko ma dobrą morfologie, DOPIERO po 8 h głodówce rano w dzień zabiegu anestezjolog miał zejść na oddział i zdecydować czy się "nadaje, czy też nie". Gdyby nie nasze przeczucie i wypisanie dziecka ze szpitala w Gorzowie cierpiało by niepotrzebnie przez złą diagnozę. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny".

Polecam!! Jedyny lekarz na oddziale, który potraktował mnie i mojego synka po ludzku. Uprzejmy, miły, zawsze miał czas aby odpowiedzieć na moje pytania, nawet te "głupie" dla innych.Dziękuje panie doktorze za doskonałą opiekę, za rewelacyjnie przeprowadzoną operację, po prostu za wszystko. Dodam, że nie płaciłam ani złotówki i nigdy wcześniej nie byłam u pana doktora.Polecam.

na oddziale ch dzieciecej spedzilam pol roku ze swoja corka, nie mam zastrzezen ani do pielegniarek, ani lekarzy. Doktor Gajewski operowal w przeciagu 6 miesiecy moja corke 3 razy, jestem pelna podziwu, uznania i darze doktora pelnym zaufaniem. dokonal rzeczy niemozliwych. Moze sprawiac wrazennie nieprzyjemnego ale tak naprawde to czlowiek o wielkim sercu i z powolaniem. za kazdym razem kiedy patrze na swoje dziecko dziekuje w myslach doktorowi za to ze moja córcia zyje i ma sie dobrze...

jako lekarz jest okropny niema podejscia do dzieci a w szpitalu ma okropny rygor nie poradzil sobie ze stulejka u mojego dziecka zepsol zabieg choc bylismy u niego prywatnie do tej pory niemoge dojsc do siebie po trzydniowej pobycie w szpitalu uchoc minelo 2 lata

Appendicitis acuta gangrenosa i Diverticulum Meckeli persistens usunięte bezproblemowo. Polecam tego Pana