lekarz Piotr Gazda

2,5
2,6
2,2
2,5

Po dzisiejszym spotkaniu z panem doktorem i lekturze wcześniejszych wpisów jestem w szoku, że taki człowiek w ogóle funkcjonuje w szpitalu, i to jeszcze na oddziale dziecięcym... cały czas podniesiony ton, strofowanie dziecka, chamstwo i bezczelne uwagi, przekrzykiwanie. Rozmowa rozpoczyna się od "po co Pani tu przyjechała, czemu akurat tutaj", nawet do roztrzęsionej matki 1,5 rocznego dziecka, przelewającego się przez ręce. Ja trafiłam z córką, bo spadła z płotu i mówiła, że bardzo boli ją noga, kulała, płakała. No więc usłyszałam, że SOR nie jest po to, żeby z byle czym przychodzić i sobie sprawdzać, że mam iść do lekarza rodzinnego. Szkoda, że nadal jesteśmy na takie osoby "skazani" i siedzimy cicho, bo jesteśmy w sytuacji przymusowej

Zgadzam się z większością komentarzy, opisujących tego lekarza jako aroganckiego i grubiańskiego. Zero empatii wobec mojego dziecka, do tego pretensje do pięciolatka, że głośno płacze przy zakładaniu szwów. W momencie gdy zapytaliśmy o zastąpienie szycia naklejeniem plastrów, lekarz nie okazał absolutnie żadnej empatii i jeszcze był zniesmaczony. Przy całej wizycie zafundował traumę i dziecku i żonie. Nigdy się nie dowiemy czy faktycznie szycie rany było najlepszym rozwiązaniem.

Nie polecam kontaktu z tym lekarzem!! Nieuprzejmy, arogancki. Traktuje strasznie pacjenta. Nie chce się wierzyć że tacy ludzie mają nas leczyć.

Pan dr był punktualny i bardzo sympatyczny. Dokładnie opisał jak będzie wyglądał zabieg (usunięcie kurzajki). Cały zabieg przebiegł szybko i w miłej atmosferze - co chwile lekarz pytał czy dobrze się czuje oraz czy nic mnie nie boli.

Pan doktor bez odrobiny empatii! Grubiański i arogancki. Trafiłam do doktora z 1,5 rocznym dzieckiem po upadku ze schodów. Kiedy chciałam go rozebrać do badania doktor kazał mi ubrać synka bo jak to powiedział „ widać uraz głowy z ciałem nic złego sie nie stało bo alkoholicy i dzieci sa z gumy” do tego teksty w stylu „ ucisz go bo nie będę Ci dwa razy mowil”. Zostałam skierowana na korytarz na którym czekałam z synkiem w piżamie około 2 h podczas, których zorientowałam sie, ze nie moze on ustać na nóżce. Zgłosiłam lekarzowi i usłyszałam „ czekaj na laryngologa nie wyskakuj przed szereg, pózniej zobaczę” po badaniu i rentgenie okazało sie, ze nóżka złamana w dwóch miejscach. Czy tak powinien zachowywać sie pediatra? Na oddział ratunkowy przychodzą przerażone mamy z bezbronnymi istotami a sa traktowane jak zwykle śmieci. Oczekujemy zwykłego ludzkiego zachowania i odrobiny empatii!

Bardzo świetny lekarz odpowiednie podejście do pacjenta konkretne leczenie dokładne wytyczne a do tego miły i sympatyczny człowiek nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie na temat doktora Piotra Gazdy.leżąc w szpitalu zajmował się pacjentami bardziej niż by tego chcieli także mną

Jestem zdruzgotana. Przyjechałam karetką na SOR z pięcioletnim synem z otwartą raną głowy - rozcięciem na czole. Lekarz nie zdecydował o żadnym prześwietleniu, przy zakładaniu szwów krzyczał na synka, że ma się nie ruszać i zamknąć buzię, bo jeszcze go zarazi koronawirusem, że mu ją zaszyje za chwilę i że sam jest sobie winien, że tu jest - mógł zostać w domu i się nie ruszać, a nie iść do przedszkola i się przewracać. Wszystkie czynności wykonywał bez cienia empatii i nie zwracając uwagi na ból, jaki zadaje. Może bym przeżyła przejście do mnie na "ty", ale "siadać! mówiłem, żeby wstać? nie? to siadać na dupę" mnie zmroziło. Mamy, niestety, do czynienia z wieloma lekarzami, synek nigdy się ich nie bał, teraz dostaje ataku paniki. Ten człowiek nie powinien pracować jako lekarz, tym bardziej dziecięcy. Nie powinien w ogóle wykonywać żadnej pracy, która wymaga kontaktu z drugą osobą.

Ten lekarz potrafi w sposób grubiański i obcesowy zwrócić się do starszej nieznanej mu osoby. Kultury osobistej bardzo niewiele. Ma zawyżone mniemanie o sobie i wydaje mu się że może bezkarnie zwyzywać - niczym furman / nie urażając furmanów/

Lekarz masakra juz kiedyś miałam z nim przyjemność ale w tym momencie przegiol i tak tego napewno nie zostawię. Człowiek nie odpowiedzialny moim zdaniem , nawet nie nadaje się leczyć zwierząt a co dopiero ludzi .Głupie teksty do rodzcow i porostu bezczelny.zero zainteresowania małym pacjentem a na dodatek zero wysiłku i złe postawiona diagnoza.Kto czuje się pokrzywdzony załóżmy skargi do NFZ bo taka osoba nie powinna tam pracować.

Lekarz arogancki chamski opryskliwy Dziecko mialo zabieg wczoraj robiony na izbie do dziecka z tekstem nie rycz bo Ci zaraz klapsa w dupe dam!!! Temat do uwagii podwyzki a za co za ich podejscia do pacientow!! Gdy dziecko spytalo sie czy moze wstac to krzykol na dziecko masz lezec!!! A reszta na rejstracji taka sama jak i on chamscy i zero uprzejmosci ano wspplczucia dla dziecka. Nie polecam rodzicom lepiej do zdroji!!!