lekarz Piotr Górny

Nie wiem co napisać. Czy śmiać sie czy płakać na samą myśl wizyty u tego Pana. Mam wrażenie , że jest jak urwany z choinki. Bałabym się mu powierzyć ciążę, bo słyszałam wiele negatywnych opinii na jego temat , a własnego doświadczenia wiem, że dużą wiedzą nie potrafi się popisać i zbyt luźno podchodzi do wszystkiego.

Świetny lekarz. Najmilszy człowiek na świecie.:) Polecam go młodym kobietom które szukają lekarza ,który zrozumie ich kobiece dolegliwości:)

Może i ten Pan był miły i uprzejmy te kilka lat temu, ale ja mojej wizyty nie wspominam dobrze. Do tej pory będę miała uraz, ale wiem, że już nigdy więcej do tego ginekologa nie pójdę. Nawet jakby był to jedyny przyjmujący lekarz w moim mieście. Od samego wejścia do gabinetu wyśmiewał mnie, twierdził, że powinnam wszystko wiedzieć, skąd moja infekcja zamiast zaproponować alternatywne sposoby leczenia. Pojawiały się teksty typu "Wysuń dupę", gdy leżałam na krześle lekarskim. Nigdy nie zostałam tak upokorzona jak w trakcie wizyty u tego pana. A na moje oburzenie, że nie powinien w ten sposób traktować pacjentki to stwierdził, że "jakbym nie wyśmiał to by nie zapamiętała". Dopiero przy moim konkretnym oburzeniu zmienił ton i zaczął mówić jak normalny lekarz. Nie polecam i nie radzę iść na wizytę chyba, że chce się usłyszeć "Lubi jak się drapie na mieście i chłopacy patrzą".

lekarz zaufanie hmm może i tak co z tego ludzie życie małego dziecka to najwiekszy skarb , ja bylam jego pacjetka prowadził mi ciąże i co?! tak prowadził ze zamiast wozka kupywałam trumienke! ludzie to szok i co z tego dla nich to rutyna musiałam hodzic 9 miesiecy w ciazy wiedzadz ze i tak niema ratunku dla mojego malenstwa porud okropny rodziłam 14 godzin moje dziecko żyło raptownie kilka dni a ja zostałam sama , to nie jest lekarz nie powinien pracowac i zajmowac sie kobietami w ciąży odradzam bo może miły to on jest ale kompletnie nie zana sie na prowadzeniu ciąży! może kilka lat temu ale nie teraz

Był oburzony że zapytałam o płeć dziecka....bez komentarza, po tej wizycie zmieniłam lekarza.

Leczę sie od lat u dr.Górnego i nigdy się nie zawiodłam ,jest bardzo miły,troskliwym lekarzem ,polecam .

4 kwietni wylądowałam w szpitalu w Tczewie po bólach podbrzusza, okazało się, że mam torbiel (47mm)na jajniku prawym, jednak leczono mnie końskim antybiotykiem na zapalenie otrzewnej i nie badano zachowania mojej torbieli w trakcie pobytu w szpitalu, kiedy lekarz stwierdził, że nie wie co mi jest postanowiłam się wypisać i odwiedzić innego lekarza, z polecenia trafiłam do szanownego Pana Dr Górnego, który stwierdził, po badaniu USG, że moja torbiel ma 27 mm, czyli zmalała i przepisał luteinę, oczywiście wierząc, stosowałam się do zaleceń, po okresie pojechałam do Dr Górnego i stwierdził (bez USG), że jajniki są czyściutkie i mam się brać za robienie dzieci, wyszłam z gabinetu szczęśliwa, że mam już problem za sobą, otóż nie... w dniu 31 maja złapał mnie ten sam ból co na początku kwietnia, mąż zawiózł mnie do szpitala w Szumie, zbadał mnie Dr Górny i stwierdził, że to nie jajniki, zwieziono mnie na izbę dziennego pobytu, dano środki przeciwbólowe i rozkurczowe w kroplówce i zastrzyku i wypisano mnie do domu. Jednak sytuacja nie dawała mi spokoju. Znalazłam prywatną klinikę ginekologiczną w Elblągu MATER PRO VITA i zapisałam się na wizytę (nie wiem ile kosztowała, ponieważ korzystam z karty LUX MED), przyjął mnie Dr Andrzej Pasieczny, który poświęcił mi łącznie z badaniem godzinę czasu!!!! Zrobił podstawowy wymaz z wynikiem cytologii i USG dopochwowe i okazało się, że moja torbiel ma już 60 mm na prawym jajniku i że się unaczyniła, co oznacza jednoznacznie zabieg chirurgiczny usuwający torbiel i najprawdopodobniej jajnik również.... mam jakieś 15% szans, że da się go uratować, zaskoczyło mnie również to, że na lewym mam już też torbiel wielkości 30mm, ale na szczęście nie jest unaczyniona... Powiedział też, że tą torbiel widać nawet pod najtańszym i najstarszym zestawem USG. Dostałam szereg skierowań na bezpłatne już badania, ponieważ jak najszybciej chce mnie skierować na zabieg, który będzie robiony u jakiegoś profesora w Gdyni (niestety nie zapamiętałam nazwiska), powiedział, że żaden z okolicznych papraczy nie będzie we mnie grzebał, ponieważ sprawa już jest bardzo poważna, ciekawostką było też to, że był zdziwiony, że nigdy nie miałam robionego USG piersi, kiedyś jak o nie zapytałam (na wizycie z funduszu), lekarz przesłał mi dziwne spojrzenie i stwierdził, że jestem za młoda, tym czasem wiedział o przypadkach z mojej najbliższej rodziny (moja mama: torbiele na jajnikach, gruczolaki w piersiach, moja siostra: usunięte narządy rodne w całości w wieku 40 lat, moja siostrzenica w wieku 3 lat - rak złośliwy uk. moczowo-płciowego - 3 przypadek w Polsce tej klasy...udało się uratować dzieciaka, tylko dzięki walce ambitnej Pani Dr Sieroty z AM Gdańsk, która ściągnęła posiłki z Niemiec i Szwecji). Ja mam 28L i niebawem chciałam zacząć starać się z mężem o dzidziusia, jednak nie wiadomo jak się skończą moje problemy, bo tak naprawdę wszystko okaże się jak będę już na stole operacyjnym.... Więc drogie Panie, jeżeli wybieracie się do Dr Górnego zastanówcie się nad ty bardzo poważnie, owszem jest miły, ale do momentu jak wszystko idzie po jego myśli, natomiast jak trafiłam do niego z bólem to był całkiem inny, miał podniesiony głos i chyba nie był zadowolony, że zawracam mu głowę na fundusz...... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!

Do prowadzenia ciąży bez problemów polecam tak jak każdego innego lekarza. Gdy pojawią sie problemy lepiej poszukać pomocy gdzie indziej ... nie polecam

Wspaniały lekarz, do problemów podchodzi z pełną fachowością, poważnie i z humorem jednocześnie, przyjemna atmosfera wizyt,jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam:)

Miły, sympatyczny i zabawny lekarz, bezstresowe wizyty.Ma świetne podejście do pacjentek, w sam raz na pierwszą wizytę, gorąco polecam:)