lekarz Piotr Grazda

Chirurg naczyniowy

Anatomi nauczyciel w rodzinnej szkole techniki dentystycznej bez kwalifikacji Z 17 Z legitymacją szolną w ręku egzamin tego przedmiotu zdawaliśmy przed organem prowadzącym inż materialoznawstwa natomiast dr n med Piotr Grazda nieobecny wystawial oceny przez telefon . W ramach wplaty 10 750 zl oraz dofnansowania z państwa na każdego ucznia w przeliczeniu na grupę . Niestety nie mialem przyjemności ujrzenia materialów oraz sprzetu do podstawy programowej .Teoria niekompletna dyktowana przez 2,5 roku pomijała podstawę programowa z droższych materialów oraz jej wykonanie Wyuczony cięć z precyzją frezarki lub lasera na dyrektora szkoły lub dowolnej placówki z dofinansowanami państwowymi lub unijnymi .Lżejszy o 10 750 stwierdzam , że dr n med Piotr Grazda w raz z uczącą rodziną pomylił mnie z instytucją'' MOPS'' . Jeszcze w życiu nie widziałem tylu czarnych owiec na raz co najwyżej jedną w rodzinie Z przykrościa zawiadamiam, że z dn 30 11 2017 r ulega likwidacji placówka a wraz z nią kończy się ksztalcenie na dyrektora

"Wspaniały lekarz!! Zasługuje na najlepszą ocenę. Bardzo kompetentny i życzliwy. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytania. Miły i życzliwy, a przy tym jest bardzo dobry specjalistą, z którego gabinetu wychodzi się z nadzieją na lepsze.... ! Byłoby wspaniale gdybyśmy my pacjenci na swojej drodze spotykali wszystkich takich lekarzy, lekarzy z powołania. Polecam każdemu..."

Polecam fachowość, wiedzę, przyzwoitość, kulturę osobistą oraz cierpliwość Pana doktora, dzięki któremu zdecydowałam się na zoperowanie żylaków na obydwu nogach. Jednocześnie życzyłabym sobie żeby kolejną operację jaka w najbliższym czasie mnie czeka-tym razem z udziałem chirurga ortopedy-przeprowadził lekarz na takim samym poziomie.

W poprzedniej wypowiedzi podałam zły koszt wizyty - to nie jest 150,00.

W poprzedniej wypowiedzi podałam zły koszt wizyty - to nie jest 150,00.

oceny mówią same za siebie , nie będę się rozpisywał , katastrofa

oceny mówią same za siebie , nie będę się rozpisywał , katastrofa

lekarz kompetentny,nie zbywa pacjenta ,tłumaczy wszystko o co pacjent pyta,polecam

Dziękuje DOKTORZE za przyjęcie i otoczenie mnie opieką.Jestem pełna nadziei , że przy PANA wiedzy pokonam swoją chorobę.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie.

Jestem zadowolona ze względu na rzeczowe i konkretne wyjaśnienia oraz życzliwy stosunek do niezorientowanego pacjenta i odpowiednie pokierowanie.

W styczniu 2010 roku byłam na zabiegu żylaków i jestem zadowolona ,pan doktor jest bardzo miły i kompetentny .POLECAM