dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
22 opinie

Na oddziale którym kieruje doktor Piotr wszystkich lekarzy polecam, fachowość ludzie godni zaufania personel miły i uczynny.Mąż leczy się tam kilka lat,kilka operacji nie licząc zabiegów zawsze wszystko jak najlepiej.Jedyny mankament to dostać się na oddział.Pragnę podziękować w imieniu męża wszystkim lekarzom i samemu panu profesorowi.

Szczerze polecam tego lekarza. Uprzejmy rzeczowy i bardzo dobry fachowiec. Leżałem u niego na oddziale i mam same pozytywne odczucia co do jego leczenia i warunków hospitalizacji.

Drodzy przyszli pacjenci! Nie sugerujcie sie tytułami, gdyż to jest zgubne, napewno w przypadku tego oto szanownego pana. Ja się naciąłem pierwszy i ostatni raz. Wyjątkowo niesympatyczny gbur nastawiony na zysk. Tymi skrótami przed nazwiskiem zgarnia sobie 150 zika za.. no właśnie, za co?! Wizyta trwała może z 5 min i to tylko dlatego, że to ja nawijałem i musiałem ciągnąć łaskawce za język. Zero zainteresowania. A kiedy wielki mistrz raczył burknąć - to nawet nie patrząc mi w oczy. Może już widział te dwa banknoty, które potem włożył w kieszeń? Pomijam już, że nie spojrzał nawet na moje wyniki, ale żeby nie obejrzeć nawet ręki, w sprawie której pzyszedłem??!! Serdecznie NIE polecam, omijać szerokim łukiem.

Mój szwagier był z wizytą prywatną . Pan Doktor potraktował go jak psiaka , nawet nie obejżał nóg,przepisał leki które szwagier bierze( nie sprawdził jakie leki bieże)Myślę,że to rutyna i profesjonalizm Pana Profesora gubi. Na wyniku z Doplera gdzie było wyraznie napisane żyły obu nóg nie drożne . Na wyniku napisał o zabiegu na prawej nodze.Za dwa miesiące zadzwoniła jakaś Pani by zgłosił się do szpitala MSW. Szwagier jest po zabiegu na jedną nogę a co z drugą licho wie. Leczenie połowiczne. procedura od początku wizyta-kasa, czekanie i może zabieg. Szlag człowieka trafia bo trzeba jeżdzić. Szwagier mieszka 100 od Szczecina. Zero zrozumienia. LAK

witam wszystkich jestem ze slupska chcialem publicznie podziekowac DOKTOROWI ZA URATOWANIE MI NOGI !!!!! DZIEKUJE JESZCZE RAZ Z CALEGO SERCA GDYBYM NADAL LECZYL SIE W SLUPSKU ZAPEWNE NIE MIAL BYM JUZ NOGI!!!! JESZCZE RAZ DZIEKUJE KRZYSZTOF B.

Profesor P. Gutowski to pełen poświęcenia lekarz i wspaniały człowiek.W sierpniu 2012 podjął się bardzo trudnej operacji wszczepienia stentgraftu przy rozwarstwionym tętniaku aorty. Operacja się udała. Dzięki tej operacji moje życie zostało uratowane i odzyskałem zdrowie,wróciłem do pracy.Wszystkim, którzy mają problemy naczyniowe polecam profesjonalizm, talent i humanizm Profesora Piotra Gutowskiego. Jacek Kupś.

szybka wizyta, mało wnikliwa bez badania, nic nie wniosła

Miałam to szczęście, że Pan Profesor, wykonał mnie operację bardzo zwężonej żyły szyjnej. Mogę zdecydowanie stwierdzić, że operacja się udała a zszycie otwartej skóry na mojej szyi zostało wykonane artystycznie. To jest opinia innych lekarzy oglądających mnie po operacji, gdzie myślałam, że trzeba usunąć szwy. Tych szwów po prostu już nie było. Bardzo jestem szczęśliwa, że miałam to szczęście trafić na Pana Profesora, który osobiście mnie operował oraz po wykonanej operacji sczególnie mną się opiekował. Bardzo serdecznie dziękuje Panu Profesorowi za wszystko i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Wdzięczna Anna S.

JEST TO LEKARZ Z POWOLANIA ZYCZYLABYM SOBIE TAKICH WIELU

Mama była jego pacjentką prywatną.W szpitalu zero zainteresowania, chamskie podejscie. Nie podjął żadnej rozmowy w trudnym przypadku, nie rozmawiał z rodziną. Niewyobrażalna arogancja.

Wspaniały lekarz bardzo dobry fachowiec i specjalista polecam Pana profesora

świetny lekarz. Może ma trochę swój świat, ale na pewno wie co robi

braki w porozumieniu z pacjentem w wieku 82 lat. przy zamowieniu wizyty nie podano jakie badania sa potrzebne.

Nie polecam. Wizyta trwała 3min. Nawet nie raczył obejżeć moich wyników badań. Skasował mnie za wizytę 150zł. Wypisał receptę na lek,bez objaśnienia w jakich dawkach ma być stosowany. Pozostawił mnie samą sobie. Po konsultacji u innego lekarza okazało się,że od roku powinnam być leczona pod kontrolą specjalisty. Nie polecam.

Gbur i cham. Nie jest szefem na swoim oddziale. Nie odpowiada za to co mówią jego lekarze i co robią jego pielęgniarki.

byłem pacjentem prof Gutowskiego,przygotował mnie do operacji wszystko wyjaśnił i sprawił, że mniej się obawiałem. Bardzo miły i uprzejmy a przedewszystkim pomimo dużej ilości pacjentów na oddziale zawsze znjduje czas,dla pacjenta. Składam wyrazy szacunku i uznania dla profesora. DZIĘKUJĘ ag

Jak zwykle jest duża różnica między wizytą prywatną a pobytem na oddziale Profesora.Może to wynika z obowiązków nauczyciela akademickiego.

Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia...Polecam

jego słowa są nic nie warte, jest zakłamanym doktorkiem nic więcej, robi z ludzi idiotów, a tak naprawdę jego oddziałem rządzą pielęgniarki a nie on

Byłam raz u tego lekarza i nic się nie dowiedziałam. Za 5 min, które mi poświęcił skasował dużo pieniędzy. Nawet dobrze nie obejżał moją nogę tylko podciągnełam spodnie i to było wszystko. Nie polecam.

Straciłam do niego zaufanie.Dużo mówi i nic z tego nie wynika, wręcz przeciwnie stan się pogarszał mimo zapewnien że wszystko jest ok

Dziękuję Mistrzu w imieniu Taty. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2010.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny