dr hab. n. med. Piotr Gutowski

3,3
3,2

Magda

18.08.2015

Byłam u profesora prywatnie. Od pewnego czasu miałam problemy z pajączkami i widocznymi żyłami. Na co profesor, że można brać suplementy uszczelniające. Nawet nie obejrzał mnie. Mam wrażenie, że jeśli nie trafi się do niego z "ciężkim przypadkiem" to jeśli człowiek nie mieści się w "port-folio" jakim można się pochwalić - to szkoda pieniędzy. 200 zł za wizytę, diosminę to można sobie kupić w aptece bez recepty. Arogancki. Nie słucha pacjenta.

Wiśka

30.07.2015

Jestem przeszczęśliwa, że operację tętnicy szyjnej mam już za sobą. Profesor operował mnie w lipcu br osobiście. Dzisiaj miałam zdjęte szwy. LEKARZ ze wszech miar godny polecenia.

anonim

07.03.2015

Wg mnie dla Pana profesora liczą się tylko kasowe operacje, nie interesują go w ogóle powikłania tychże operacji. Pacjent zostaje sam, pan profesor mowi, ze tego nie leczy, a jego lekarze, że nie umieją tego leczyć. Dodatkowo na jego oddziale pracują lekarze, którzy są nieprofesjonalni, wręcz aroganccy, a pan profesor ich broni. Ogólnie nie polecam!

Grażyna

23.01.2015

Jestem kilka dni po implantacji stentów w Klinice Profesora.Po wizycie w Jego gabinecie dowiedziałam się wszystko o zabiegu,szybko zadzwonili do mnie ustalając date zabiegu .Polecam

teresa

10.01.2014

Na oddziale którym kieruje doktor Piotr wszystkich lekarzy polecam, fachowość ludzie godni zaufania personel miły i uczynny.Mąż leczy się tam kilka lat,kilka operacji nie licząc zabiegów zawsze wszystko jak najlepiej.Jedyny mankament to dostać się na oddział.Pragnę podziękować w imieniu męża wszystkim lekarzom i samemu panu profesorowi.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Szczecin"?

Samir Zeair

SPWSZ