lekarz Piotr Jackowski

2,9

Byłam u doktora 3 razy za 1 dziecko było zbyt małe i się nie rozwija za 2 miało przepukliny gdzie potem się dowiedziałam że nie da się tego stwierdzić w 11 tygodniu za 3 miało coś z potylica dobrze że istnieją lepsi lekarze

Poza faktem, że z każdą głupota wysyła do szpitala, a w szpitalu się patrzą na pacjentke jakby była z kosmosu, bo skierowanie jest, a nie dzieje się NIC, to nie mam temu lekarzowi nic do zarzucenia. Kulturalny, uprzejmy, ma poczucie humoru, można mu powiedzieć wprost co się pacjentce nie podoba. Nigdy nie czułam się przez niego zbyta, nie patrzy na zegarek, tylko zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje. Minus za spóźnienia.

Etykieta "spóźnialskiego" tkwi w fartuchu tego lekarza od dawna. Wydaje się, że nie zdaje On sobie sprawy, że takim postępowaniem lekceważy pacjentki. W moim miejscu pracy po ponad godzinnym spóźnieniu z powodu spóźnialskiego Pana doktora wręczono mi naganę... Jeśli chodzi o odczucie zainteresowania pacjentem - to... funkcjonuje taka opowiastka :)... jeszcze jedna pacjentka dobrze nie założy majtek a już druga siada na fotel...

Chodziłam do doktora P.J siedem lat temu i byłam zadowolona z prowadzonej ciąży .Teraz jestem w kolejnej ciąży i mam odmienne zdane już nigdy nie skorzystam z jego usług załatwia wszystko w parę minut ciągle z byle powodu kieruje mnie do szpitala a jego koledzy sie z tego wyśmiewają ze niedługo z kichnięciem będzie wysyłał do szpitala.Ciągle gada albo patrzy w telefon,monotonnie sie spóźnia do pracy,bardzo nie wyraźnie pisze banie z analityki wyklinają na niego bo mają problem z odczytaniem badań.Gość powinien sie ogarnąć bo komuś krzywdę zrobi niech pracuje w 2/ 3 miejscach a nie gdzie sie da.NIE POLECAM WIĘCEJ STRESU NIŻ KORZYŚCI Z TAKIEGO LEKARZA

Hm, ja jestem zadowolona z dr Jackowskiego. Chodzę do niego na wizyty i usg refundowane. Prowadzi moją ciążę dokładnie, wszystko stara się robić dobrze. Zleca badania, przepisuje leki jeśli trzeba. Jest zainteresowany moim samopoczuciem, pyta czy mam jakieś wątpliwości, pytania. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, zawsze zachowuje się kulturalnie :) Myślę, że trzeba samemu zawsze zachowywać się z kulturą i wyczuciem a potem oczekiwać tego od innych. Sama pracuję z ludźmi i wiem jak czasem jest ciężko. :) A czasem kobiety mają różne wyobrażenia odnośnie zachowania lekarza. Ja ...

Myślę, że trzeba samemu zawsze zachowywać się z kulturą i wyczuciem a potem oczekiwać tego od innych. Sama pracuję z ludźmi i wiem jak czasem jest ciężko. :) A czasem kobiety mają różne wyobrażenia odnośnie zachowania lekarza. Ja chcę tylko profesjonalności, dr Jackowski taki jest więc jestem zadowolona.

Nie moge uwierzyc w to co czytam.Dr Jackowski prowadzil moja ciaze, przy kazdej wizycie byl bardzo mily,delikaty. Zainteresowany moim samopoczuciem. Chetnie odpowiadal na pytania i wszystko tlumaczyl. W razie potrzeby kazal dzwonic do siebie w kazdej chwili. Jestem pelna szacunku dla Dr Jackowskiego za to ze w chwili gdy mojemu dziecku zagrazala zamartwica wykazal tak wielkie zaintresowanie i troske o mnie i moje dziecko. Doktor nawet nie majac dyzuru w szpitalu sam bez mojej prozby przyjechal sprawdzic czy zostalam przyjeta. Poruszyl lekarzy i samego ordynatora. Mimo ze Dr Jackowskiego nie bylo przy cesarskim cieciu to w duzej mierze jemu wlasnie zawdzieczam to ze moje dziecko zyje. Wspaniale zachowal sie doktor rownierz pozniej interesujac sie i wypytujac lekarzy o nas dodam ,ze doktor mimo ogromu porodow na dyzurze znalazl czas by podejsc do mnie i zapytac czy wszystko w porzadku. Chodzilam do doktora na NFZ i nie czulam sie gorzej traktowana. Wierzyc mi sie nie chce w to co pisza inni.... Dziekuje Panie doktorze za wszystko :-)

Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo ostrożny i w razie jakichkolwiek wątpliwości zleca dodatkowe badania. Jednak wszystko jest w porządku. Jest miły i ma poczucie humoru.

Byłam tylko na jednej wizycie, ale mam doświadczenie w odwiedzaniu różnych ginekologów i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż wizyta publiczna pezypominała prywaną. Bardzo miły i szczegółowy.

Pan Jackowski prowadzi moją ciążę. Jest miły i uprzejmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dobry lekarz. Rozmawia z pacjentką, o wszystko się pyta, śmiało można mu wszystko powiedzieć - nie ignoruje tylko odpowiada na pytania. Bez problemu daje skierowanie na badania. Zaufałam mu i chodzę do niego systematycznie od dwóch lat, jeszcze się na nim nigdy nie zawiodłam. A druga sprawa jest taka, że dużo kobiet niewiadome czego oczekuje od lekarza albo ma jakieś kaprysy i stąd te negatywne opinie tutaj. Osobiście polecam.

Dobry lekarz.
Bez problemu daje skierowanie na badania.
Osobiście polecam.