lekarz Piotr Jagustyn

Neurolog

2,9
2,9

Lekarz tragiczny. Miałem z nim poradę przez PZU. Dołączyłem zaświadczenie o bólach kręgosłupa i o chorobie genetycznej, która wpływa na wyż. wym. bóle. To, plus dziesięć innych schorzeń. Doktor zaczął podważać neuralgię, którą wykryli mi inni lekarze. Nie wypisał L4 za jeden dzień, choć miał wgląd w historię choroby. Z rozmowy arogancki, jakby wszystko wiedział najlepiej. Skarga idzie do Okręgowej Izby Lekarskiej. Nie polecam.

Moim zdaniem to dobry lekarz. Szanuje czas zarówno pacjenta jak i swój. Bardzo uprzejmy. Konkretny. Uważnie mnie wysłuchał. Zadał mnóstwo pytań. Byłam u różnych lekarzy ale dopiero ten mi tak naprawdę pomógł. Wysłuchał doradził dał skierowania na badania. No i nareszcie mam leki które pomagają. Zdecydowanie polecam Pana doktora.

Dziwia mnie opinie o argancji / nieuprzejmosci doktora. W stosunku do mnie byl bardzo przyjazny i mily. Leczenie dopiero sie zaczelo, wiec nie moge wypowiedziec na temat efektow / skutecznosci, ale jako czlowiek wydal mi sie w porzadku, a jego stosunek do pacjenta (przynajmniej takie odnioslem wrazenie) byl jak najbardziej zyczliwy.

Bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy. Wyleczyć mnie z naprawdę ciężkich migren. Polecam go śmiało wszystkim potrzebującym.

Po dwóch wizytach u tego lekarza, nie rozumiem opinii wyrażonych poniżej... Do mojego problemu podszedł bardzo kompleksowo, zalecił konsultacje u innych specjalistów, żeby wykluczyć każdą potencjalną przyczynę. Wytłumaczył na czym polega problem, czego unikać, itp. Był miły i słuchał tego co mówiłam. Osobiście polecam! Wizyty były w ramach abonamentu Medicover.

Osobiście polecam!
Wizyty były w ramach abonamentu Medicover.

Lekarz potwornie nieprzyjemny, tj pisali poprzednicy bardzo arogancki. W ogóle mnie nie wysłuchał bo rozdrażniłam go wstępem czyli chciałam powiedzieć co mi dolega. TEN lekarz jest wkurzony pacjentem, zakończył wizytę tak po prostu. Zero zainteresowania człowiekiem. Odradzam TEGO LEKARZA szkoda czasu i przede wszystkim nerwów, można stracić zaufanie do innych po wizycie u TEGO pana.

Nie polecam. Odniosłem wrażenie, że sama moja obecność zirytowała go. Wysłuchał do końca to co miałem do powiedzenia przy czym dał odczuć, że on tu rządzi. Postawił diagnozę bez żadnych dodatkowych badań. Uznał, że wizyta została zakończona nie odnosząc się do wszystkich problemów z którymi przyszedłem.

Bardzo konkretny, wytłumaczył mi dlaczego mam brać te leki. Czułam do niego duże zaufanie. Polecam.

Zgadzam się w zupełności z opinią poprzedników, to nie jest lekarz. Nawet nie zajrzał w wyniki badań, a kiedy mu tłumaczyłam na czym rzecz polega, dał do zrozumienie, że to on jest lekarzem, a nie ja. Dopiero gdy podsunęłam mu pod nos wypis ze szpitala, zaczął inaczej mówić. Plątał się a na końcu powiedział, ze i tak on ma rację. Jego wiedza jest raczej znikoma... niestety, nie polecam go nikomu!!!!

Bardzo arogancki, nieuprzejmy, traktujący pacjenta protekcjonalnie. Na wstępie zaznacza, że jest wojskowym lekarzem... i uprzedza, że rozmowa będzie krótka. Absolutnie przekonany o swojej nieomylności i wręcz absurdalnie autorytatywny. Nieprzyjemny. Momentami nawet przykry. Podstawą postawionej diagnozy było jedynie zapoznanie się z dostępnymi wpisami lekarzy z poprzednich wizyt - nawet nie zbadał pacjenta. Nie zalecił żadnej diagnostyki. Zdecydowanie nie polecam.