Piotr Jakubowski

Gostyń
51,8854717,02678600-027-076

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
12 opinii

Trafnie zdiagnozował sytuację, ale po zabiegu wizyta kontrolna- nie trwała nawet 30sekund, i 70zł poszłoo - za to ze powiedział "ładnie". Wypisanie recepty "100zł"

Fenomenalny lekarz. Rewelacyjne, zdecydowane i w pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Błyskawiczna i trafna diagnoza. Zdecydowanie polecam. Kompetencja w każdym calu, a poza tym bardzo miły i niezwykle sympatyczny...

Godny zaufania, kompetentny, polecam pacjentom.

Nie wiem, kto pisze te opinie, ale ja z moim dzieckiem udałam się do doktora Jakubowskiego uprzednio też zasięgając informacji u innych pacjentów czy warto go odwiedzić, podjął się leczenia złamania, na które inni doktorzy w Gostyniu nie chcieli nic zrobić i uratował nóżkę, a ja jestem zadowolona, jak wszyscy z którymi rozmawiałam.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Ortopeda kiepski. Nie zna sie na złamaniach!!!!

Człowiek godny zaufania. Leczył mnie po źle zdiagnozowanej chorobie i wracam do pełnej sprawności

Godny polecenia.Długie leczenie u innych ortopedów.Ciągły ból kolana.A tu inna diagnoza mały zabieg i po bólu.Śliczne dzięki doktorze.

Załuje że do niego trafiłam teraz nie mogę ruszać ręką i mam silne bóle ,spać mi nie daja .Nie polecam.

Wszystko super, ale ma ciągle pełno pacjentów. Nie dziwię się. Polecam.

Poprzedni ortopeda powiedział że już po moim kolanie i nie ma szans go wyleczyć a dr. Jakubowski mnie wyleczył i śmigam jak nowy !!!! Fachura i do tego miły Gość

Leczymy się całą rodziną u tego lekarza.Całkowicie bez zarzutu.Oby jak najdłużej mieć możliwość leczenia się u niego. Od dawna przestałem się dziwić, dlaczego jest tak oblężony w poradni chirurgicznej i ortopedycznej na NFZ. Chodzimy prywatnie a koszt wizyty jest jakiś pradawny. Pozdrowienia dla Doktora.

Doktor jest w porządku. Pomaga nie tylko w sprawach ortopedycznych. Cieszę się,że trafiłam na tego lekarza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny