lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił w wielu ośrodkach w kraju jaki i zagranicą (m.in. na stażu w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como (Włochy), chirurgii oczodołu Rostock (Niemcy), implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych San Paulo (Brazylia) i Paryżu.

W 1996 skonstruował i opatentował aparaturę pomiarową wyznaczającą kąt skręcenia osi soczewki kontaktowej. Wraz z zespołem lekarzy z Centrum Mikrochirurgii Oka Optomed jako pierwsi wprowadzili do Polski technologię tzw. indywidualnego dopasowania miękkich i twardych soczewek kontaktowych, a także technikę wykorzystującą laser połączony z mikroendoskopem do rekonstrukcji dróg łzowych.

W 2010 roku ukończył budowę prototypowej aparatury – mikroskopu do pozycjonowana implantów, a w 2012 roku unikatowej na skalę światową aparatury do badania oczopląsów i ostrości widzenia – Optonystagmografu.

Jest autorem wielu prac poświęconych kontaktologii i chirurgii okulistycznej.

mariusz

03.02.2016

Polecam naprawde godny polecenia specjalista uprzejmy. Mila obsluga. Jestem naprawde wdzieczny panu doktorowi za pomoc chcialbym polecic klinike optomed w chorzowie

Anonim

02.03.2015

jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem doczynienia - profesionalizm w 100%. Pomógł mi z moim schorzeniem z którym borykałem się od paru lat. Gorąco polecam!

joanna

05.04.2014

bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz. Dobral mi soczewki korygujące zeza i w koncu po 30 latach pozbylam się okularów :-))) Szczerze polecam. Joanna

Kasia

05.06.2013

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Anonim

04.03.2013

jest to lekarz dzięki któremu mogę w miare normalnie życ i funkcjonować-widzę co z tego że mam soczewki ale to właśnie odpowiedni dobór i moje samazaparcie pozwoliło mi ujrzęc świat wyraznie:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Chorzów"?

Powstańców 6

Łabędzia 8 lok. II