dr n. med. Piotr Jędrzejczyk

Wenerolog, Dermatolog

Niestety, ale zawiodłem się. Niby ordynator oddziału, a nie zna podstawowych pojęć z dermatologii, zapisuje losowy lek z głowy i tyle. Na pytanie a co jeśli nie zadziała mówi "powinno pomóc".

Pan mimo swej uprzejmości(wizyta płatna) mało interesuje się pacjentem, od razu zapisuje antybiotyk doustnie, nie znając nawet historii choroby, po mojej stanowczej odmowie i sugestii by może posłuchać o objawach, etc, zmienia koncepcję leczenia. Słabo. Wizyta trwała 10 min, w tym oględziny zmian przy świetle z lampki biurowej. Wydaje się że doktor jest po to by wypisywać recepty i wystawić paragon.

polecam kompetencja w 100%

polecam kompetencja w 100%