lekarz Piotr Jóźwiak

Doktor prowadził moje dwie ciąże... Co do prowadzenia nie mam zarzutów usg starannie robione, dokładnie obejrzany dzidziuś, wszystko wytłumaczone. Badanie na fotelu również zawsze robię i oczywiście waga co wizyte,... Jestem z tych troszke grubszych rzeczywiście doktor ma jakby to ująć bzika na tym punkcie, jest czasami nie miły bądź jak ja to nazywam ma swoje poczucie humoru. Ja już w 2 ciazy nie zwracałam na to uwagi ☺️ ale co do kompetencji Pana doktora nie ma zludzen że je posiada i są na wysokim poziome. Rodziłam dwa razy i za każdym razem w innym szpitalu ale nigdy doktor mnie nie zostawił zawsze rodzilam z doktorem ☺️1 poród zakonczony vacum wykonany w 100 % idealnie córka nie miała śladu nawet :) a drugi już całkowicie naturalnie. Polecam Pana doktora w 100%

Chciałbym się podzielić nieprzyjemna sytuacja,która spotkała bliską mi osobę. Będąc na wizycie potwierdzającą ciążę lekarz nie należał do uprzejmych.Osoba ta ma tzw. ciut kg za dużo.Pan doktor powiedział,że nie będzie rodzić na fotelu,a na podłodze.I to nie był żart dla rozluźnienia atmosfery niestety.

Sama wizyta przebiegła bez zarzutów, USG ładnie i fajnie wytłumaczone prócz paru komentarzy które moim zdnaiemu nie powinny mieć miejsca. Nie podobało mi się podważanie kompetencji mojego lekarza prowadzącego i komentarze na temat mojej wagi w połowie ciąży która zdaniem innych lekarzy jest w normie. Lekarz nie powinien w taki sposób komentować wagi pacjentki która tak naprawdę jest w normie. Nie wspomnę o tekstach o braku czucia ruchów przez grubą "tkankę tłuszczową"

Polecam, lekarz bardzo fachowo i dokładnie odpowiada na moje pytania. Miły, serdeczny, delikatny. Nawet nie poczułam pobrania cytologii. Będę się trzymała tego lekarza.

Wizyta u Pana Doktora przebiegała bardzo miło, powiedziałabym nawet, że wyjątkowo miło jak na wizytę u ginekologa. Pan Doktor poważnie i kompetentnie traktuje swój zawód, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, dokładnie wszystko tłumaczy przy czym jest bardzo miły i uprzejmy. Stres związany z wizytą znika już po paru minutach. Bardzo dokładne i staranne badanie z zapewnieniem pełnego komfortu.

Polecam w 100% Najlepszy ginekolog, wszystko w spokoju tłumaczy, cała ciąża przeprowadzona bez większego stresu :)

NIE POLECAM! Lekarz wyzywa innych lekarzy od idiotów, debili. Stwierdził, że badania zlecone wcześniej przez innego ginekologa są nieważne (nawet na nie nie spojrzał ) i kazał je powtarzać. Straszył chorobami, schorzeniami i cesarkami nie badając mnie wcześniej. Na brak spódnic ginekologicznych burknął z pretensją, że nie będzie odpowiadał za brak wyposażenia i kazał siadać na niesprzątnietym po poprzedniej pacjentce fotelu. Jak sobie to przypomnę to mi się niedobrze robi.

NIE POLECAM!!! Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu przed badaniem, co jest wręcz priorytetem. Nie posprzatał fotela po poprzedniej pacjentce i kazał mi się położyć na zużytym okryciu. W czasie badania nie potrafił nawet określić, w którym miesiącu ciąży jestem. Zignorował moje pytania i nie poinformował mnie o stanie dziecka. Usg, które mi zrobił musiałam sama sobie sprawdzić w domu. Żenada. I dziwić się, że szpital tak funkcjonuje, gdy tacy lekarze są zatrudnieni.

Zrobiłam wielki błąd prowadząc ciążę u tego człowieka (za darmo). Badania robione były niedokładnie. Kiedy zapytałam z ciekawości o płeć warknął do mnie "a czy gdyby był chłopak, to kochałaby go Pani mniej?". Innym razem usłyszałam, że jestem za gruba, bo dziecko ważyło ok 700g, a ja przytyłam już 3kg... Pominę fakt, że przez całą ciążę przytyłam 7kg, ale widocznie pan doktor "wiedział lepiej". Za trzecim razem stwierdził u dziecka hipotrofię, niewydolność mojego łożyska i całą masę innych rzeczy zaraz po tym, kiedy powiedziałam po raz milionowy, że nie mam zamiaru jechać 90km do p. dr do Kozienic na porodówkę. Hipotrofię małej skonsultowałam na badaniach jeszcze u 2 lekarzy i okazało się, że mam zdrowe dziecko!! Nie polecam, kiedy trzeci raz wyszłam z płaczem, stwierdziłam, że przez tego człowieka nie chcę wcześniej na porodówkę... Jak nie zapłacisz, nie masz dobrej opieki. Tyle w temacie.

Ja chodzę do dr Jóźwiaka i z czystym sumieniem mogę go polecić. usg robi bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Nie wiem skąd biorą się opinie, że jest niemiły może po prostu ma gorszy dzień jak każdy z nas. Jestem zadowolona z niego w 100 %