Trafiłem do Doktora ze skomplikowanym problemem chirurgicznym i protetycznym, będąc pewnym, że w moim przypadku nie da się zrobić nic ponad to, co zrobiono dotychczas. Wynik leczenia jest zachwycający. Nigdy dotąd (a mam swoje lata i utrwalony, 'wyhodowany' lęk przed bólem) nie spotkałem się z taką pewnością ręki, empatią, troską o dobro pacjenta (w każdym aspekcie!) i sprawnością realizacji planu leczenia, nie mówiąc o niezwykle przyjaznym i budzącym bezgraniczne zaufanie podejściu do pacjenta. To, że są jeszcze na świecie tacy doktorzy jak Doktor Jurkowski daje nadzieję.

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!! W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej epoki Stomatologii. Ci pseudo dentysci w Lublinie moga chodzić do niego na szkolenie się , bo na pewno nie mogą ...

W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej epoki Stomatologii. Ci pseudo dentysci w Lublinie moga chodzić do niego na szkolenie się , bo na pewno nie mogą się z nim równać w umiejetnościach , jak i bezbolesnym usuwaniu ząbków. Nie wiem jescze jak z leczeniem , ale niebawem sie przekonam , a jestem wręcz pewien że po tym jak mi usunał zęba , to tylko może byc lepiej z inną robotą. Zawsze mnie bolało nawet znieczulenie , to ukłócie zawsze mnie napierniczało , a tu nawet nie wiem kiedy on mi zastrzyk podał , a kilka razy chyba wbił igłę. Ten człowiek poprostu jest stworzony do Stomatologii , i dla ludków co sie panicznie boją dentystów , a ręczę że ja jestem jednym z nich. Wszyscy bojący pacjęci walcie do Pana Piotra Jurkowskiego Stomatologa wszechczasów , którego mamy zaszczyt mieć w swoim mieście.

Zawsze do niego wracam.

Zawsze do niego wracam.

Wspanialy stomatolog godny polecenia. Przemocy człowiek .szkoda ze takich lekarzy jak pan doktor jest tak niewielu

Wspanialy stomatolog godny polecenia.
Przemocy człowiek .szkoda ze takich lekarzy jak pan doktor jest tak niewielu

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Profesjonalne podejście do pacjenta. Całkowicie można mu zaufać. Informuje o każdym etapie leczenia i nie ma bolesnych niespodzianek. Po koszmarnych doświadczeniach u innych stomatologów i długiej przerwie w leczeniu znowu mam ochotę na zdrowe zęby.

profesjonalny i sympatyczny, w moim odczuciu zaletą doktora jest kontakt z pacjentem, informuje o kolejnych etapach leczenia, polecam

NAJLEPSZY ,PROFESJONALISTA,LECZY NAJTRUDNIEJSZE PRZYPADKI.

NAJLEPSZY ,PROFESJONALISTA,LECZY NAJTRUDNIEJSZE PRZYPADKI.

Dzięki Panu Doktorowi po pierwsze przestałam bać się stomatologów :) a po drugie znowu mogę się uśmiechać pokazując moje piękne ząbki :) :) :)

brak słów żeby określić Pana Doktora, gdybym znała go 20 lat temu uratowałabym chyba wszystkie zęby. Jest niezastąpiony i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny mógł teraz leczyć moje zęby.Profesjonalista w każdym calu, choć mówi o sobie "sadysta". Urok osobisty połączony z poczuciem humoru. Zawsze można liczyć na Jego pomoc. Niestety jest przykładem "gatunku na wymarciu"

Urok osobisty połączony z poczuciem humoru. Zawsze można liczyć na Jego pomoc.
Niestety jest przykładem "gatunku na wymarciu"

Bardzo dobry lekarz, zajmuje się trudnymi przypadkami

Bardzo dobry lekarz, zajmuje się trudnymi przypadkami