prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Witam. Czy jest szansa otrzymania do pana Piotra Kaliciński numeru telefonu ? Chciała bym przedstawić doktorowi sytuację w jakiej znalazł się mały chłopiec i zapytać czy pan doktor podjął by sie próby wyleczenia chłopca ale nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu bezpośrednio do doktora.

Panie Profesorze zbyt mało tu miejsca na okazanie mojej wdzięczności za pomoc. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem w pełni znaczeniu tego słowa i myślę ze pisanie peanów nie ma większego sensu w obliczu tego że ratuje Pan życie naszym dzieciom. Niech te słowa wystarczą za moją opinię.

Niech te słowa wystarczą za moją opinię.

Dziękuję.Nigdy Panu i jego zespłowi nie zapomnę ile można zrobić by inni byli szczęśliwi. Dziękuję jeszcze raz i do końca.Jest Pan WIELKI.

i do końca.Jest Pan WIELKI.

Albert Einstein powiedział "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" - ja się z tym zgadzam każdy z nas powinien myśleć o innych. A pan prof.dr hab.nauk med. Piotr Kaliciński ma naprawdę złote serduszko i tak dużo robi dla małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka . Moja ocena 5.0 ale to za mało . Dziękuję za to że żyje .

Chyba nikt nie napisał jeszcze opinii, bo nikomu kto Go zna nie przyszłoby do głowy wystawić opinię negatywną. To cudowny człowiek, świetny lekarz, codziennie ratuje dzieciom życie. Wykonuje przeszczepy m.in. wątroby u dzieci w CZD w Warszawie. To jedyny taki ośrodek. Pan Profesor jest po prostu wspaniały. Mojemu synowi pomaga już od 8 lat. Dziękujemy, że Pan jest.