lek. dent. Piotr Kaniut

Dr Piotr to profesjonalista z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, polecam wszystkim, którzy boją się leczenia kanałowego oraz innych zdecydowanie trudniejszych tematów. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Doktor jest godnym zaufania człowiekiem, dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, nie mogę też pominąć całego Zespołu stomatologii, są bardzo mili, pomocni, uprzejmi i kompetentni. Całym serduchem polecam.

Brak empatii. Baaaaaaaaardzo drogi. Niemiły, zrozumiały, brak profesjonalnej obsługi klienta. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Pana Piotra chodzę z synem dzisiaj pierwszy raz to ja usiadłam na fotelu, zostałam przyjęta z bardzo ostrym zapaleniem okostnej, ból byl od kilku dni nie do zniesienia, dzięki Pani Piotrowi pokonałam strach,który miałam w sobie z dzieciństwa, wszystko doktor mi opowiedział, co będzie robił, jakie leczenie będzie zastosowane, pełen profesjonalizm,jestem bardzo zadowolona,znalazłam stomatologa do którego bez wahania będę chodzić, mój 7 letni syn też chętnie chodzi na wizyty kontrolne.

polecam z całego serca, pełny profesjonalizm, Pan doktor posiada pełna wiedzę na temat swojej pracy.Polecam

Pan Piotr Kaniut to najlepszy dentysta i fachowiec jakiego spotkałam. Mam dosyć zaniedbane zęby oraz poważną wadę zgryzu ale postanowiłam się przełamać. Musiałam mieć robione dwie koronki na mocno zniszczonych piątkach. W innych gabinetach słyszałam, że nic z tego, że implanty. Pan Piotr wykonał doskonałą robotę - mam odbudowane zęby przed leczeniem ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się leczenia ortodontycznego u Pani Kasi Starskiej, która również przyjmuje w tej klinice. Pani Kasia dała mi nadzieję, że mogę mieć "normalny" zgryz. POLECAM KAŻDEMU KTO SIĘ BOI I WSTYDZI!!!

Profesjonalna i miła obsługa. Z całą odpowiedzialnością godny polecenia. Dojeżdżam do Pana doktora ponad 100 km, gdzie w mojej okolicy jest kilka klinik stomatologicznych.

dr Kaniut jest jak najbardziej godnym polecenia stomatologiem. Zawsze uprzejmie wyjaśni problem, wizyty odbywają się zgodnie z umówioną godziną.

Polecam, zawsze miło i profesjonalnie. Chodzę do niego od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Godny polecenia.

Kilka lat temu zrobił mi piękne porcelanowe koronki. Robota doskonała! Na przeglądach zębów zawsze pytają gdzie robione.

Swietny lekarz. Mieszkamy za granica a i tak chodzimy tylko do niego jak jestesmy w Polsce. Szczerze polecam!