lekarz Piotr Kędzierski

Pan doktor bardzo nieprzyjemny. Zupełny brak zainteresowania pacjentem i objawami choroby. Całkowita ignorancja, brak szacunku oraz zainteresowania. Niestety ale tacy ludzie nie powinni przyjmować ponieważ nie chcą pomagać a tylko jak najszybciej pozbyć się pacjentów.

Profesjonalista godny polecenia. Bada przyczynę choroby, proponuje leczenie i konsekwentnie doprowadza do "postawienia pacjenta na nogi". Więcej takich lekarzy.

Lekarz kompetentny, fachowy, dokładnie tłumaczy chorobę - przyczyny i sposób leczenia.Bardzo mi pomógł. Przy tym taktowny, uprzejmy. W szpitalu miły dla wszystkich, a nie tylko dla "prywatnych" pacjentów. Polecam!

Cóż raz spotkałem tylko tego pana i całe szczęście. Czytając dobre opinie nie trudno zgadnąć że nie pisali ich pacjenci tylko sam p.Kędz. z kolegami. Nie sposób jednak tego udowodnić. Osobiście odradzam.

Pan doktor Kędzierski jest wspaniałym,kompetentnym lekarzem,który bardzo mi pomógł,ulżył w cierpieniu i stale sie mną opiekuje.To nie tylko doskonały lekarz,ale i wielki czlowiek.

Od 25 lat choruje na kamicę nerkową i nigdy przez te lata nie spotkałam lekarza o tak profesjonalnym i kompetentnym podejściu do pacjenta a do tego tak sympatycznego. Wizyta u dra Kędzierskiego przypomina wizytę w szpitalu Leśnej Górze... Polecam wszystkim, którzy szukają urologa, na którym mozna w pełni polegać... Iwona Ziemiańska

Jestem pacjentem dra Kędzierskiego do jakiegoś czasu. Taktowny i uprzejmy. Jestem osobą, która nie ma wiedzy medycznej i tym bardziej z czystym sumieniem wystawiam jak najlepszą ocenę za profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Czytając pierwszy wpis odnoszę wrażenie, że albo wystawiła go osoba pijana, albo w czasie wizyty była pijana. W takiej sytuacji nawet święty straciłby cierpliwość.

Prawdziwy profesjonalista. Krótko mówiąc ogromna wiedza + złote ręce. Dawno nie spotkałem tak sympatycznego i uprzejmego lekarza. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Specjalista urolog- z prawdziwego zdarzenia, jak najbardziej kompetentny, polecam Go wszystkim znajomym, bardzo uprzejmy. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Spróbujcie bo NAPRAWDĘ WARTO!!!

Odradzam wszystkim tego pseudo-lekarza.Pracuje na o.urologicznym w K.Koźlu.Jest to ******* i egocentryk.Wszystko "wie" najlepiej a w rzeczywistości partacz traktujący pacjentów jak rzeczy a nie ludzi.Omijajcie go z daleka