1,8
1,8
1,6
1,9
1,7

Aroganckie podejście do pacjenta .Wyzywa i nic nie tłumaczy podczas zabiegu. Z całego serca NIE polecam.

Arogancją, wywyższanie się. Po wykonaniu badania w szpitalu po prostu sobie wyszedł bez słowa. Żenada

Nie polecam tego człowieka, proszę omijać szerokim łukiem. Tragedia to nie jest lekarz… osoba kompletnie nieodpowiedzialna, nie znająca się na badaniach i schorzeniach. Jedna wielka pomyłka!!!

Człowiek przychodzi do lekarza z niepokojącymi objawami, szuka pomocy a pan doktor robi rektoskopie i mówi wszystko w porządku. Panie ,,doktorze,, wykonując badanie kilka centymetrów dalej natrafiłby pan na guza stadium 4. Gdyby nie przyjęto mnie na szpital już by mnie na świecie nie było. To że ktoś jest młody nie oznacza, że nie może mieć raka. Proszę się zastanowić czy faktycznie dalej ma pan ,,leczyć,, bo to jak mnie pan potraktował przechodzi ludzkie pojęcie. Jak można powiedzieć do pacjenta ,,proszę się wziąć do pracy a nie wymyślać,, szkoda słów.

Pierwsza i ostatnia wizyta u tego "lekarza". Arogancja, opryskliwość, wywyższanie się, brak chęci wysłuchania pacjenta, negowanie tego co się powie. Podjął się gastroskopii, i nie odczekał nawet pol minuty po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, wkładając kamerę do gardła, człowiek się dusi, podrazniał mocno gardło przez co na drugi dzień były problemy z przełykaniem, nie chciał przestać, dopychał jeszcze rurkę. NIE POLECAM nikomu. Zero podejścia do pacjenta, zero chęci, zero profesjonalizmu. Powinni mu odebrać możliwość wykonywania zawodu. Wielka obraza za zwrócenie mu uwagi. Mialem już robioną gastroskopię i nie było żadnych problemów ...

Mialem już robioną gastroskopię i nie było żadnych problemów a tutaj masakra radzę omijać z daleka!
Opinie mówią za siebie...

Najgorszy i najbardziej arogancji lekarz jakiego spotkałam. Podczas pierwszej i ostatniej wizyty u lekarza zostały mi wykonane dwa badania kolonoskopia i gastroskopia (prywatnie). Próżno szukać u tego Pana empatii czy chęci niesienia pomocy, jedyne co interesowało go po badaniach to by dostać zapłatę a nie to, by wytłumaczyć co podczas badań zostało zrobione i jakie kroki pacjent ma dalej podjąć w celu dalszego leczenia. Mało tego aby otrzymać wyniki badań szczegółowych po 3 tygodniach należy ponownie pokonać ponad 2 godzinną trasę bo w tym gabinecie czas się zatrzymał i nie ma szans na kontakt drogą elektroniczną.
NIE POLECAM

Trafiłam do Pana z problemami jelitowymi, do tego stopnia, że trudno mi było wyjść z domu. Sama zasugerowałam, że być może to SIBO. Pan dr stwierdził, że to na pewno nie to (nie sugerował nawet żadnych badań). Wróciłam do domu z niczym. Poczytałam, poszukałam i na własną rękę wykonałam badanie, oczywiście wynik dodatni. Proponuje diagnozować z badań a nie wróżyć z fusów. Pozdrawiam serdecznie Pana dr

Nie polecam tego lekarza . Zero ogłady i informacji przed zabiegiem . Okropnie nie miły od wejścia pretensje które powinien kierować do swojego personelu a nie do pacjenta ! Właściwie to miałam wrażenie że mu przeszkadzam 😂 Zabieg wykonany w słabym znieczuleniu . Ból potęgujący nie interesował lekarza. Wręcz z pretensjami kontynuował dalej! Nie wykonał badania w całości a zainkasował tyle co za całe badanie. Zero informacji. Za wizytę zainkasował stawkę taką jakie pozostawia się w dużych miastach u profesorów specjalistów rangę wyższych. To się w głowie nie mieści. NIE POLECAM!
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Bardzo dobry lekarz umie słuchać i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Potrafi postawić trafna diagnozę i dodać otuchy pacjentowi.

Totalny porażka za 400,- + 200,- za znieczulenie. Kompletnie nie zainteresowany klientem. Szkoda, że nie można dać zer.

Szkoda, że nie można dać zer.