dr Piotr Kleinhardt

Wspaniały lekarz. Bardzo szczerze polecam. Zawsze miałam problemy zdrowotne o podłożu ginekologicznym i chodziłam do wielu lekarzy z okolicy. Dr Kleinhardt to lekarz z powołania, bardzo rzadko znaleźć w tych czasach takiego specjalistę.

Bardzo miły uprzejmy człowiek. Niestety brak mu wiedzy. . Jeśli wszystko jest wporzadku jak najbardziej super Lekarz jeśli dzieje się coś złego niestety nie pomoże. . Bagatelizuje problem nie chce go tłumaczyć chyba liczy na to ze sam się rozwiąże a pacjentka wyleczy sama.

Lekarz godny polecenia!!!Naprawdę kompetentny, zna się na swoim fachu oprócz tego miły wesoły, troskliwy, człowiek złoto.

Wspaniały lekarz, miły,uprzejmy,konkretny. Dba o pacjentkę

Wspaniały lekarz, miły,uprzejmy,konkretny. Dba o pacjentkę

Nie polecam!!! Błagam wszystkie przyszłe mamy aby omijały z daleka tego "lekarza". Moze i cudowny człowiek, komunikatywny, nie bierze dużo (w stosunku do innych położników) za wizytę, ale poza tym nic. Nie jestem do końca przekonana, czy zna się na rzeczy. Moja bratowa urodziła połtora miesiaca temu synka z rozszczepem podniebienia, poważną wadą serca (dziurą w komorze serca) i na żadnym USG lekarz nie zauważył tych wad. W wyniku tego maluch leży w szpitalu prawie połowe dotychczasowego swojego życia. W szpitalu poznała inną mamę, która też miała prowadzoną ciąże u tego lekarza. Dziecko urodziło się z poważniejszą wadą, która zauważona w czasie ciąży moze być operowana jeszcze w życiu płodowym. Dziecko jest bardzo chore- ma rozszczep kręgosłupa!!! Kochane, życzę Waszym dzieciaczkom samego zdrowia, ale warto dmuchać na zimne...

bardzo dobry i lekarz kompetentny. Wzbudza zaufanie dzięki czemu chodzę do Niego.

Miły i sympatyczny lekarz, jednak to za mało by powiedziec, że jest profesjonalistą. Jeśli komuś zależy na tym, by miło i bez skępowania spędzic czas na fotelu ginekologiczym, to mogę szczerze polecic. Jeśli jednak bardziej chodzi o wiedzę i diagnozę... hmm... trudno powiedziec. chętnie wykonuje usg płodu- co miesiąc, co nie jest zalecane przez innych lekarzy. Widac, że zależy mu na dobrej opinii, zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentek, nie kosi jak inni. Gdybym mogła wybrac innego lekarza do prowadzenia mojej ciąży (jestem już po porodzie) to zmieniłabym na innego. Po fakcie okazało się, że ciąża nie przebiegała prawidłowo, co powinno byc zauważone podczas rutynowych badań i usg...

Pan doktor prowadził obie moje ciąże, w obu czułam się "zadbana", zaopiekowana i bezpieczna. Spokojnie i z niesłychaną cierpliwością odpowiadał na moje nawet najdziwniejsze pytania, za co bardzo mu dziekuję. Polecam z czystym sumieniem, to bardzo ciepły człowiek.

DOKTOR KLEINHART to niesamowity człowiek, reszta lekarzy przy nim jest malutka;-)pozdrawiam

Naprawdę super lekarz...Prowadził moją drugą ciążę i mogę Go polecić każdej przyszłej mamie i nie tylko. Na wizyty chodziłam z przyjemnością a nie z przymusu. Naprawdę polecam