Piotr Kliszcz

Jarosław
50,015691122,68397570 16 621 83 37

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
12 opinii

Odradzam! Przy problemie z kolanem (pęknięta rzepka jak się później okazało), popukał w kolano młotkiem i odesłał mnie do domu (twierdząc, że to ubicie). Jeśli komuś zależy na fachowej pomocy, niech wybierze się do innego lekarza (najlepiej nie w Jarosławiu).

Bardzo dobry ortopeda.Potrafi doradzić z zakresu rehabilitacji,by życie chorego było z jak najmniejszym bólem.

Bardzo dobry lekarz.fachowe podejście z dozą chumoru

nie polecam tego ortopedy,tylko prywatnie można się czegoś dowiedzieć a w moim przypadku nie trafił z diagnozą.Pieniądze w błoto..-nie godny polecenia!

rozpoznał chorobę skierował na leczenie operacyjne do Przemyśla a nie głaskanie w przeworsku u wziętego doktora leciwego zresztą jet ok

rozpoznał chorobę dał skierowanie na operację do Przemyśla jestem zadowolona z Pana Doktora

Rewelacyjne podejście do pacjenta, z dozą humoru i kompetencji. Bardzo sympatyczny człowiek. Polecam

uwierzyłam i co nic z tego co powiedział nie sprawdziło się nie polecam

Przepraszam czy ktoś może wie gdzie doktor przyjmuje prywatnie ???

właściwy człowiek na własciwym miejscu !

jestem bardzo zadowolona dzieki niemu moje leczenie przestalo stac w miejscu, przeciwnie ruszylo do przodu

Jeśli chodzi o rehabilitacje lekarz zdecydowanie godny polecenia leczy mnie od 2004 roku i jestem bardzo zadowolony zna się na rzeczy i potrafi podejść do pacjenta z humorem

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny