lekarz Piotr Kliszcz

2,6
2,9
2,9
2,7

Przyszedłem z bólem ręki a lekarz zalecał mi wkładki otrtopedyczne od firmy znajomego z którą najprawdopodobniej współpracuje.. porażka

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Pan Doktor przepisał mi wkładki ortopedyczne , gdyż rzekomo stwierdził, że mam jedną nogę krótszą o 1cm. Nie potrzebował RTG,aby dokładnie określić. Poszłam do innego specjalisty , zlecił RTG kończyn dolnych i okazało się, że różnica wynosi 1mm i nie potrzebuję wkładki! Dobrze , że szybko zmieniłam ortopedę,bo przez pana doktora Kliszcza oraz jego wkładkę nabawiłabym się większej skoliozy niż mam :D Dodatkowo zero kultury-nie da dojść do słowa -najlepiej siedzieć i grzecznie słuchać. Pozdrawiam każdego,kto również ma krótszą nogę i musi kupić wkładki -najlepiej od pana z miejscowości na S. 😂

Zdecydowanie nie polecam! Wizyta trzy lata temu. Mimo opisu na zdjęciu, że mam zwyrodnienie stawu biodrowego stwierdził, że mam krótszą (!) nogę i dlatego mam ograniczenie ruchu. Zalecenia - schudnąć, chodzić o kuli, jeździć na rowerze (choć nie mogłam nawet unieść nogi, żeby na rower wsiąść...) oraz zamówić wkładkę i specjalistyczne obuwie we wskazanym punkcie. 2/3 czasu mojej wizyty spędził na rozmowie przez telefon o sprzedaży samochodu. Zniechęcona nie zastosowałam się do zaleceń ale zmieniłam lekarza, który na podstawie tego samego zdjęcia zdiagnozował zwyrodnienie i skierował na operację wszczepienia endoprotezy. ...

Zniechęcona nie zastosowałam się do zaleceń ale zmieniłam lekarza, który na podstawie tego samego zdjęcia zdiagnozował zwyrodnienie i skierował na operację wszczepienia endoprotezy. A noga, która wg dr Kliszcza miała być krótsza i powinnam nosić w bucie wkladkę w rzeczywistości był o 1 cm dłuższa od tej chorej. Jestem już trzy miesiące po operacji, w pełni sprawna. Gdybym zaufała diagnozie dr Kliszcza pewno skończyło by się na wózku, bo stan był poważny.

70 letniej kobiecie, która ma źle złożoną rękę po złamaniu lekarz na wizycie powiedział, że tak złożona ręka wystarczy jej do składania rąk w kościele żeby mogła się pomodlić. Na księdza się nie nadaje, a na lekarza sami oceńcie.

Około 2010 roku trafiłem do ocenianego ortopedy. Całkowicie nietrafiona diagnoza, według Pana doktora miałem nierównej długości nogi (o około 1,5 cm), zalecił mi wkładki (specjalne od znajomego) i drogie buty z jednego ze swoich sklepów (które odpuściłem). Mało tego wciąż uśmiechnięty Pan dr. oznajmił mi, że nie mogę już więcej uprawiać sportów (aktualnie studiowałem w-f i ze sportami wiązałem przyszłość), a jeśli go nie posłucham to za pięć lat trafię na wózek inwalidzki bo "nic się z tym nie da zrobić". Teraz po dziesięciu latach i wielu wzlotach i upadkach ...

Około 2010 roku trafiłem do ocenianego ortopedy.
Teraz po dziesięciu latach i wielu wzlotach i upadkach nic mi nie jest.

Bylem raz. Chyba nie muszę mówić, że dostałem kupon rabatowy na drogie buty i wizytówkę do szewca...

Pan doktor bardzo szczegolowo radzi w ktorym slepie kupic buty ortopedyczne ,gdzie zrobic wkladki do butow NP. w sieniawie ,ajuz dobry biustonosz to tylko w rzszowie i to wszystko w zaprzyjaznionych sklepach po Pol roku leczenia z lekkiego skrzywienia kregoslupa zrobila sie skolioza 1 stopnia

Odradzam! Przy problemie z kolanem (pęknięta rzepka jak się później okazało), popukał w kolano młotkiem i odesłał mnie do domu (twierdząc, że to ubicie). Jeśli komuś zależy na fachowej pomocy, niech wybierze się do innego lekarza (najlepiej nie w Jarosławiu).

Bardzo dobry ortopeda.Potrafi doradzić z zakresu rehabilitacji,by życie chorego było z jak najmniejszym bólem.

Bardzo dobry lekarz.fachowe podejście z dozą chumoru

Bardzo dobry lekarz.fachowe podejście z dozą chumoru