dr n. med. Piotr Kokowicz

Kardiolog

05.05.2015

Byłem u pana doktora, miał pretensję że, przyszedłem do niego lecząc się u innego kardiologa. Zmył mnie, że szukam podważenia swojego lekarza. Nie obchodziła go moja cała dokumentacja ze szpitala. Byłem rozczarowany podejściem do pacjenta i jego problemu.

26.02.2013

od 10 lat jestem pod opieką tego lekarza i jestem więcej niż bardzo zadowolony, od roku pod jego opieką jest również moja żona. Kilkoro moich znajomych także jest jego pacjentami i bardzo sobie chwalą tego lekarza.

28.02.2011

Czy lekarz do którego zgłasza się pacjent z EKG gdzie doktor widzi migotanie przedsionków powinien wyrzucić pacjenta z gabinetu ? Dobry lekarz na pewno nie ale dr Kokowicz to potrafi. Taki to lekarz . Wybór należy do Was sercowcy.

Maluchnik J janusz.maluchnik

14.12.2010

Doskonały lekarz. Zawdzięczam mu stabilność swojej choroby wieńcowej. Jestem jego pacjentem od kilku lat. Niestety, trudno się do dostać do dr Kokowicza. Polecam, póki co, ASMED przy al. Stanów Zjednoczonych w Warszawie, gdzie doktor przyjmuje w piątki (tel 22-8714402)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46