mgr Piotr Korembamgr Piotr Koremba - zdjęcie profilowe

mgr Piotr Koremba

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.
...

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu »prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

kiedy myślę o tym co teraz i o tym co będzie, jestem szczęśliwa że trafiłam na psychoterapię i to akurat do takiego kogoś. Nie łatwo mi było ze sobą w życiu, jak nie depresja, to rozwalałąm związki, jak nie to to coś innego. Wygląda na to że to przeszłość, że jestem zwyczajnie szczęśliwa, a wydawało mi sie że nigdy tak nie będzie. Wszystkim znajomym mającym problemy polecam tego terapeutę.

na początku czułam się skrępowana ale powoli się oswoiłam o mówieniu o trudnych dla siebie sprawach. Czuję się silniejsza i bardziej samodzielna, a to dużo dla mnie zaaczy.

Chodzę od kilku miesięcy, poprawia mi się, na terapii mam sensowne wsparcie i widzę że robię postępy. Jest pomocny kiedy jest cięzko, a jak trzeba mówi bez bez owijania co i jak. Polecam

polecam wszystkim! Jest uprzejmy, miły i potrafi sprawić że człowiek zaczyna mówić o trudnych rzeczach. Po pół roku etrapii zmieniły sie u mnie rzeczy które nie myślałam że są możliwe.

Świetny psychoterapeuta, życzliwy i ciepły człowiek! Nie popędza, słucha, nie podrzuca śmiesznych rad i oczywistych rozwiązań tylko pomaga zrozumieć i rozwiązać problem samemu. Polecam!

serdeczny, kompetentny i uprzejmy specjalista, a nade wszystko skuteczny! Trafiłam jako zalękniona, nieumiejęca podejmować decyzji, bojąca się odpowiedzialności i męża dziewczynka, a wyszłam jako pewna siebie, wartościowa i szczęśliwa kobieta. Po kilku miesiącach nie potrzebuję już terapii, a efekty ciągle rosną. Cudownie jest móc rozkwitać.

Świetny lekarz! W moim przypadku problem był skomplikowany a mimo to udało się go rozwiązać. Pan Piotr jest spostrzegawczy, serdecyny i kompetentny. Serdecznie polecam

Wystawiam najwyższą oceną - wspaniały psychoterapeuta, profesjonalizm, zaangażowanie, serce wkładane w pracę. Szkoli się na bierząco i nie jest jednym z tych co uczyli się kilkadziesiąt lat temu. Czuć autentyczne wsparcie, pomoc ciepło i bliskość. Zawsze chętny do wysłuchania, potrafi być twardy kiedy człowiek za bardzo się rozłazi i współczujący kiedy trzeba.

z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę innym! Jest bardzo dobrym psychoterapeutą, znalazłam u niego dużo zrozumienia i cierpliwości. Nawet wtedy gdy nie słuchałam co mi przekazywał bo sama wiedziałam "lepiej". Teraz po prawie 3 miesiącach miesiącach uczęszczania do pana Piotra widzę zmiany na lepsze w moim życiu rodzinnym i osobistym, a myślę że będzie jeszcze lepiej. Dlatego dziękuję za pomoc i naprawdę gorąco polecam tym którzy mają kłopoty.

Zdecydowanie polecam. Atmosfera jaką stwarza pan Piotr umożliwia opowiedzenie o swoich problemach bez poczucia że jest się ocenianym. Nie daje prostych rad i odpowiedzi ale pomaga szukać prawdziwego znaczenia kłopotów dzięki czemu leczenie jest skuteczne a nie tylko łataniem dziur. Zdecydowanie na tak.