dr hab. n. med. Piotr Korzekwa

2,6
2,4
1,9
1,8

nie kompetentny nastawiony na kase przez niego umarła moja mama bo nie leczył jej tylko przepisywał leki przeciw bólowe, skupiony tylko i wyłącznie na zysku, serdecznie odradzam korzystanie z jego pomocy.

Masakra - spapral operacje zylakow. Po zabiegu obie nogi zrobily sie jak u slonia!!! Nie chcial mnie drugi raz przyjac, zeby zobaczyc co narobil....Powiedzial z wyrzutami - Przeciez nowych nog Pani nie dam.. i kazal sobie kupic na recepcji masc - 10 razy drozsza niz w aptece. Odradzam!

może prywatnie jest inaczej. na wizytę czekałam dość długo a samo podejście do pacjenta i problemu mocno mnie zaskoczyło. na żylaki zalecił mi podkolanka, i już po wizycie...

Zdecydowanie odradzam. Niestety wymagam powtórzenia zabiegu operacyjnego. Atmosfera znakomita-konsekwencje przykre.

Nie polecam - trzymajcie sie od niego z daleka, naciągacz nic w zamian nie oferuje,podaje jakieś dziwne kroplówki -za pieniądze i nie wiesz co w nich jest

Choroby nie musiał rozpoznawać.Miałem kartę info ze szpitala.Leczenie polegało na pobraniu krwi celem uzyskania wskaźnika INR,potem zalecenie w jakiej dawce brać pigułę i tak co 2 tygodnie.W międzyczasie byłem u lekarza rodzinnego i po krótkiej rozmowie lekarz uświadomił mnie,że takie badanie mogę zrobić w przychodni na miejscu.Gdyby nie ten przypadek ten bardzo miły i grzeczny do przesady pan może do dziś czyściłby co 2 tygodnie moje kieszenie.

TEN CZŁOWIEK WOGULE NIE UMIE LECZYĆ TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Parę lat temu namówił mnie na operację hemoroidów, że niby ma je usunąć całkowicie [metoda DGHL]; operacja bardzo inwazyjna i potwornie bolesna, przeprowadzona w kantorku leczniczym obok przychodni; miało nic nie boleć, ale widoczne za mało dał środków przeciwbólowych. Zabieg trwał ok. godziny i NIKOMU NIE ŻYCZĘ TAKICH MĄK, JAKIE PRZEŻYŁEM. No ale dobra, myślałem, że jak wymęczę się na operacji, zapłacę kasę (niemałą) to jakoś to będzie - trudno; postawiłem wszystko na jedną kartę. Po tym potwornym zabiegu dali mi poleżeć ok. godzinę może a potem won na dwór - tak było!!
Najgorsze zaczęło się jednak po operacji. Piekący ból nie dawał spać przez pierwszy tydzień w ogóle, mimo stosowania zaleconych lekarstw. Nie chcę się wdawać w większe szczegóły, bo są dość obrzydliwe. Oprócz bólu były inne ciekawe "atrakcje". Co ciekawe, z pełnym przekonaniem Korzekwa przepisał mi maść, która tylko wzmagała ból i twierdził, że na pewno mi się tylko WYDAJE, że wzmaga (!!!!). Z promiennym uśmiechem utwierdzał mnie w przekonaniu, że wszystko jest dobrze i mogę wszystko robić (tj. pracować oczywiście), mimo że nie byłem w stanie siedzieć dłużej niż 10 minut.
Po ok. 4 tygodniach doszedłem wreszcie do siebie. I co? I wielkie g**no!! Względnie dobrze było może przez jakieś 2-3 miesiące góra. Potem hemory znów się pojawiły i wszystko wróciło do "normy" powoli: bóle, krwawienia i w końcu teraz (to nie było wieki temu, tylko kilka lat, z akcentem na kilka - mniej niż trzy) doszło do tego, że wszystko spuchło i dowiedziałem się od innego lekarza (No przecież nie poszedłbym do TEGO, do cholery!!), że jeszcze parę dni-tygodni i znalazłbym się na OIOMIE, a żeby w ogóle mnie zbadać, muszę najpierw wyleczyć wielki obrzęk.

NIKOMU NIE RADZĘ POD ŻADNYM POZOREM SIĘ TAM ZGŁASZAĆ - NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ - PROFESORA TYTUŁ TO MOŻE I MA, ALE NIC ZA TYM TYTUŁEM NIE STOI!!!! NIE IDŹCIE DO NIEGO NA ŻADEN ZABIEG!!!! BO MOŻECIE TRAFIĆ JESZCZE GORZEJ NIŻ JA!!!

Ten człowiek potrafi zepsuć najprostszą operację. Dla chirurga, który chwali się tak wysokimi kwalifikacjami operacja na żylaki nie powinna stanowić problemu. Było inaczej. Moja babcia została wypisana ze szpitala podczas gdy ten człowiek nie zaszył jej żył. Krew wydostawała się do organizmu, wytworzył się skrzep. Babcia tylko i wyłącznie z powodu głupoty, braku wiedzy, nieodpowiedzialności itd tego lekarza dostala zatoru płucnego i tylko cud ją uratował. Pan szanowny i kompetentny doktor został zwolniony ze stanowiska ordynatora chirurgii w jednym z częstochowskich szpitali. Taką właśnie karę dostał za to że o mały włos ktos przez niego nie wylądował na tamtym swiecie. Wyrzutów sumienia brak- babcia nigdy nie usłyszała głupiego przepraszam. Chyba nie musze pisać jak bardzo odradzam tego konowała

Najgorszy "SPECJALISTA" w mieście!!!!!!

Najgorszy "SPECJALISTA" w mieście!!!!!!