dr hab. n. med. Piotr Korzekwa

1,9
3,3
1,8

20.11.2014

nie kompetentny nastawiony na kase przez niego umarła moja mama bo nie leczył jej tylko przepisywał leki przeciw bólowe, skupiony tylko i wyłącznie na zysku, serdecznie odradzam korzystanie z jego pomocy.

06.05.2013

Masakra - spapral operacje zylakow. Po zabiegu obie nogi zrobily sie jak u slonia!!! Nie chcial mnie drugi raz przyjac, zeby zobaczyc co narobil....Powiedzial z wyrzutami - Przeciez nowych nog Pani nie dam.. i kazal sobie kupic na recepcji masc - 10 razy drozsza niz w aptece. Odradzam!

26.03.2012

może prywatnie jest inaczej. na wizytę czekałam dość długo a samo podejście do pacjenta i problemu mocno mnie zaskoczyło. na żylaki zalecił mi podkolanka, i już po wizycie...

26.12.2011

Zdecydowanie odradzam. Niestety wymagam powtórzenia zabiegu operacyjnego. Atmosfera znakomita-konsekwencje przykre.

22.11.2011

Nie polecam - trzymajcie sie od niego z daleka, naciągacz nic w zamian nie oferuje,podaje jakieś dziwne kroplówki -za pieniądze i nie wiesz co w nich jest

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Częstochowa"?

al. NMP 11 lok. 19

Bony 1/3
Gminny Ośrodek Zdrowia
Lipowa 3
Konopiska
Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
Szpital Specjalistyczny