dr Piotr Kostrzewa

Neurolog

19.08.2018 r. Wezwałam pogotowie do pracy. Miałam silny ból prawej nogi i ręki. Pogotowie przyjechało po 5 minutach. Dostałam ketonal w zastrzyku i leżałam na zapleczu w pracy. Lekarz z karetki kazał jechać do domu. Dr Tomasz Grabowski. Jak w takim stanie miałam prowadzić auto? Ratownik medyczny, który miał ludzkie podejście do pacjenta przyniosł mi kartę informacyjną i powiedział ,jak Pani nie przejdzie proszę dzwonić jeszcze raz , zabierzmy Panią do szpitala. Niestety ból nie ustąpił. Wezwałam ponownie pogotowie. Ten sam lekarz wchodzi na zaplecze z wielkim oburzeniem i pytaniem Co ja mam z Panią zrobić ? Zabrali Mnie do szpitala. Lekarzz przyjmujący na izbie przed zbadaniem i wywiadem stwierdził. ..Jest Pani chora na pracę. " Ręce mi opadły jak to usłyszałam.Nic nie odpowiedziałam. Kazał się położyć. Zaczął Mnie badać i myślał że udaje. Specjalnie kazał mi zgiąć bolącą nogę. Zrobił to na siłę. Przyjął Mnie na salę obserwacyjną . Szanowny doktor PIOTR KOSTRZEWA NEUROLOG.
NA SORZE OTRZYMAŁAM 2 KROPLÓWKI. PRZESIEDZIALAM NA KRZEŚLE OD 3 W NOCY DO RANA. RATOWNICY MEDYCZNI I PIELĘGNIARKI MAJĄ LEPSZE PODEJŚCIE DO PACJENTA. DR KOSTRZEWA RANO PRZYSZEDŁ Z RECEPTAMI.KAZAŁ IŚĆ DO LEKARZA RODZINNEGO PO ZWOLNIENIE I SKIEROWANIE DO NEUROLOGA. WZIĘŁAM RECEPTY PODZIEKOWALAM. DR JESZCZE ZAZNACZYŁ ,ŻE POGOTOWIE TO SIĘ WZYWA DO ZAWAŁÓW. TAKIE DZIŚ MAMY PODEJŚCIE LEKARZY. TRZEBA BYLO POŁOŻYĆ SIĘ NA ULICY TO BY MI WTEDY BAFANIA ZROBILI. PIJANEJ DZIRWCZYNIE TO ZROBILI BADANIA. A MI REZONANSU NIE CHCIELI ROBIĆ. KATARZYNA.NIE POLECAM TEGO LEKARZA

Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat. Jest życzliwy, kompetentny, bardzo dociekliwy w szukaniu przyczyn choroby. Dzięki dr Kostrzewie mimo choroby, mogę normalnie funkcjonować. Z przekonaniem polecam tego lekarza.

Kompetencja na wysokim poziomie. Zawsze ma czas dla pacjenta. Nigdy się na nim nie zawiodłem, a leczy mnie od małego dziecka

super lekarz, rozpoznał moją chorobę i jestem mu bardzo wdzięczna.

super lekarz, rozpoznał moją chorobę i jestem mu bardzo wdzięczna.

Pycha panie Kostrzewa,nie słuchanie pacjenta,rodziny i tych którzy z chorobą są na co dzień od lat bo się jest lekarzem,lekceważenie wiadomości i wiedzy którą posiadł pacjent walcząc o swoje życie od lat,brak rozmowy z pacjentem i rodziną na temat zmian które pan wprowadza poprawiając innych a co najważniejsze brak wiedzy podstawowej i pańska ignorancja tematu i leków które pan aplikuje....wynik?!Przyspieszony ZGON!!!Wniosek:jako człowiek-3 jako lekarz-0 oto moja ocena.

lecze sie u pana dr juz od kilku lat jest wspanialym lekarzem bardzo duzo mi pomogl zawsze jest gotowy do pomocy.Zawsze pacjent jest na pierwszym miejscu zarowno mlodym jak i starszym udziela porad i pomocy jest wspanialym lekarzem i czlowiekiem i taki powinien byc lekarz z powolania a ten lekarz taki jest:)i zycze wszystkim ktorzy trafia do lekarza by trafiali na taka osobe jaka jest pan dr.Piotr