lekarz Piotr Kraś

Zdecydowanie odradzam leczenia zębów u tego lekarza. Pan Piotr bardzo niechlujnie i pobieżnie robi zęby, nigdy wizyta nie trwala dłużej niz 5 minut. Od sierpnia poprawia dwa zęby leczone przez siebie kanałowo, bo albo jest nieszczelnosc albo odprysk. Ostatecznie zęby leczone przez Pana doktora są nieoczyszczone od wewnątrz próchnica, skończyło się koronką i wydatkiem ponad 2.500,00. Tragedia!!

Pan dr jest nadzwyczaj uprzejmy i mogę powiedzieć że jest niezłym dentystą. Leczyłam u niego kilka zębów i już kilka lat plomby się trzymają. Ceny przystępne. Minusem jest to, że gorzej radzi sobie z zębami problematycznymi. Miałam kanałowe leczenie z którym musiałam udać się gdzie indziej, natomiast jego rady na moje uwagi co do pulsowania w dziąśle były błędne. (Kanał był niedostatecznie przeleczony, ale p. doktor twierdził, że pulsowanie jest normalne). Poza tym w sytuacjach nagłych nie odbiera telefonu i nie ma z nim żadnego kontaktu w niedziele lub gdy jest na wakacjach.
W związku z powyższym Pan doktor na 5 * nie zasługuje. Najwyżej na 4 - gdyż zakladanie łatwych wypełnień to trochę za mało na "dobrego dentystę".

Rewelacyjny dentysta i bardzo mily czlowiek.

Rewelacyjny dentysta i bardzo mily czlowiek.

świetny specjalista, leczenie kanałowe u Pana doktora to sama przyjemność. ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU!!!

Rewelacyjny stomatolog. Od lat leczy całą moją rodzinkę, moje dzieci dzięki niemu przestały się bać leczenia zębów. Polecam serdecznie

Leczę sie od kilku lat i nie zamienię pana doktora na żadnego innego stomatologa!Ja się już dentysty nie boję!świetny lekarz, wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista!

lekarz jest super cała moja rodzina leczy się u niego.dzieci też .nawet córka po wyrwaniu zdrowego zęba wyszla uśmiechnięta .

Badzo miły lekarz. Przy Nim pacjent który boi się stomatologa może się przestać bać, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowo leczy.

Bardzo sypatyczny dentysta. Uprzejmy i kompetentny. Dojeżdżam do niego 60 km i warto. :)

Ciepły i sympatyczny człowiek. Kompetentny dentysta. Polecam!!!

Ciepły i sympatyczny człowiek. Kompetentny dentysta. Polecam!!!