lekarz Piotr Kras

Jestem pacjentką doktora już kilka dobrych lat. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, zawsze kompetentny pomocny. Jest świetnym specjalista który nie jednej osobie z mojego otoczenia uratował życie. Leczę się u niego oraz prowadziłam dwie ciąże. Zawsze czułam się dobrze traktowana w gabinecie i doinformowana. A żarciki i wypowiedzi prosto z mostu bardzo na plus. Serdecznie polecam.

Czlowiek sumienny. Konkretnie tłumaczy przyczynę choroby. Śmiało można iść z każdym problemem i zadawać szereg pytań, na które zostanie udzielona odpowiedź. A jeżeli chodzi o poczucie humoru u pana doktora? Czasami bywa groteskowy, natomiast jeżeli chodzi o mnie, wcale mi to nie przeszkadza. Ważne, że człowiekowi pomógł.

Z racji tego ze zostałam zmuszona do pójścia do tego Pana w zastępstwie za innego ginekologa w pandemii koronawirusa jako kobieta ciężarna mogłam skorzystać z teleporady. Pan doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu łaskawie zważył mnie, zrobił tylko usg praktycznie nic nie mówiąc. Z wizyty wyszłam bardzo zaniepokojona z obawami czy wszystko jest dobrze z dzieckiem. Lekarz nie dał mi zdjęcia usg, żadnego skierowania na badania typ krew mocz, nie wykonał podstawowego badania dopochwowego. Jestem zażenowana cała sytuacja i takim obrotem sprawy bo jeżeli zastępuje się lekarza to podchodzi się tak samo do pacjentek jak do swoich. Dodam fakt iż wizyta która jest dla mnie warta wystawienia l4 z powodu ciąży i praktycznie wykonania krótkiego usg kosztowała mnie 150 zł. Nie polecam doktora Krasa w żadnym wypadku, Dużo lepsze wizyty odbywam na NFZ tutaj jak za wizytę prywatna oczekuje szczegółów mało tego jestem w ciąży i to jest pacjent podwyższonego ryzyka i lekarz gdyby mi się coś stało ponosi odpowiedzialność.

Stanowczo nie polecam!! Chamskie żarty uwłaczające godności pacjentki, brak udzielania jakichkolwiek informacji. Masakra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Udzielił mi szybkiej pomocy tuż przed świetami. Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie a przy tym uśmiechnięty I nie patrzący" na zegarek". Takiej opieki życzę każdej pacjentce.

Bardzo dobry fachowiec i wie co robi, nie zazdroszczę mu tak ciężkiej pracy i do tego z kobietami . Znalazł ciało obce pozostawione przez niedbalstwo innego lekarza,w moim przypadku zawdzięczam mu życie ,dziękuje i Polecam !!!

Super lekarz! Sprawnie poprowadził poród. Rodziłam jakieś pół godziny.

Super lekarz! Sprawnie poprowadził poród. Rodziłam jakieś pół godziny.

Jedyny lekarz który w swoim zawodzie wie bardzo dobrze co ma robić najlepszy

Jedyny lekarz który w swoim zawodzie wie bardzo dobrze co ma robić najlepszy

Wspaniały, cudowny i wyrozumiały lekarz i psycholog. Najlepszy specjalista w Malopolsce!! Być pod jego opieką w czasie ciąży to zaszczyt dla każdej pacjentki. Dzięki niemu urodziłam dwoje wspaniałych i zdrowycyh dzieci bez powikłań. Jestem mu barzo wdzięczna. Polecam go wszytkim moim znajomym. Będąc pod jego opieką w szpitalu czułam się prawie jak w domu.

Nie polecam pana Krasa. Kiedyś jeszcze parę lat do tyłu starał się, zlecał badania, skupiał się na pacjentce, dużo wypytywał. Teraz kiedy wybrałam się do niego z problemem zajścia w ciąże oczywiście podjął się mojego przypadku, niestety nie miał zielonego pojęcia co robić. Nie zlecił badań i sugerował się starymi, które robiłam 6 lat temu. Przeoczył infekcje i stwierdził wadę wrodzoną macicy - inny lekarz od razu wykluczył tę wadę, twierdząc że coś się komuś przewidziało. Zapisywał leki które nic nie dawały a tylko się źle po nich czułam i twierdził, że tak musi być. Przyjmuje pacjentki, które nie są umówione co sprawia poślizg średnio o 1,5- 2h. Może pan Kras dobry jest w podstawowej wiedzy ginekologicznej - jednak jeśli jest już coś cięższego zupełnie sobie z tym nie radzi. Owszem potrafi sprawić by atmosfera się rozluźniła - jednak starając się o dziecko nie to jest najważniejsze. Przeniosłam się do innego lekarza i już do pana Krasa nie wróce.