lek. med. Piotr Króliński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ogromny profesjonalizm! Na moją prośbę, przy okazji USG transwaginalnego dr zrobił mi USG piersi, czego nigdy wcześniej nie mogłam uzyskać u innych lekarzy. Pomimo wielkiego lęku przed badaniem czułam się komfortowo. Dr Piotr Króliński był rzeczowy, ale zarazem bardzo ludzki. Badania zostały wykonane rzetelnie i dokładnie . Czułam, że jestem w dobrych rękach. Od dzisiejszej wizyty wiem, że jest to lekarz do którego na pewno udam się na kolejne badania kontrolne. Dziękuję :)

Dr Królinski bardzo profesjonalnie podszedł do mojej osoby. Poszłam na USG transwaginalne ale zgodził się wykonać dodatkowo USG piersi z którego wyszła zmiana do badania biopsją. Czekam na wyniki badania, ale cokolwiek by to nie było dzięki temu że mnie przyjął na dodatkowe USG diagnoza na pewno będzie postawiona dużo wcześniej. Za co bardzo dziękuję. Dodatkowo chce zaznaczyć że badanie USG było wykonane bardzo skrupulatnie.

Bardzo sprawnie przebiegla wizyta. Bardzo przyjazny,kontaktowy lekarz. Pan doktor odpowiadal rzeczowo na wszystkie pytania.Ponadto zgodzil sie wykonac dodatkowo USG piersi,oprocz badania ginekologicznego. Bardzo zachecal do badan profilaktycznych w kierunku raka piersi. Gabinet owszem maly ale przez to bardzo przytulny. Przygaszone swiatlo,spodniczki,mokre chusteczki,wszystko co potrzeba. Bardzo polecam,wizyta na ul.Pulawskiej 15 Lux Med.

Pan doktor był rzeczowy i profesjonalny, w gabinecie czułam się dobrze, tak powinno być zawsze u ginekologa. Ponadto lekarz zgodził się wykonać dodatkowe USG piersi (oprócz USG transwaginalnego). Dziewczyny pytajcie czy można! Pan doktor bardzo zachęcał do badań profilaktycznych w kierunku raka piersi. Lepiej poprosić o dodatkowe badanie niż później żałować. Wizyta na Szernera 3 w Luxmed

Wizyta na Szernera 3 w Luxmed

Chodziłam do doktora Królińskiego przed długo przed ciążą oraz w trakcie. Zawsze mogę liczyć na jego rzetelne, profesjonalne podejście oraz sympatyczną atmosferę. Lekarz ma bardzo duże doświadczenie i wrażliwość. Bardzo serdecznie polecam.

Nie polecam. Chodziłam do tego lekarza przez kilka lat na profilaktyczne badania (usg, cytologia itp.). Podczas jednej z wizyt lekarz był spóźniony, a ja miała w rejestracji opłacone badania: ginekologiczne i usg piersi (na którym mi zależało). Niestety po wykonaniu badania ginekologiczne lekarz stwierdził, że nie ma czasu bo ma opóźnienie i co najwyżej może mi wykonać usg ginekologiczne (które i tak należy zrobić, a usg piersi zrobi się kiedy indziej). Zgadzam się z tym, oczywiście, że należało zrobić i jedno i drugie, ale może dobrze byłoby poprzeć to inną argumentacją. To nie ja przyszłam spóźniona na wizytę, tylko lekarz do swojej pracy (dodam, że tp przychodnia prywatna). Uzanałam ten wybryk za jednorazowy i w dalszym ciągu robiłam badania u tego lekarza. Aż do momentu, kiedy zjawiłam się na kolposkopię w związku ze złym wynikiem cytologii. Jakieś niewłaściwe komórki zostały zauważone, a na pytanie co dalej Pan DOKTOR powiedział, że mam iść do lekarza, który dał mi skierowanie na cytologię (notabene sam kazał mi tą cytologię wykonywać raz w roku). I tak mu powiedziałam, na co on że to trzeba iść do szpitala, bo tam się robi wycinki a nie w przychodni. Jasne! nie neguję tego ale podejście do pacjenta niepowtarzalne, brak wyjaśnienia czegokolwiek i przede wszystkim uspokojenia człowieka, który wie że coś niedobrego się z nim dzieje. Nic nie wyjaśnił. Poczułam się jakby tylko czekał aż wyjdę z gabinetu. Niestety więcej nie skorzystam z usług tego lekarza. Moje odczucie jest takie, że póki jest ok i praktycznie nic nie trzeba robić to jest fajny, ale jak zaczynają się problemy to pozbywa się pacjentki. Odradzam. W tamtej chwili zostałam sama z dużym problemem, nie wiedząc gdzie pójść. Nie życzę tego żadnej kobiecie!

Poszłam tylko na regularne sprawdzenie, chodziło mi głównie o cytologie, ale pan doktor podszedł do mnie komplekso, robiąc kilka dodatkowych badań w czasie wizyty i doradzajac kilka do zrobienia w przyszłości.

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zaczęłam do Niego chodzić na wizyty na początku ciąży. Ciąża była od początku zagrożona,a w rezultacie została przenoszona i zakończona udanym porodem:-) Dr jest bardzo miły, dokładny, pamięta o wszystkich koniecznych badaniach, przepisuje świetne leki (nieszkodliwe, niedrogie i bardzo skuteczne). Zawsze ma czas, zawsze odbiera telefon w nagłych przypadkach. POLECAM W 100%!!!

POLECAM W 100%!!!

Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest miły, robi wszystkie potrzebne badania, pyta o wszystko- tłumaczy wątpliwości, pytanie itp. Oceniam go bardzo dobrze, aczkolwiek czasami za cicho mówi i nie można go zrozumieć :)))Ogólnie oceniam na brdzo dobry i polecam.

doktor prowadził mi dwie ciąże - zakończone z sukcesem (niestety nie odbierał porodów ponieważ prowadzi tylko prywatną praktykę) godny polecenia (już kilka moich koleżanek odwiedziło Go z pozytywnym zakończeniem:)