Piotr Kubiak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.15
14 opinii

Najgorszy lekarz jakiego dotad spotkalem. Razem z jego pielegniarka robia "łaske" ze przyjmuja ludzi. Lecze sie od 2 lat i nie spotkalem jeszcze tak niekompetetnych ludzi w sluzbie zdrowia. Mam problemy z jelitami, probowalem sie dostac do tego "goscia" od czerwca 2013 roku, dostalem sie wkoncu z łaski w styczniu 2014 roku, po jednej wizycie zostalem zapisany na kolejna w lutym, czekalem wiec ponad miesiac mimo moich nie ustajacych problemow zdrowotnych, kiedy doszlo do dnia wizyty ktora miala sie odbyc o godzi 9:20 mialem swoje problemy z jelitami, mimo ze wstalem o 7 rano, nie zdazylem opanowac bolu i rozwolnienia do tej godziny, dojechalem do lekarza jeszcze z bolami i nie zakonczonym "atakiem" o 10:00 gdzie wyjasnilem cala sytuacje, a doktor odmowil mi przyjecia i kazal zarezerwowac kolejny termin na kwiecien. Lecze sie tyle czasu, nie potrafia mnie wyleczyc, place wszystkie skladni od tylu lat i odmawiaja mi leczenia ze wzgledow spoznienia sie a wizyte wlasnie przez moja chorobe, dla mnie to kretynizm i brak jakich kolwiek kompetencji. Moge go jedynie okreslic zdaniem "Ten gosc jest zwykłym burakiem." Nie polecam, nie pozdrawiam.

W życiu jeszcze nie spotkałam tak gburowatego, chamskiego i niemiłego lekarza! Potrafi obrazić każdego, uważa, że jest najważniejszy i jedyny ale na szczęście w okolicy jest więcej specjalistów! Odradzam!

To fakt, że lekarz jest niemiły, gburowaty i opryskliwy. Tak na prawdę, to zależy jeszcze od dnia. Czasami potrafi zażartować a czasami - bez kija nie podchodź. Mimo tego, jako lekarza - polecam. Dzięki niemu mój syn już się nie dusi w nocy, zaczął poprawnie funkcjonować. Jeździmy regularnie od ok. 2,5 roku i ... da się przywyknąć do jego zachowania. Po prostu - skupiam się na leczeniu syna a nie na pogaduszkach. Załatwiam, co trzeba i wychodzę. A co do pielęgniarki - pani Halinki - jestem pełna podziwu. To bardzo cierpliwa kobieta. Od tak dawna znosi wybuchy lekarza i jeszcze z nim wytrzymuje :p

zgadzam się z innymi - nieprzyjemny,gburowaty wręcz zarozumiały zero podejścia do pacjenta ZDECYDOWANIE ODRADZAM

bardzo nieuprzejmy ale kompetentny jako specjalista

Pan Doktor(a raczej lekarz, bo doktora to on przed nazwiskiem nie ma) jest chamski, niemiły i wie doskonale ze nie ma nikogo innego w okolicy do kogo można było by się udać...Nie polecam...

Mam doktor może i jest kompetentny ale jest tak niemiły i nieuprzejmy, zero podejścia do dzieci, które jeszcze potrafi wyzwać. Gdyby miał jakąś konkurencję w rejonie to może byłby bardziej kulturalny. Potrafi nawet zbesztać pielęgniarkę przy pacjentach, zero kultury. A i nie warto się do niego spóźniać;/

popieram przedmowcow ten lekarz niepowinien wogole leczyc jest niemily wredny opryskliwy niepolecam go nikomu bylam dwa razy i juz wiecej niepujde

Okropny lekarz. Niemiły, gburowaty, nie wiem jak on został pediatrą. I taki lekarze dostaje jeszcze kontrakt z NFZ.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Moim zdaniem pomylił się z wyborem zawodu albo ma już za dużo pieniędzy. Pan doktor jest nieprzyjemny dla dzieci bardzo niemiły chociaż byłam na wizycie prywatnej. Zrobiłam zalecane badania z krwi dziecku za ponad 300zł z wizytą a pan doktor nie miał niestety czasu aby krótko omówić wyniki tylko z tymi badaniami wypchną nas do lekarza ogólnego aby ustalić dziecku dietę eliminacyjną. Porażka. Jak tacy lekarze mogą jeszcze pracować w tych czasach. Odradzam.

lekarz niemiły, strach się bać. Czasem jest wredny, czasem przyjazny. Pielęgniarka natomiast bardzo uprzejma i miła.

byłam z dzieckiem....już więcej nie pójdę.....I nie polecam... zostałam potraktowana jak intruz,natręt...i zero wyrozumiałości dla zachowania dziecka....typu,śmiech,płacz,rozmowa w poczekalni....a przecież to pediatra...Pielęgniarka też nie lepsza....

byłem u doktora Kubiaka trzykrotnie na wizycie we Wrześni. Traktuje pacjentów jako intruzów, jest wyjątkowo nieuprzejmy, zarozumiały i bezczelny, bardzo nieprzyjemny człowiek, ponadto trywialnie mówiąc gbur. Nie podważam jego kompetencji, jednakże jakość obsługi pacjenta jest naganna. Pielęgniarka która pracuje u doktora Kubiaka po prostu nie daje sobie rady, jest niekompetentna a jej praca zdecydowanie ją przerasta. Podczas trzech wizyt które odbyłem z doktorem nie było praktycznie żadnej rozmowy na temat mojej choroby, zapisał tylko to co mu powiedziałem i wyraźnie dało się czuć że "wypycha" mnie z gabinetu, bo ma kolejnych petentów, człowiek opryskliwy wręcz. Nie polecam. Lepiej poszukać innego lekarza, tak też zrobiłem.

Lekarz godny polecenia, cierpliwy, słucha pacjenta. Dokładnie wytłumaczył przebieg badania, oraz leczenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny