mgr Piotr Kucharski

Chiropraktyk

Polecam!!! Ból pleców minął już po pierwszej wizycie u pana Piotra, migreny również, nie mam potrzeby zażywania leków na ból głowy co znacznie wpłynęło na samopoczucie i stan wątroby. Pacjent podczas wizyty może czuć się swobodnie, panuje intymna atmosfera, ewentualne zastrzeżenia (np. jak chrupie gdzieś w karku) można zgłaszać już w trakcie wizyty. Oby więcej takich specjalistów w naszym pięknym kraju, gdzie na NFZ nie bardzo można liczyć...

Ja zapisałam moją córkę na ćwiczenia, bo na nfz nie mogłam się dopchać, chodziłaby dopiero od nowego roku, więc szkoda czasu, a okazało się że jak mam skierowanie to obniżają cenę o połowe, więc własciwie zapłaciłam grosze, a warunki są nieporównywalne do tego co otrzymałabym na kase chorych. Pan Piotr przyjmuje w bardzo ładnym miejscu i widać że dba o wyposażenie. Sala do ćwiczeń nie wyglądała tak przerażająco i mała nie bała się chodzić. Pozatym Pan rehabilitant poświecał jej tak dużo czasu ile trzeba było i nie spoglądał na zegarek tak jak to zwykle bywało w innym gabinecie.

Byłem u Piotra Kucharskiego wczoraj, bo wypał mi dysk. Troche nie wierzylem w takie usługi ale kolega mnie przekonał, a że bardzo mnie bolało to poszedłem. Pan kazał położyć mi sie na leżance, troche z pomocą sie wdrapałem no i zaczął mi chrupać praktycznie wszystkim. Jak schodziłem to nie wiem jak on to zrobił ale kręgosłup wydawał się byc naprawiony. Dzisiaj też mnie nic nie boli. Nie wiem gdzie on się tego nauczył ale jest na prawde niezly.

Ja jestem bardzo zadowolona. Byłam u Pana Piotra na chiropraktyce bardzo mi pomógł. Nie dość że jest bardzo uprzejmy to jeszcze widać że wie co robi. Nareszcie ktoś się kapnął że moje krzywe plecy pochodzą od miednicy!

Gorąco polecam! Fachowa obsługa, specjalistyczny sprzęt, wszystko na jak najwyższym poziomie! Pan Piotr jest bardzo sumiennym specjalistą, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Polecam również ze względu na cenę.